Rüyada Ölen Kişinin Sesini Duymak

Rüyada ölen kişinin sesini duymak yaşam tarzında büyük değişiklikler yapılacağına, çıkan bir anlaşmazlıktan ötürü açılmış olan bir davanın kazanılacağına, gülüp eğleneceğine, büyük bir özgüven kazanacağına, kendisini çok iyi bir yere getirecek bir işe gireceğine, kötü kişilere uzak olacağına, hayatına sakinliğin, dirliğin ve bütünlüğün hüküm süreceğine tabir olunur.

Rüya yorumuna göre rüya sahibi kişinin bazı kötü olayların bıraktığı etkileri üzerinden atacağına, sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, insanlara kötülük eden imansız bir kişinin alt edilmesine, herkesin kavuşmayı istediği hayata sahip olacağına, işlerinin yoluna gireceğine, yapılan bazı ortaklıklar ile işleri büyütmek konusunda büyük fırsatlarla karşılaşılacağına delalet eder.

Rüyada ölen kişinin sesini duymak uğradığı maddi zararları telafi edebileceği kadar kazanç elde etmeye başlayacağına, sabredip içine attıklarını yüksek sesle söylemeye karar vereceğine, disiplinli bir hayat sürme kararı alacağına, manevi açıdan iyi bir dönem geçirileceğine, cesaretinin yerine geleceğine, emeklerinin boşa gitmeyeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin atılacak her adımda daha iyi işler yapılacağına, çok büyük kısmetler sağlayacak bir işe girileceğine, ekmeğinin kesilmeyeceğine, geçiminin kolay olacağına, işinin gücünün rast gideceğine, uzun soluklu bir işe girileceğine, girdiği bir iş sırasında çok hayırlı kazançlar elde edeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada ölen kişinin sesini duymak herkes tarafından saygı göreceğine, çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve hiç yapmadığı bir işe girerek kendisini deneyeceğine, kazancının çoğalacağına, sevilen ve değer verilen kişiler ile çok büyük bir ortaklığa girileceğine, bu sayede her geçen gün daha ünlü olunacağına, özellikle eğitim aldığı alanda uzman kişi haline geleceğine, kötü giden olayların yatışıp, ortalığın güllük gülistanlık olacağına delalettir.

Rüyanın manasına göre rüya sahibi kimsenin büyük atılımlar gerçekleştirip iş dünyası içinde hem kendisine çok iyi ve çok sağlam bir yer edinip söz sahibi olunacağına, uzun yılardan beri hayal ettiği şeylere sabır ve azim göstererek yakın bir zaman içinde kavuşacağına, arkadaşlarından, dostlarından, akrabalarından ve komşularından destek bekleyeceğine, iş hayatınızda başarıdan başarıya koşacağınıza, bir an önce atılım yapması halinde çok yükseleceğine, işlerin günden güne açılacağına işaret eder.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Ölen Kişinin Sesini Duymak” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Ben rüyamda ölmüş dedemi gördüm ve dede kalk eve gidelim dedim ve bana dediki korona bitsin gelecem dedi

  • Sevgili Mehmet Ali,
   Bu rüya cömertliğe, çözümlere ve özürlere alamettir. Rüya tabirine göre kendisini başarıya, çıkış yoluna ve kurtuluşa götürecek yardımsever, cömert ve iyi niyetli kişilerle karşılaşacağına; sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına, yaşadığı maddi ve manevi sorunların çözüleceğine; yanlış anlaşılan bir gerçeğin ortaya çıkmasıyla birlikte kendisinden özür dileneceğine yorulur.
   Gündüz Niyetine rüyanız gün gibi aydınlıklara çıksın…

 2. Rüyamda ölen dedemin sesini duydum. Dedemlerin evindeydik, sonra babam, amcam ve ben dedemin sesini duyduk, babam ilk önce dışarı baktı sonra sesin nereden geldiğini anlamak için evin içine doğru koştu. Dedemin sesi sanki gülüyor gibiydi açıkcası çok korktum.

  • Sevgili Helen,
   Bu rüya haneye, bağlılığa ve verimliliğe yorulmalıdır. Rüya tabirine göre hane halkını çok mutlu edecek ve sevinçten havalara uçuracak bir haber alınacağına; yaşamının güzelliği ve kolaylığı sayesinde her zaman hayata sıkı sıkı bağlı olacağına ve isteklerine kavuşacağına; hayatına bolluğun, bereketin ve verimin geleceğine yorulur.
   Gündüz Niyetine rüyanız aydınlığa çıksın inşallah…

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya komşuya, duygulara ve hayırlara delalettir. Rüya tabirine göre parasal olarak çok kazançlı bir işe girileceğine ve komşuluk ilişkilerinin günden güne daha da iyi bir hal alacağına; eşinin ya da sevdiği kişinin isteklerine, duygu ve düşüncelerine değer vereceğine; hayırsız kişilerle irtibatın kesileceğine yorulmalıdır.

 3. Uykuda ölmüş akrabamla telefonla konuşdum ben uzun yolculuğa cıkıyordum telefonda bana dediki ne isdiyorsun yoluna yiyecek lazımmı ben hayır çok sağolun dedim telefonu kapatdım.

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya tecrübeye, yola ve birlikteliğe alamet eder. Rüya tabirine göre tecrübe edeceği bir olay yaşayarak, bundan sonra hep başarılı işler yapacağına; kurulu düzeninin olacağına, özel hayatının da yolunda gideceğine; rutin bir şekilde ilerleyen bir birlikteliğin yakın zaman içinde hayırlara vesile olacağına tabir olunur.

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız desteğe, tedaviye ve habere tabir olunur. Rüya yorumuna göre nüfuzunu, elindeki imkanları kullanarak bir kişiye destek olup, yardımda bulunacağına; rakiplerin kazanılan başarılar sayesinde üzüntüye uğratılacağına, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine; gelecek güzel haberler ile çok büyük bir sevinç yaşayacağına işarettir.

 4. Rüyamda ölmüş amcamın oğlunu kırmızı bir tane atın üzerinde gördüm ve bana dedi ki kalk koyunları otlat niye oturuyorsun biraz bağırarak biraz da gülerek söyledi ve ben de bir şeylerden kaçıyor gibiydim ama bilmiyorum tam olarak neydi tanımadığım kişiler di galiba ve o sıra ölmüş annemin de sesini duymuş gibi oldum ama onu görmedim çok karmaşık bir rüya gördüm Allah rızası için yorumlar mısınız.

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız çözümlere, kolaylığa ve sakinliğe alamet eder. Rüya alimlerine göre ihtiyacı olan çarelere, çözümlere ve şifaya da kavuşacağına; başka kişilerin zor diye ellerini sürmedikleri işlerin çok kolay bir şekilde yapılacağına; iş yaşamındaki istikrarı sağlayarak daha sakin bir yaşama kavuşacağına işarettir.

 5. rüyada abimlerle dedemgilin evindeydik, dedem 2 sene önce vefat etti. Anneannem ise yaşıyor. biz evin içinde dedemin bize seslendiğini duyuyorduk. Aynı eskisi gibi bizi çağırıyordu. Yaşarken her zaman oturduğu köşesine koşarak gidiyordum sesi hala var oluyordu ama kendisi yoktu.
  Aynı rüyanın içinde bi sofraya oturuyorduk baya kalabalıktık, bu seferde anneannem anneme yaşını sordu annem de geçekte 40 lı yaşlarında olmasına rağmen 60 yaşında oluyordu ruyamda ve 60 diyordu. anneannemse üzülerek vay be yaşlanmışız artık diyordu.

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya mutluluğa, sulhe ve güzelliğe delalet eder. Rüya alimlerine göre sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına, işlerinin yoluna gireceğine; kavgalı olduğu akrabaları ile yeniden sulh ortamının sağlanacağına; gelecek güzel haberler ile çok büyük bir sevinç yaşayacağına tabir olunur.

 6. Rüyamda benle kuzenim nenemin evine gidiyorduk ama kuzenim 8 yaş büyük benden ben ise 14 yaşındayım Ölen nenemin evine gidiyorduk eve vardığımızda nenem le dedem konuşuyordu ama ben sadece dedemin yüzünü görebildim yani nenemin sesini tek duydum oda dedemle konuşuyordu daha sonra benle kuzenim ikimiz ikisinin araksına geçiyorduk dısardaydılar sandalyede oturuyorlardı ve konuşurlarken aklıma bu dünyada çok istediğim şey aklıma geldi dedemden bunun icin para istiyecektim ama daha sonra nenemin öldüğü aklıma geldi ve dedimki daha sonra gelir isterim şimdi onla vakit geçirsin nenemde yaklaşık 1 hafta önce vefat etti korana nedeniyle ama nenemin sadece sesini duydum

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız cömertliğe, aileye ve huzura işaret eder. Rüya alimlerine göre kendisini başarıya, çıkış yoluna ve kurtuluşa götürecek yardımsever, cömert ve iyi niyetli kişilerle karşılaşacağına; aile bireyleri ile mutlu bir hayata sahip olunacağına; yaşamsal alanlarda her türlü güvenliğin sağlandığına, düşmanlardan uzak, huzurlu ve güzel bir geleceğe adım atılacağına tabir olunur.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim