Rüyada Ölmüş Babanın Elinden Tutup Gitmek

Rüyada ölmüş babanın elinden tutup gitmek mesleki ve ticari olarak kazancının artacağına, sıkıntıların ve sorunların kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına, neşesinin, ağız tadının, keyfinin ve sağlığının yerine geleceğine, rahatsızlık veren bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına ve bazı küçük sorunlar yüzünden hayata geçirilemeyen bir projenin gerçekleştirileceğine, atılan adımlar sayesinde işlerin büyük kazançlar sağlayacağına, parasının ve malının her geçen gün çoğalacağına yorumlanır.

Rüya alemine göre rüya sahibinin umutsuzluğa kapıldığı bir anda müjdeli haberler alarak moralinin eskisinden daha iyi olacağına, zorlukların ve sorunların aşılacağına, doğru düzgün insanlar ile arkadaşlık yaparak çok saygın bir kişi olacağına, Allah’ın izni ile gönlünün düştüğü ikiliği atlatacağına, güzel ve doğru işler yapacağına, çok büyük insanlar arasına gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada ölmüş babanın elinden tutup gitmek hiç tatmadığı heyecanları tadacağına ve bilmediği duyguları öğreneceğine, sınırlarının ve yapabileceklerini hesap ederek atılım yapacağına, ortalığın sakinleşip, durulacağına, sosyal hayat içinde yeni bir arkadaşlığa başlanacağına, büyük mutluluklar yaşanacak bir döneme girileceğine, hedefine ulaşmak için sebat edeceğine delalet eder.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüya sahibi kişinin kısa süre içinde işlerin büyütüleceğine, zaman içinde daha hayırlı ve daha güzel bir mevkiye geleceğine, Allah’ın kendisine çocuklarının mürüvvetini görmeyi nasip edeceğine, eline büyük paralar geçeceğine ve önemli yatırımlar yapıp, dünyevi hayatını garanti altına alacağına, hayallerini ertelemeden bir an önce gerçekleştireceğine, hayallerini ve ideallerini gözden geçirdiği bu süreçte yepyeni kararlar alarak, hayatına başka kişilerin müdahaleleri olmadan devam edeceğine yorumlanır.

Rüyada ölmüş babanın elinden tutup gitmek hayatının güzelleşeceğine, sıkıntıların ve üzüntülerin son bulacağına, strese ve üzüntüye sebep olan durumların ortadan kaldırılacağına, ticaretten yana kısmetlerinin bollaşacağına, sıkıntılarından ve borçlarından kurtulacağına, çok büyük sorunların altından büyük bir başarı kazanarak çıkacağına inanılmaktadır.

Tabirciye göre rüyayı görenin vasıflarını geliştirerek, her zaman aranan ve sorun çözümünde etkin biri olarak düşünülen biri haline geleceğine, kendisini bilgi ve beceri ile donatacağına, sürpriz gelişmeler yaşayacağına, yeni kararlar alarak bunlardan yana yüzünün güleceğine, evli bir kadın olması halinde evde sözü geçen kimse olacağına, makama ve rızka sahip olacağına, kötü günler için daima kenarda para tutacağına alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments