Rüyada Ölmüş Babayı Diri Görüp Sarılmak

Rüyada ölmüş babayı diri görüp sarılmak iş hayatında yükselmeye ve makam elde etmeye, yaşamının daha önce hiç olmadığı kadar güzelleşeceğine, nezaketsiz bir kişiye haddinin bildirileceğine, Allah yolunda yürüyeceğine, işinin gücünün hep rast gideceğine, yardım için kurulan bir kuruma destek olunacağına alamettir.

Rüya lugatına göre rüya sahibinin hayatında her daim şansın, kısmetin ve bereketin hüküm süreceğine, yapılan bir çalışma sayesinde çok yakın bir zaman içinde sıkıntıların aşılacağına, sönmüş umutların yeniden canlanacağına, yapılan çalışmalar sayesinde çok yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, büyük çalışmalar sırasında çok güzel günler göreceğine, mutlu olunacağına tabir olunur.

Rüyada ölmüş babayı diri görüp sarılmak vereceği yerinde kararların hayatının lüks, zenginlik, rahatlık ve konfor içinde sürmesine vesile olacağına, zor zamanların, sıkıntıların ve parasızlığın geride kalacağına, çekilen hasretin biteceğine, kırgınların ve küskünlerin barışacağına, yapacağı titiz planların daha büyük başarılar kazandıracağına, altın veya döviz gibi yatırımları sayesinde parasını katlayacağına, çok büyük bir aile gibi hareket edileceğine yorulur.

Rüya kitabına göre rüya sahibinin dünya nimetlerinden yana çok şanslı ve kısmetli olacağına, toparlanacağına, çalışmalarının dikkatleri üstüne çekmesi sonucu büyük miktarda paraya sahip olacağına, mutlu olacağına, neşesinin yerine geleceğine, bütün sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine alamettir.

Rüyada ölmüş babayı diri görüp sarılmak sevdiklerini, istediklerini, hayal ettiklerini de hoşlanmadıklarını, benimsemediklerini ve kabul etmediklerini rahatça ve açıkça söyleyebileceği fırsatlar yakalayacağına, ticaretin değer ve hız kazanacağına, uzak bir yerden olumlu haberlerin geleceğine, yapılan işte ustalaşılacağına, ihanete ya da iftiraya uğradığında yanıp yıkılmayacağına, başarı kazanacağına yorulur.

Rüya manasına göre rüyayı gören kişinin kazançlı adımlar atılacağına, rahat edeceği bir döneme gireceğine, kötü düşünceli bir kişinin tüm çabalarına rağmen büyük bir işte başarılı sonuçlar alacağına, yaşantısının çok daha kolay ve konforlu hale geleceğine, kişinin farkında olmadığı bazı tehlikeli durumlarda aile yakınlarının desteği ile yara bere almadan ve fazla zarara uğramadan olaylardan sıyrılacağına, rahat edileceğine, rahatlığın, lüksün, konforun, güzelliğin kısacası yaşamın tadını çıkaracağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
CANSU

Merhaba,
Rüyamda önce cenaze gördüm halamlar gelmişti ve bir kalabalık vardı. Sonra dayım annemi aradı ve babamın ölmediğini söyledi. Biz annemle çok şaşırıyorduk. Babam bir yatakta yatıyordu ve bende onun yanına yatıp sarıldım .Seni çok ama çok seviyorum baba dedi ağlıyordum seni çok özledim dedim. O benimle hiç konuşmadı fakat arada bir gözlerini açıp kapatıyordu. Sonra ona seni hiç kırdım mı diye sordum ve o da eliyle hayır dedi. uyandığımda ağlamaya devam ediyordum .

Aynur

Selamün aleyküm ben ruyamda vefat eden babamı gördüm birden geldi bana sarildı aģladim baba nerdesin diyorum sen öldün yok kızım diyor ben ölmedim o arada anneme fırça atıyor kızimla damat gelmiş sen neden yemek yapmadın diyor aglıyordum öylede uyandım.