Rüyada Ölmüş Kadının Gelinlik Giymesi

Rüyada ölmüş kadının gelinlik giymesi maddi olarak kıskanılacak düzeye geleceğine, başarılarının devamının geleceğine, dertlerin ve sorunların bir şekilde aşılacağına, zor zamanların geride kalacağına ve tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine, daha aydınlık bir geleceğe kavuşulacağına, sevdiği bir arkadaşla büyük bir iş ortaklığı kuracağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya alemine göre rüyayı görenin zorlukların, sıkıntıların, musibetlerin ve dertlerin kişinin yakasını bırakacağına, hayatının her alanına mutluluğun yayılacağına, bolluk, bereket ve mutluluk elde edeceğine, çok büyük ferahlık yaşayacağına, iş sahibi olunacağına, çeşitli güzel olaylara vesile olacak adımlar atılacağına, hayırlı ve dürüst bir kişi ile evlilik yoluna girileceğine, hayatının yolunda gideceğine tabir olunur.

Rüyada ölmüş kadının gelinlik giymesi hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, yepyeni projelerle uğraşacağına, gurur duyacağı işlerin mimarı olacağına, tartışma yaşadığı kişilerden helallik alacağına, görevinde yükseleceğine, sevinç, mutluluk ve bereket dolu haberler alınacağına delalet etmektedir.

Rüyanın manasına göre rüya sahibi kişinin geleceğinin kendisine şans, kısmet, başarı, zafer ve zenginlik getireceğine, düzenlenen bir eğlencenin üzüntüsünü ve endişesini üzerinden atmasına yardımcı olacağına, haktan gelen her türlü sıkıntıya ve zorluğa göğüs germeyi bileceğine, gittikçe artan bir iş grafiği yakalayacağına, her çalışması ile büyük ses getireceğine, yaptığı çalışmaların büyük ses getireceğine, iş hayatında yeni ve büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, uzun zamanda beri özlem duyulan ve bir araya gelme fırsatı bulunamayan bir kişi ile yakın zaman içinde kavuşulacağına işaret etmektedir.

Rüyada kocası ölmüş kadının gelinlik giymesi yeni kazanç kapılarına kavuşacağına, işlerine dört elle sarılacağına, altın veya döviz gibi yatırımları sayesinde parasını katlayacağına, mutlu olunacak ve rahat edilecek bir döneme girileceğine, içine düştüğü karamsarlıktan kurtularak, geleceğe daha umut dolu bakacağına, başarısının çoğalacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüya sahibinin telaşlı günler yaşansa da kişinin keyfinin yerinde olacağına, kısa süre içinde kurtuluşa ereceğine, moralinin düzeleceğine, çevresinin kalabalık olacağı günler yaşayacağına, kötü halin son bulacağına, hayırlı bir haber alınacağına inanılmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments