Rüyada Ölmüş Olan Eşini Öpmek

Rüyada ölmüş olan eşini öpmek geniş geniş yaşayacağına, yakın bir arkadaşın yaptığı bir hatanın kısa zaman içinde telafi edileceğine, hayırlı bir iş için aile büyükleri ile bir araya gelineceğine ve zararlı bir kişi ile yaşanan bir tartışmadan galip çıkılacağına, yapılan çalışmaların tanıtılması, yeni plan ve projelerin çizilmesi gibi işleri gerçekleştirdikten sonra yapılan işlerin ve verilen emeğin kısa bir zaman içerisinde ödeneceğine, sevdiği kişiler ile bir araya gelme fırsatı yakalayacağına, büyük başarılar kazanmak için çıktığı yolda hiç beklemediği kadar güzel günler ve hayırlı çalışmalar göreceğine, yaşam koşullarının çok daha iyi hale geleceğine inanılır.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin elini attığı her işte çok güzel başarılar kazanacağına, kişilerin yaşamına güzelliklerin geleceğine, yeni yerler göreceğine ve yeni arkadaşlıklar kuracağına, insanlar tarafından tanınan biri olacağına, yeni ve daha büyük hedeflere göz dikileceğine, maddi ve manevi çok büyük kazançlar elde edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada ölmüş olan eşini öpmek günaha girmekten, haksızlık etmekten, yalan söylemekten ve iftira atmaktan özenle kaçınacağına, hem tecrübe hem de sermaye kazanacağına, iş arkadaşlarına seve seve bildiklerini aktaracağına, ticaretinin gelişeceğine, tüm sorunlarının biteceğine, daha iyi bir yaşam standardı tutturmak için atılan adımların çok büyük kazançlar sağlayacağına ve iş hayatında yönetici konumunda olan insanların dikkatini çekeceğine işaret eder.

Rüya tabirlerine göre yaşamının bir disipline oturacağına, arkasından dua edenlerin çoğalacağına, kendisini çok iyi yerlere götürecek bazı adımlar atacağına ve işlerini gün geçtikçe daha da büyüteceğine, çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşanacağına, yakın zamanda çok hayırlı ve güzel haberlerin geleceğine, çok büyük işlere girip yüklü miktarda kazançlar elde edeceğine, itibarlı ve saygın bir kimse olacağına rivayet eder.

Rüyada ölmüş olan eşini öpmek varolan borçların ödeneceğine, aile hayatında güzel gelişmeler yaşanacağına, pek çok arzusuna ulaşacağına, içine düşeceği zorluklardan kendisini ancak yine sevdiklerinin kurtaracağına, güzel günlerle tanışılacağına, projelerin yeni ve hayırlı kapılar açacağına, sorunların kısa süre içinde biteceğine, daha önce denemediği ve bilmediği tatları tadacağına rivayet eder.

Yorumcuya göre rüya sahibi kişinin yakın zaman içinde yeteneklerini herkese ispat edeceği bazı çalışmalar gerçekleştirerek adından sıkça söz ettireceğine ve büyük başarılar kazanacağına, sorunlarından zarara uğramadan kısa zaman içinde kurtulacağına, şifa bulacağına, ruhen ve bedenen yenileneceğine, yaşanan durumun araştırılması sayesinde bu durumun düzeltileceğine, haksızlık yapan insanlardan uzaklaşacağına, üzüntülerin son bulacağına alamettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments