Rüyada Ölmüş Olan Kişiyi Canlı Görmek

Rüyada ölmüş olan kişiyi canlı görmek kırgınlık yaşanan bir kişinin özür dileyeceğine, hayallerin ardı ardına gerçekleştirilmeye başlanacağına, yolunun ve geleceğinin açık olacağına, yapacağı atılımlar sayesinde iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine, zorluklarla geçen bir dönemin biteceğine, keyfinin yerine geleceğine delalet eder.

Ulemaya göre maddi konuların ferahlığa çıkacağına, bugüne değin fark edilmeyen yanlarını ortaya çıkararak pek çok kişiyi kendisine hayran bırakarak şaşırtacağına, kazançlı bir iş kuracağına, çok hayırlı işler yaparak büyük kazançlar elde edeceğine, moral olarak çok iyi hissedeceğine, yorucu ve yıpratıcı bir dönemin sona ermesi ile büyük bir rahatlığa ve huzura kavuşulacağına delalet eder.

Rüyada ölmüş olan kişiyi canlı görmek çalıştığı işyerinin üst yöneticileri tarafından çok iyi bir mevkiye getirileceğine, büyük fırsatlar ile işinde yükseleceğine, eline geçen para sayesinde hanesine bolluk ve bereketin hâkim olacağına, daha önce yaptığı bir ticari ve maddi kaybın karşılanacağına, kendisini çekemeyen insanların çok kötü durumlara düşeceğine, hak edilen helal bir malın ele geçeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumu lugatına göre rüya sahibinin önündeki en büyük engelleri kaldırarak yoluna bakacağına, insanlığıyla herkese örnek olacağına, geçim derdinden, borçlarından ve hastalıklarından kurtulacağına, sorunlarını halletmeyi bileceğine, uzun bir zamandan beri içinde bulunduğu üzüntülerden yakında kurtulacağına, çok hayırlı kazançların elde edileceğine, atılan adımların sevilen kişilere de katkı sağlayacağına inanılmaktadır.

Rüyada ölmüş olan kişiyi canlı görmek sıkıntılı geçen günlerin geride kalacağına, dost ya da akrabalarından maddi ve manevi anlamda büyük yardım alacağına, iş hayatında ya da sosyal hayat içinde yaşanan düşmanlıkların biteceğine, hayırlı işlerde bulunup sevap işleneceğine, işlerin çok hayırlı kazançlar getireceğine, sorunlarının biteceğine, sevdiği kişilerle çok mutlu olacağına, bir koyduğu işten yüz kazanacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyanın anlamına göre rüya sahibi kişinin kafa ve beden olarak dinlenmiş olarak işinin başına geçeceğine, eksik olan yanının tamamlayacağına, iş yerinde çok üst mevkilere terfi ettirileceğine, çalışmaların birçok kişi tarafından takdir göreceğine, ailesine karşı kötü davranışlarda bulunan bir akrabanın kulağının çekileceğine, yaşamına kolaylık geleceğine işaret etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
26 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Rüyada ölmüş birini canlı görmek ölmüş halamı hastahanede yatar şekilde zihnimde canlandı. Babaannem kuzenimin bizimle kalmaktan mutsuz olduğundan yakınıyordu. Ona sertçe “Tabii ki annesinin yanında kalmak ister.” diye çıkıştım. Bir yandan da acaba kuzenimi istemediğimi anladı mı diye düşündüm. Aşağı merdivenlerden indim. Arabamızdan yapışkan komşumuzun indiğimi gördüm. Bunu neden getirdi babam diye Hafifçe öfke duydum.

Perii

Rüyamda erkek arkadaşımın ailesini görüyorum sürekli annesi ve babasını Işık’ların içinden beyaz bi merdivenden inerek yanıma geldiklerini benden su istediklerini ben verdikten sonra da Allah senden razı olsun kızım diyip tekrar o merdivenden gittiklerni gördüm

derya

merhabalar, ben rüyamda 10 küsür yıl önce ölen yengemi gördüm kendisi yaşarken çok iyi bir insandı onu cok severdim yılda birkaç kez rüyama girer. yine bu kez rüyamda onu gördüm ve cok degismisti mutluydu geri dönmüştü ve ben ölmedim siz beni öldü sanıyorsunuz demişti bize sürpriz yapmıştı ama suratı eski haline hic benzemiyordu kapalıydı kendisi ama rüyada açılmıştı makyaj yapmıştı ve cok cok güzeldi. bu rüyanın anlamı nedir acaba?🥲