Rüyada Ölmüş Olan Kişiyi Görmek

Rüyada ölmüş olan kişiyi görmek işinden anladığı için öncelikli olarak tercih edileceğine, her çalışması ile büyük ses getireceğine, yoluna engel olarak çıkan kişileri kolaylıkla mağlup edeceğine, aile bireylerinden kaynaklanan sıkıntıların kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, kötü niyet besleyen bir komşuyla ilişkilerin kesileceğine, yaşanan rahatsızlığın geçeceğine, mutlu olunacağına, güzel ve hayırlı bir yuvasının olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabiri lugatına göre rüyayı gören kimsenin aile hayatı ile ilgili çok güzel adımlar atılacağına, mutlu olunacak ve rahat edilecek bir döneme girileceğine, çok rahat bir hayat yaşayacağına, yeni yollara girileceğine ve mutlu olunacağına, aile bireyleri ile yapılan bir ortaklıkla birlikte iş hayatına adım atılacağına ve yaşanan sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, trend olan bir markanın başına geçileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada ölmüş olan kişiyi görmek insanlara ilim irfan aşılayacağına, maddi durumda meydana gelen sorunların düzeleceğine, ahiret inancına göre yaşanacağına, hakkında asılsız yere adli süreç başlatılan bir kişiye büyük yardımının dokunacağına, insanlık görevlerine daha fazla eğileceğine, yapılacak çalışmalarda daha çok kişinin desteğinin alınacağına rivayet eder.

Rüyanın manasına göre rüyayı görenin işlerinde kolaylık elde edeceğine, çok hayırlı kişiler ile helal rızk getirecek işlere gireceğine, işlerinde büyük miktarda bolluk ve bereket olacağına, anlaşmazlıkların, düşmanlıkların ve nefretin yok olacağına, kendisini seven kimseleri yarı yolda bırakmayacağına, cebinden parasının, hanesinden de rızkının eksik olmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada ölmüş olan kişiyi görmek keyfinin, huzurunun ve sıhhatinin yerinde kalacağına, yaşamının bir dönemindeki güzel anıların hiçbir zaman hafızasından silinmeyeceğine, çok büyük girişimlerde bulunup alnının akı ile başarıya ulaşacağına, Allah’a yakınlaşmak için sevap işlerinden geri kalmayacağına, işlerinin stresinden ve sıkıntısından kaçınacağına, rahat bir nefes alacağına, deyim yerindeyse ayaklarının yerden kesileceğine rivayet eder.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin kasasının ve bütçesinin her geçen gün daha fazla büyüyeceğine, işlerde büyük kazançlar elde edileceğine, meslek hayatında başarı ve zafer elde edeceğine, mutluluğun her zaman hayata renk katacağına, çok zor olayları çok kısa bir zamanda çözeceğine, yapılan hataların tekrarlanmayacağına inanılmaktadır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Nurdan

Gündüz niyetine hayırlı günler rüyamda teyzemin ölmüş olan eşi bana bir poşetin içine siyah bir zarfta bir şey var ne olduğunu bilmiyorum sonra anahtar koyuyor bu poşeti bana verip zor durumda kaldığımda kullanmamı söylüyor yorumlarsanız sevinirim

Tuğba

Gündüz niyetine merhaba.Rüyamda rahmetli amcam gelmiş .Bi cüzdan getirmiş babama içinde para vardı.Ben çok açım dedi .Analığımla konuşuyoruz yemek hazırlamak için.Rahmetli amcam ben orucum diyor uzanıp uyuyor.Yan yatakta büyük oğlumda uyuyor.Daha sonra denizde yüzüyorum balık sürüsüyle bir balina denizin içinde yüzüyorlar.Ordan böyle ağaçlı buğulu güzellikte bir karaya çıkıyorum.yürüyorum çok temiz ve buğulu güzellikte.

Anonim

ALLAH razı olsun

Burak

Selamün Aleyküm hocam. Ben rüyamda ölmüş uzak bir akrabamı bir düğünde gördüm. Ben düğün evine gittiğimde bir masada oturanlar vardı ancak kim olduğunu hatırladığım tek kişi bahsettiğim akrabam. Masada sırtı dönük oturuyordu çok mutlu tebessüm eder bir haldeydi. Aceba bu rüyanın manası nedir. Allah razı olsun şimdiden.

fatma

hayırlı günler rüyamda, okul gibi bir yerdeyim. rüyamda tıp okuyorum. ölü bir kadın gördüm morg gibi bir yerde camlı bir alandı. insan eti parçalarıda görüyorum rüyamda dehşet bi yerdi korkunçtu yanımda biri var ama kim hatırlamıyorum . ona oradaki insanları gösteriyorum. 38 gün sonra kpss sınavına gircem bi alakası varmı acaba ?

fatma

allah razı olsun