Rüyada Ölmüş Sarılmak

Rüyada ölmüş sarılmak kapanan kapıların açılacağına, bir işten beklentisinin çok üstünde kazanç elde edeceğine, iş dünyasında çok sağlam ve sarsılmaz bir mevki edinileceğine, üzüntülerin en kısa sürede geçeceğine, çalışmalarının herkesin dikkatini çekeceğine, huzurlu, sıhhatli, mutlu, uzun ömre delalet ettiği söylenir.

Rüya tabiri üstadına göre rüya sahibi kimsenin herkes tarafından iyi anılan biri konumuna geleceğine, yakında gelecek olan bir paranın işleri yürütmek için kullanılacağına, sıkıntı içinde olduğu durumlardan kısa bir süre içinde kurtulacağına, ileride büyük bir servetin sahibi olacağına, emeklerin karşılığında hak edilen noktaya gelineceğine, kısa süre içinde bir evlilik yapıp evlat sahibi olunacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada ölmüş sarılmak kazancını yakın bir zaman içinde iki kat arttıracağına, yakınlarının dertlerinin çözülmesinde yol göstereceğine, maddi olarak çok huzurlu olunacağına, parasal sıkıntılarını bir kenara atarak refaha ereceğine, var olan borçların kapatılıp zararların giderileceğine, sağlığa önem verilmesi, dinlenilmesi ve beslenmenin geri plana atılmaması sayesinde hasta olunmayacağına yorulmaktadır.

Rüya tabiri kitabına göre rüyayı gören kimsenin rahat bir nefes alacağına, başarılı birçok çalışmaya ve projeye imza atılacağına, çok hayırlı ve güzel olayların göbeğine düşeceğine, iş ile ilgili olumlu gelişmeler yaşayacağına, aydınlık bir geleceği doğru adım atılacağına, çok uzun bir zaman boyunca başında olduğu işleri bırakıp kendisine yeni ve daha başarılı olacağı bir yol çizeceğine yorulmaktadır.

Rüyada ölmüş sarılmak iş hayatını hareketlendirecek gelişmeler yaşayacağına, zarar edilecek bir durumdan sevilen bazı kişilerin araya girmesi ile kurtuluşa erileceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde büyük paralar kazanacağına, doğru düzgün insanlar ile arkadaşlık yaparak çok saygın bir kişi olacağına, rüya sahibi ile sevgilisinin ömrünün sonuna kadar kopmayacağına, ağız tadının bozulmayacağına ve yaşamının kolaylıklarla geçeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya tabiri lugatına göre rüya sahibi kimsenin çok üst mevkilerde bazı kademelere terfi edileceğine, çok mutlu olacağına, uğranılan zararların telafi edileceğine, sürekli olacak bir başarıya ve mutluluğa kavuşacağına, keyfinin yerinde olduğunu, işinin gücünün rast gittiğini, kurulu düzenin devam ettiğini, ekmek teknesinin de yolunda devam ettiğini öğreneceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments