Rüyada Ölü Ayak Görmek

Rüyada ölü ayak görmek yaşanan aksaklıkların ortadan kaldırılacağına, hem kazancının hem de huzurunun artacağına, mal ve mülk konusunda çok iyi yerlere geleceğine, hayatının kalan kısmında işinin ehli bir kimseyle birlikte işler yapacağına, önemli bir projede çalışma arkadaşlarının takdirini toplayacak bir başarıya imza atacağına, hayatını çok daha rahat şekilde idame ettireceğine yorulur.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin çok daha geniş bir kitleye yayılmak için pek tanımadığı kişiler ile çok büyük iş ortaklığı kuracağına, huzursuzluğundan ve karamsarlığından kurtulacağına, geniş bir rızka kavuşacağına, hiçbir zaman parasız pulsuz kalmayacağına, yakında başlayacak aşk macerasına, bereketi ve zenginliği bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölü ayak görmek hayırlı ve helal rızıklara kavuşulacağına, kısa süre içinde kötü gidişatın engelleneceğine, yaptığı işlerde büyük başarılar elde edeceğine, herkesin takdirini toplayacak kadar önemli işler yapılacağına, başka kimselere yardım edeceğine, ele geçen eğitim fırsatlarının değerlendirileceğine rivayet etmektedir.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin çok farklı bir kişi olacağına, heyecanlı ve hızlı günler geçireceğine, yeni projeler gerçekleştirip iş hayatında büyük bir saygınlık kazanacağına, eline geçen imkânlar zengin biri olacağına, dost ve akrabanın işlerine yardım edileceğine, çok mutlu bir dönem geçirileceğine inanılmaktadır.

Rüyada mezarda ölünün ayaklarını görmek işlerin yoluna gireceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde kullanacağına, düşmana karşı mahcup olmayacağına, kariyerinde aşama kaydedeceğine, cesaretinin kırıldığı konulardan yana güveninin yerine geleceğine, iş yaşamında aile ile ortaklı ticaret yapılacağına, rahatlık içinde bir hayat yaşayacağına yorulur.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin dünya hayatında ve ahirette mutlu olacağına, hiç beklenmedik bir çıkış yapılacağına, çekilen sıkıntıların ve zorlukların son bulacağına, sosyal hayatında insanlar tarafından aranan biri olacağına, işlerinin her zaman yolunda gideceğine, yoksul ve gariban kişilere yardımcı olunması sayesinde bol bol hayır duası alınacağına delalet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Serap sabuncu

Eşimin mezarını ziyaret ediyordum sonra toprağıni elimle düzeltirken birden elimin olduğu yerde kibtoprak yumuşacık çöküyor elim içine giriyor sonra bir adım geri gidiyorum oğlum yanımda diyorumki tüh toprak çöktü biraz toprak dokturelimderken toprak aya ucundan biraz daha açılıyor ayaklarını bileklerine kadar görüyorum ama biraz rengi mor gibi kırmızı gibi yani beyaz falan değil sonra evde buluyoruz kendimizi uzandığı kanepeden kalkıp dizide üzdüm biraz diyip kalkıyor mahcup bir şekilde ve uyan