Rüyada Ayak Görmek

Rüyada ayak görmek uzun zamandan beri beklediği hayırlı bir haberin geleceğine, karşısına huzur getirecek birinin çıkacağına, aile bireyleri arasındaki birlik, beraberlik, yardım ve dayanışmanın gittikçe artacağına, dileklerine ve hayallerine kavuşacağına, eşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, güzel günler yaşanacağına, daha azimli ve daha sabırlı adımlar atıp çok büyük ve yeni bir anlayışla zarar edilen işlerin toparlanacağına rivayet etmektedir.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin hayallerinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, dualarının kabul olacağına, bir durumun ciddiyetine varacağına ve gayret göstererek güzele erişeceğine, sorunlarından, sıkıntılarından, kararsızlığından, karamsarlığından ve umutsuzluğundan kurtulacağına, hayallerine kavuşacağına, zararların kısa zaman içinde telafi edileceğine, sevilerek yapılan bir hobinin iş haline getirileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada alçıda ayak görmek rakiplerinin önüne geçeceğine, girişimde bulunduğu işlerden zaferlerle çıkacağına, işlerinde başarı elde edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada alçıya alınmış ayak görmek düzeninin yeniden sağlanacağına, ikilemde kaldığı bir konuda doğru olanı seçeceğine, elde edilen kazanç ile daha farklı işlere girileceğine yorulur.

Rüyada altın ayak görmek hayırlı ve doğru adımların atılması sayesinde sorunları geride bırakacağına, almış olduğu borçları yakın bir zaman içinde geri ödeyeceğine, çok sevineceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada ameliyatlı ayak görmek iyi noktalara ulaşacağına, arkasından gizli iş çevirenlerin ipliklerini pazara çıkaracağına, seven, mutlu ve huzurlu biri olacağına delalettir.

Rüyada aslan ayağı görmek hata yaptığı insanlardan af dileyeceğine, ayrı kaldıklarına kavuşacağına, yaşadığı zorluğun biteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada atın arka ayaklarını görmek zarar getirecek bir kişi ile tüm bağların koparılacağına, aldığı destek ile çok daha büyük atılımlar yapmak için çalışmalara başlayacağına, zarar edilen bir işte hayırlı adımlar atılması sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına alamet etmektedir.

Rüyada ayı ayağı görmek lüksünü ve rahatlığını yaşayacağına, sahip olacağı yaşanılır hayat sayesinde geçmişte çektiği tüm çileleri, yoklukları ve hastalıkları unutacağına, kimseye el açmayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada bağlı ayak görmek sorunların daha kolay bir şekilde çözüleceğine, kazancının ve mutluluğunun yerinde olup, rahatlık ve zenginlik içinde yaşayacağına, başarılarının ardı arkasının kesilmeyeceğine işaret eder.

Rüyada bakımlı ayak görmek sevdiği insanlar tarafından her zaman el üstünde tutulup akranlara kişilik olarak örnek gösterileceğine, daha büyük adımlar atılacağına, maddi ve manevi olarak güç kazanacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada başkasının ayak görmek verdiği yaşam mücadelesinin yorulmasına ve çabalamasına değeceğine, içindeki huzursuzluktan kurtulacağına, borçlarınızı ödemede kolaylık yaşayacağınıza, kazancının artacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada bayan ayağı görmek hayırlı ve güzel haberlerin alınması sayesinde işlerin çok hayırlı bir hale geleceğine, hem iş hem de aile yaşamında huzur ve mutluluk ortamının yaratılacağına, sosyal ilişkilerinin bu süreçte daha fazla renkli ve keyifli olacağına alamet eder.

Rüyada beyaz ayak görmek iş yaşamındaki istikrarı sağlayarak daha sakin bir yaşama kavuşacağına, gönül sızılarının dineceğine, kazancının ve rızkının hiç eksilmeyeceğine bilakis çoğalacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada boyalı ayak görmek hastalıklardan ve huzursuzluktan uzak kalacağı bir hayatı olacağına, işveren pozisyonuna geleceğine, sevdiklerine ihanet etmeyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada çamurlu ayak görmek kendisini daha rahat hissedeceğine, kendisini ömür boyu mutlu edecek, kadrini ve kıymetini bilecek bir kimse ile karşılaşacağına, geçim kaygısı duymayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada çarpık ayak görmek mutluluğunun, keyfinin, yaşam isteğinin ve enerjisinin baki olacağına, kalıcı saadeti ve kazancı yakalayacağına, yeni bir işe girip yeni bir şehre taşınacağına işaret etmektedir.

Rüyada çatlak ayak görmek epey zamandan beri üzerinde kafa yorulan bir çalışmanın kısa süre içinde hayata geçirileceğine, iş dünyasında yeni kapılar açılacağına, yakın bir zamanda sevilen bir kişi ile dünyaevine girileceğine, iş hayatında ya da aile hayatında başı sıkıştığında bir arkadaşının yardımına koşup destek olacağına ve bu sayede aralarındaki arkadaşlığın ya da ahbaplığın daha da güçleneceğine işaret eder.

Rüyada çatlamış ayak görmek herkesin sevdiği, güvendiği, itibar ettiği ve kendisine sığındı kimse olacağına, kendisini hiç bilmediği bir işte bulmasına rağmen kısa süreli bir inceleme sayesinde işi öğreneceğine, hasreti çekilen bir kişi ile bir araya gelineceğine işaret etmektedir.

Rüyada cenazenin ayaklarını görmek alim olacak kadar ilim ve fenne önem vereceğine, ağız tadından ve neşesinden hiç kaybetmeyeceğine, gelecek zamanlar için tasarruf yapacağına yorulur.

Rüyada ceset ayağı görmek kişinin uğradığı haksızlıkların sona ereceğine, zor günlerin geride kalacağına, endişeli bekleyişlerin sona ereceğine, kendisine hayır ve başarı getirecek işler yapma fırsatı elde edeceğine bu sayede önce kendini sonra da çevresindekileri kurtaracağına işaret etmektedir.

Rüyada çift ayak görmek hayal kırıklıklarının giderileceğine, ruhunun şifa bulacağına, çok iyi gelişmelerle karşılaşacağına yorumlanır.

Rüyada cin ayağı görmek yaşama karşı daha güçlü, sabırlı ve hırslı biri haline geleceğine, maddi zararını karşılamayı başaracağına, herkesin takip ettiği ve çok sevdiği birisi olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada çirkin ayak görmek eninde sonunda istediği hayata kavuşacağına, gönlünüzdeki boşluğu dolduracak biri çıkacağına, iyi geçim halinde kalacağına işaret eder.

Rüyada civciv ayağı görmek el attığı işlerde çok büyük mutluluklar yaşayacağına, eğitimle ilgili bir konuda öğretmenlik yapılacağına, en kısa zamanda çok güzel işlere ve çok kazanç sağlayacak projelere girileceğine alamet etmektedir.

Rüyada çocuğunun ayağını görmek yakın bir zaman içinde çok hayırlı ve bütün hayatını baştan sona değiştirecek çeşitli adımlar atacağına, günahtan, ayıptan, fenalıktan, kötülükten, art niyetten, haramdan ve zinadan uzak duracağına, kızgınlıkların ve kırgınlıkların biteceğine işaret etmektedir.

Rüyada cumhurbaşkanının ayağını görmek ilerleyen günlerin kişi için herhangi bir sıkıntı olmadan keyifli olacağına, tüm sorunların bu sayede teker teker sona ereceğine, haneyi bolluk ve bereketin kaplayacağına, şansının iyiye döneceğine rivayet eder.

Rüyada çürük ayak görmek iş hayatı içinde çok üst noktalardaki mevkilere çıkılacağına, uzak bir yerden olumlu haberlerin geleceğine, hayatının olumlu yönde devam edeceğine delalet eder.

Rüyada delik ayak görmek çok mutlu ve güler yüzlü bir insan olacağına, helal ekmek yiyeceğine, hayattan alınan zevkin daha da artacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada demir ayak görmek mallarının ve parasının bereketinin artacağına, maddi olarak büyük kazançlar elde edileceğine, sorunlarının yakın bir zaman içinde sona ereceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada dev ayak görmek karşısında esas duruşa geçilecek kadar itibar kazanacağına ve zaferler elde edeceğine, rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine, üzerindeki baskıdan kurtulmak için harekete geçileceğine işarettir.

Rüyada devenin ayaklarını görmek her şeyin güllük gülistanlık hale geleceğine, manevi olarak güç kazanacağı olaylar yaşayacağına, güleceğine, satın alacağı yeni bir ev sayesinde kendisini daha iyi hissedeceğine delalet eder.

Rüyada dikişli ayak görmek işinde hem muvaffak hem de mutlu olacağına, eskiden olduğu gibi iyi haline gelebilmek için elinden gelen çabayı göstereceğine, az bir sürede ferahlığa kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada domuz ayağı görmek şansının ve kısmetinin ömür boyu açık olacağına, yorgun ve hasta bir aile büyüğüne yardım edip hayır duasını kazanacağına, sıkıntıların ardından neşe dolu günlerin de sizi beklediğine inanılmaktadır.

Rüyada dondurulmuş ayak görmek darlık çektiği günlerini unutacağına, işlerinin gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine, çok rahat edeceği ve kendisini büyük mutluluklar içinde bulacağı bir döneme gireceğine, ortak olarak çok büyük bir projeye gireceğine, zenginlik kazanacağına, önceden yaptığı hataları yapmamak için kendisini tembihleyeceğine ve kendisine kırılan insanlar ile konuşarak gönüllerini almaya ve durumu düzeltmeye çalışacağına rivayet eder.

Rüyada dört ayak görmek hayatına bakacağına, çok hayırlı işlere gireceğine, sermayesini riske etmeyeceğine delalet eder.

Rüyada eşek ayağı görmek toplum içinde yüz kızartıcı bir duruma düşülmeyeceğine, her türlü esaretten, işkenceden ve kötü muameleden uzak kalınacağına, zarar getirecek bir kişi ile bağların koparılacağına alamet eder.

Rüyada evliyanın ayağını görmek birçok kişiye iş imkanı sağlanacağına, hastalıklarının ve maddi sıkıntılarının çözüleceğine, moralinin yükseleceğine alamet eder.

Rüyada fare ayağı görmek atılacak adımlar sayesinde iş konusunda ferahlığa çıkılacağına, elinin darlığa düşmeyeceğine, ticaret hayatına ilk adımı atacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada fil ayağı görmek iş hayatında çok üst mevkilerdeki yerini sağlamlaştıracağına, yapılan bir hata yüzünden çekilen sıkıntının arkadaşların vereceği destek sayesinde sona ereceğine, en yakınındaki kimselerin sıkıntılı ve sorunlu olunan zamanlarda büyük bir istekle ortak olacağına rivayet eder.

Rüyada geyik ayağı görmek sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına ve eline geçecek mal mülk sayesinde ömür boyu rahat bir hayat süreceğine, hayırlı, helal lokmalar yiyeceğine, sevaplarını ve tövbelerini eksik etmeyeceğine bu durumdan da büyük bir manevi huzur duyacağına alamet etmektedir.

Rüyada gökyüzünde ayak görmek çok büyük kazançlar elde edeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, yapılan iyiliklerin karşılığının alınacağına işaret etmektedir.

Rüyada güvercin ayağı görmek gelirinin artacağına ve yüzünün güleceğine, fiziksel olarak da, ruhsal olarak da yenilenerek, önemli kararlar alınacağına, üst mevkilere terfi edilmek gibi bir onura nail olunacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada güzel ayak görmek işlerinin kısa süre içinde büyük kar getireceğine, kendisini daha iyi hissedeceği güzel bir döneme gireceğine, iş yerinde prensipli, sevdiklerine bağlı, işini tutkuyla yapan rüya sahibinin el üstünde tutulan biri olacağına inanılır.

Rüyada hastalıklı ayak görmek şansının ve kısmetlerinin bol olacağına, yaşama daha farklı bir pencereden bakacağına, isteklerinin ve arzularının yerine geleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada hindi ayağı görmek hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine ve mutlu olunacağına, yaşanan kötü gidişe dur diyeceğine, bazı bilgili kişiler ile gireceği projelerde çok büyük başarılara imza atacağına alamet etmektedir.

Rüyada hırsızın ayaklarını görmek aile büyükleri tarafından onay gören işler yapacağına, elinde bulunan imkânları hak yolu için kullandığına ve ettiği duaların Allah katında karşılığını bulacağına, hayırlı bir yuva kurulacağına, rakip olarak görülen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, hayatın mutluluk içinde geçeceğine alamet etmektedir.

Rüyada horoz ayağı görmek mutlu ve huzurlu biri olacağına, yaşamına sükûnetin ve huzurun hâkim olacağına, iş hayatında gireceği bütün işlerden hayırlı ve bol kazançlar ile çıkacağına, evinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine inanılmaktadır.

Rüyada iki ayak görmek aile içindeki insanların birbirine kenetleneceğine ve sımsıkı sarılıp, bir daha kopmayacağına, çevresinde herkesin sözüne güvendiği, sevip saydığı bir birey olunacağına, kötü kişiler ile irtibat kuran akrabaları ile arasındaki bağı kopartacağına ve güzel günler göreceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada ıslak ayak görmek işlerin açılacağına, çıkılacak bir iş seyahatinin ardından başarılı bir ortaklığa girileceğine, maddi olarak küçük zararlara uğranacağına ve bu zararların çok kısa zamanda telafi edileceğine, başarılarının herkes tarafından konuşulur duruma gelmesine vesile olacak işler yapacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada kaplumbağa ayağı görmek müjdeli haberler alacağına, dualarının ve tövbelerinin kabul olacağına, yeni bir deneyimin kendisine tecrübe kazandıracağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kara ayak görmek kendisine mutluluk ve başarı getirecek bir yenilik yapacağına, kişinin eline geçecek olan büyük bir fırsata, stres ve sinirden uzak durulacağına, işlerin hayırlı bir şekilde sona ereceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada kararmış ayak görmek mutlu ve sağlıklı olacağına, olumsuz bir durumdan çıkış yolları bulacağına, hayırlı bir döneme girileceğine alamettir.

Rüyada kardeşinin ayağını görmek hayırlı bir kısmet bulup evliliğe adım atacağına, iş konusunda bir ortaklık kuracağına, daha dikkatli ve daha sabırlı olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada karga ayağı görmek insan sevindireceğine, keyifli sohbetler edeceğine, hayatının düzene gireceğine delalet eder.

Rüyada kartal ayağı görmek iş konusunda büyük paralar kazandıracak girişimlerde bulunulacağına, ortaya konacak projelerin kazanç elde etmesi ile sayesinde hayırlı kapılar açılacağına, sürmekte olan projelerden birinin başına kendisinin getirileceğine rivayet eder.

Rüyada kaz ayağı görmek yaşamının güzelliği ve kolaylığı sayesinde her zaman hayata sıkı sıkı bağlı olacağına, rüya sahibi ile sevgilisinin ömrünün sonuna kadar kopmayacağına, işlerinin yolunda gideceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada keçi ayağı görmek dost ve akrabaların katılacağı bir eğlence yapılacağına, hayaline kavuşacağına, atılan adımlar ile yüzü güldürecek haberler alınacağına işaret etmektedir.

Rüyada kedi ayağı görmek onayı alınmadan tek bir adım dahi atılamayacak kadar büyük bir rütbe elde edeceğine, karlı işler alacağına, farklı hobiler ve alışkanlıklar gelişeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada kelepçeli ayak görmek ruhsal sorunlarından gülmek suretiyle şifa bulacağına, mutlu bir yuvaya sahip olunacağına, hayat içinde çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına inanılır.

Rüyada kelle ayak görmek hiçbir üzüntü ve sıkıntı yaşamayacağına, sevgiyi ve hürmeti göreceğine, tüm kötülüklerden, kazalardan ve belalardan korunacağına tabir olunur.

Rüyada kıllı ayak görmek maddi olarak kıskanılacak düzeye geleceğine, rahatsızlık veren bir durumdan kurtulup kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, çok değerli ve saygın insanlar ile tanışacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada kına yakılmış ayak görmek sağlık dolu ve güzel günler geçirileceğine, hayırlı biri ile mutlu bir evlilik yapacağına, daha bol kazanca sahip olunacağına ve zenginlik elde edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada kınalı ayak görmek büyük, güzel ve önemli işler yapacağına, ekonomik durumunun her geçen gün çok daha iyiye gideceğine, kendisine hayır, bolluk, bereket ve zenginlik getirecek girişimlerde bulunacağına alamet etmektedir.

Rüyada kırık ayak görmek bir işten ekmek yiyeceğine, daha azimli, daha dirayetli ve daha güçlü olarak hayata daha sıkı sarılacağına, değer verilen kişiler ile mutlu bir şekilde yaşanacağına alamet eder.

Rüyada kırılan ayak görmek hayırlı fırsatlar yakalayacağına böylece coşku, neşe ve sevinç içinde olacağına, kendini çok iyi ve mutlu hissedeceğine, uğranılan zararların hızlı bir şekilde telafi edileceğine, güzel ve unutulmaz günler geçirme şansına ve mutluluğuna nail olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada kirli ayak görmek ayrı düşülen bir kişi ile bir araya gelineceğine, eğlenceli zamanlar geçireceğine, meslek erbabı ve ticaret ehli kişiler sayesinde hayırlı fırsatlar elde edeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada kırmızı ayak görmek çevresinin genişleyeceğine, manevi anlamda huzur içinde olacağına, hafifleyeceğine, esenlik bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada kısa ayak görmek kısmetinin açılacağına, çok büyük sorunların altından büyük bir başarı kazanarak çıkacağına, sevdikleri ile artık hep bir arada olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada koca ayak görmek büyük adımlar atılacak bir çalışmanın yepyeni kapılar açacağına, muradına ereceğine, kötü düşünceli bir kişinin tüm çabalarına rağmen büyük bir işte başarılı sonuçlar alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kocaman ayak görmek kişinin mutlu olmasını sağlayacak fırsatlar elde edeceğine, hem kendisini hem ailesini çok mutlu edecek bir haber alacağına, iş hayatında çok iyi projeler ortaya koyulması sayesinde dikkat çekileceğine yorumlanır.

Rüyada kokan ayak görmek yarınları için gerçekleştirdiği atılımların ve attığı adımların başarı ile sonuçlanacağına, insanlara her türlü yardımı yapacağına, yeni işlere girmek için çeşitli adımlar atılacağına rivayet eder.

Rüyada kokmuş ayak görmek maddi zarara neden olacak durumlarla karşı karşıya kalınmayacağına, daha çok okuyacağına ve bilgileneceğine, daha dikkatli hareket ederek böylece daha rahat edeceğine yorulur.

Rüyada koltuk ayağı görmek içinde bulunulan durumun düzeltileceğine, sevilen kişilere maddi ve manevi açıdan destek olunacağına, küslerin yakın bir zaman içinde barışacaklarına, fakirlerin güleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kopan ayak görmek başka bir ülke veya şehirde sunum ya da toplantı içinde bulunulacağına, umutsuzluklarını geride bırakacağına, kötü duygularını yeneceğine, istediği başarıya kavuşacağına yorulur.

Rüyada köpek ayağı görmek atılacak adımlar sayesinde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, hep aradığı rahatlığa ve kolaylığa kavuşacağına, şansının ve kısmetinin açılacağına alamettir.

Rüyada köprü ayağı görmek işlerin yakın zaman içinde yoluna gireceğine, ibadete ağırlık verileceğine, çevresinin kalabalıklaşacağına, keyfinin ve geçiminin yerinde olması sayesinde de insanlarla olan muhabbetinin koyulaşacağına ve güzelleşeceğine alamettir.

Rüyada küçük ayak görmek hayal kırıklığına uğramadan tüm isteklerini sonuna kadar tatmin edecek bir yaşama sahip olacağına, yakın bir zamanda alacağı bir destek sayesinde projelerini hayata geçireceğine, yeni bir eve taşınılacağına, zararlı bir alışkanlığın terk edileceğine inanılmaktadır.

Rüyada kurban ayağı görmek işte başarılı adımlar atılacağına, duygusal davranmak yerine akılla hareket etmek neticesinde güçlüklerle daha kolay mücadele eden rüya sahibinin büyük tecrübeler kazanacağına, hayatındaki zorlukların, olumsuzlukların ve aksiliklerin ortadan kalkacağına işarettir.

Rüyada kurtlu ayak görmek sıkıntılarının zaman içinde ortadan kalkacağına, başına gelen kötü olaylardan kısa bir zaman içinde kurtulacağına, zaman içinde küçük işlerin büyüyeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada kurumuş ayak görmek kendisi gibi olan insanlara destek vereceğine, hayallerinin peşinden gideceğine, bankada önemli oranda parasının, birden fazla evinin ve arabasının ayrıca kendisine bolluk, bereket, ömür boyu kazanç getirecek bir işinin olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada kuş ayağı görmek kazancı arttıracağına, evine bereket geleceğine, uzun uğraşlar sonucunda bazı çalışmalar gerçekleştirip bu çalışmalar ile büyük kademelerdeki kişilerin dikkatlerini çekeceğine delalet eder.

Rüyada kuzu ayağı görmek yaşamının güzellikler içinde geçeceğine, aranın bozuk olduğu bir arkadaşla oturulup konuşulacağına ve aradaki buzların kısa süre içinde eriyeceğine, kendisine uygun bir kişi ile çok hayırlı bir birliktelik yaşayacağına inanılmaktadır.

Rüyada leylek ayağı görmek kötü günlerde dahi şükrederek ve takva sahibi olarak hareket edeceğine, yapacağı atılımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, kardeşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine tabir olunur.

Rüyada mantar ayak görmek rahat bir nefes alınacağına ve kazanılan mal varlığının sefasının sürüleceğine, ortaya çıkacak bazı sorunlardan kurtulacağına, aile hayatı ile ilgili güzel gelişmelerin yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada masa ayağı görmek duygularını ifade etme imkanı elde edeceğine, parasının ve ekmeğinin çoğalacağına, amaçlarına ve hedeflerine kavuşmak için engel tanımayacağına, mücadeleden vazgeçmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada mavi ayak görmek herkes tarafından takip edilen ve saygı gösterilen bir kişi olacağına, başarılı adımlar atacağına, sevdiği kişilerin hayallerini gerçeğe çevireceğine, çok daha iyi bir duruma gelmek için çaba göstereceğine alamettir.

Rüyada mezarda ayak görmek insanlar arasında sevilen, sayılan ve sözü geçen bir kişi olunacağına, kendisi için çok isabetli bir şey yapmış olacağına, kötülüklerden uzak olacağına yorulmaktadır.

Rüyada mor ayak görmek kırgınlık yaşanan bir arkadaşla aranın düzeltileceğine, çok büyük çalışmalar yapılacağına ve bu çalışmalar sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine, yakın bir zaman içinde kurduğu işte çok büyük kazançlar elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada morarmış ayak görmek hayatına lüksün ve konforun hâkim olacağına, elde edeceği maddi güçle beraber işlerini kolaylaştıracağına, bekar kimseler için ise yurt dışında bir iş fırsatı yakalayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada nasırlı ayak görmek tatsız günlerin geride bırakılacağına, insanlar arasında hak ve adaleti gözetmeye, değerli gayrimenkullere sahip olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada oğlunun ayaklarını görmek her iki cihanda da cenneti bulmak için mücadele edeceğine, sevdiklerinin kendisine aynı zamanda güç vermek için hep yanında kalacağına, mutlu olup deyim yerindeyse adeta yeniden doğmuş gibi hissedeceğine delalettir.

Rüyada ördek ayağı görmek girilen işlerde şansın yüksek olacağına, sevdiklerinin çevresinde ve her daim arkasında olacağına, her zaman çok mutlu olacağına delalet etmektedir.

Rüyada örümcek ayağı görmek yokluk çeken bir kişiye elden geldiği kadar yardım edileceğine, sevdiklerini, istediklerini, hayal ettiklerini de hoşlanmadıklarını, benimsemediklerini ve kabul etmediklerini rahatça ve açıkça söyleyebileceği fırsatlar yakalayacağına, çok mutlu bir yuva kurulacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada patronun ayağını görmek yardım isteyen bir kişiye yardım edileceğine, kendisini Allah’a yakınlaştıracak hayır işlerine daha çok vakit ve para ayırabilme şansına nail olacağına, derdinin, kederinin dağılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada pedikürlü ayak görmek Allah’ın yaşamamını kendisine istediğinden de fazla iyi hale getireceğine, hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, çok iyi işler ortaya konacağına alamet etmektedir.

Rüyada pembe ayak görmek sevdikleri ile aradaki kırgınlıkların ve kızgınlıkların geçeceğine, işlerinin kısa süre içinde büyük kar getireceğine, atılan adımlar sayesinde çok kazançlı bir döneme gireceğine işarettir.

Rüyada perdeli ayak görmek ettiği duaların Allah katında kabul göreceğine, herkesin sevip saydığı bir birey olunacağına, harama sahip olmayı aklından dahi geçirmeyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada peygamber ayağı görmek yaşayacağı aile saadetinin bir ömür süreceğine, ters giden olayların düzeltileceğine, çevresindeki kişilerin güzel anılar biriktirmesine vesile olacağına tabir olunur.

Rüyada peygamber efendimizi ayakta görmek sıkıntılarının ve üzüntülerinin sona ereceğine, kendi işini kurarak ya da prestijli bir şirkette iyi bir mevkide işe başlayarak daha büyük kazançlar elde edeceğine, uzun zamandan beri tekrar eden zararların düzeltileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada pişmiş ayak görmek kurulacak olan bir ortaklığın çok mutlu ettirecek bir gelişmeye ve ferahlığa kapı açacağına, tecrübeli bir kişi ile kurulacak ortaklık sayesinde para kazanılacağına, yaşadığı yokluğun biteceğine işaret etmektedir.

Rüyada platin ayak görmek kazancını birkaç kat arttıracağına, zorlukların çözüme kavuşacağına, başarılar kazanacağına işaret eder.

Rüyada protez ayak görmek hayatını ailesine adayacağına, hiçbir sorun yaşamayacağına, işlerinin iyi şekilde devam etmesi sayesinde çok rahat bir ömür geçireceğine delalet etmektedir.

Rüyada sadece ayak görmek keyfiyette ve esenlik içinde olacağına, geçirdiği güzel zamanlardan birisinin bitmeden yenisinin başlayacağına, çok büyük bir huzura sahip olduğuna ve bundan sonra da
bu huzurun devam edeceğine yorumlanır.

Rüyada sağ ayak görmek iş hayatında ortaya konulan çalışmaları ve gerçekleştirilen projeleri kıskanan kişilerin yenilgiye uğratılacağına, hakkında dedikodu çıkaran insanları hayatından çıkaracağına, anne babasının onayını alarak hareket edeceğine ve bu sayede ömür boyu yüzünün güleceğine yorumlanır.

Rüyada sakat ayak görmek uzun zamandan beri birlikte olduğu kişi ile dünyaevine gireceğine, kendisini kıran ve sıkıntı çekmesine neden olan her şeyin ortadan kalkacağına, çok iyi paralar kazanılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada sandalye ayağı görmek maddi gücünün artmasıyla beraber kudret sahibi olacağına, sıkıntılarından kurtulacağına, zor durumlardan çabucak sıyrılacağına ve içinde bulunduğu zararları ve borçları bitireceğine, helal kazanca sahip olunacağına delalettir.

Rüyada sargılı ayak görmek gelişen olayların yüzünü güldüreceğine, aileye yeni bir bebeğin katılacağına, eline geçen kazanç sayesinde rahata kavuşacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada sevdiğinin ayağını görmek kendisine çok iyi bir hayat kurmak için yeni bir yola gireceğine, daha önce yaşanmış olan kötü olayların kısa zamanda çözüleceğine, tüm ülkenin bahsedeceği çalışmalar gerçekleştirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada şeytan ayağı görmek yeni bir iş fikrinin çok büyük kazançlar getireceğine, yorgunluğun atılacağı ve yeni iş fikirleri ile dönüleceği bir tatile çıkılacağına, dost ve akrabalardan alınacak yardım sayesinde rahata ereceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada sığır ayağı görmek maddi sorun yaşamayacağı için hayatını refah içinde sürdüreceğine, istediği zaman yeni işler kurabileceğine, maddi olarak kötü geçen bir dönemin kapanacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada şiş ayak görmek işlerinin, düzeninin ve hayatının alt üst olacağına, işlerin başına geçeceğine, huzurun geleceğine delalettir.

Rüyada siyah ayak görmek bolluk, bereket ve zenginlik içinde olacağına, sevdiği birçok şeye kısa süre içinde kavuşacağına, kalıcı ve kutsal duygular yaşayacağına, sürpriz gelişmelerle ve değişimlerle karşı karşıya kalacağına, huzuru yakalayacağına ve hayatının yolunda gideceğine alamettir.

Rüyada soğuk ayak görmek kazandığı parayı kendisine bir yuva kurmak için harcayacağına, verilen emekler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, hayırlı olaylar ve durumlar ile karşılaşacağına, sağlık sorunlarının biteceğine işarettir.

Rüyada sol ayak görmek zor zamanların geride kalacağına, kardeşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine, hayatını çok daha iyi bir hale getireceğine, çok yorulduğuna ve yapacağı şeyler sayesinde hayatında çok büyük değişiklikler olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada su toplamış ayak görmek anne babasının yaşlandıklarında bile bir bebeklermiş gibi üzerine titreyeceğine, Allah tarafından kendine bahşedilen yüce duygular ve kudret sayesinde her gün şükredeceğine, yaşam tarzında büyük değişiklikler yapılacağına işaret eder.

Rüyada tabutta ayak görmek hayırlı işlere girileceğine, hayırlı bir döneme girileceğine, sevinçli ve güzel günler görüleceğine, ana baba duasının alınması sayesinde çok hayırlı bir aile hayatına sahip olunacağına, birçok fırsatı değerlendirerek iş kuracağına inanılmaktadır.

Rüyada tahta ayak görmek çok güzel ve büyük bir düğünün ardından mutlu ve huzurlu bir yuva kurularak çok mutlu bir hayat sürüleceğine, maddi olarak çok büyük kaynaklara sahip olunacağına, hem büyük kazançlar elde edeceğine hem de çok sağlam bir kariyer oluşturacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada takma ayak görmek yeni yatırımlar yapacağına, yıllardan beri hayal ettiği ve gerçekleştirmek için büyük çaba sarfedip emek harcadığı için çok daha hızlı bir şekilde hedeflerine ulaşacağına, endişe ve üzüntü yaratan olayların yakın zaman içinde düzeltileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada tavşan ayağı görmek büyük başarılar ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, sağlık sorunları yaşayan bir akrabaya maddi ve manevi olarak yardımcı olunacağına, kendisini yetersiz gördüğü bir konuda geliştireceğine rivayet eder.

Rüyada tek ayak görmek aile bireyleri ile gireceği bir projede çok büyük zenginliğe kavuşacağına, korkularını ve şüphelerini yeneceğine, daha iyi ve güzel çalışmalara gireceğine delalet eder.

Rüyada temiz ayak görmek ailesi içinde yaşanan tartışmaların ve kavgaların sona ereceğine, işinde üzerinde çalıştığı bir projede olabildiğince aşama kaydedeceğine, sorunların tamamen çözüme kavuşacağına ve rahata erileceğine işaret eder.

Rüyada terli ayak görmek sosyal hayatında ve iş hayatında neredeyse farklı bir kişi olarak görüleceğine ve çok büyük bir sevince kapılacağına, ölmüş aile büyüklerinin ruhuna hayrat yapılacağına, güzel günler geçirileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada ters ayak görmek mutlu olunacağına, çok huzurlu ve güzel günler göreceğine, her geçen gün daha güzel zamanlar geçireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ters dönmüş ayak görmek kazançların çok yüksek bir seviyeye geleceğine, endişelerinin yerini umudun alacağına, tatmadığı ve bilmediği duyguları tadacağına delalet etmektedir.

Rüyada timsah ayağı görmek önünün açılacağına, doğru kararlar alarak kendisine bol şans, uğur ve kazanç getirecek doğru işlerin altına imzasını atacağına, uzun zamandan beri yapılmak istenen bir çalışmanın gerçekleştirileceğine alamet etmektedir.

Rüyada tombul ayak görmek dualarının ve dileklerinin gerçekleşeceğine, hayatındaki tersliklerin düzeleceğine, mutlu olması için pek çok nedene kavuşacağına, kötü günlerinin unutulacağına, zor günlerde insanlara yardım edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada topraklı ayak görmek ekmeğinin ve kazancının kesilmeyeceğine, yaşama daha farklı bir pencereden bakacağına, Allah’ın yolundan gideceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada tozlu ayak görmek hayatı boyunca işsiz kalmayacağına, günahlarına tövbe edeceğine, maddi olarak küçük zararlara uğranacağına ve bu zararların çok kısa zamanda telafi edileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada tuvalet ayağı görmek daha şık mekanlarda eğleneceğine, sorunlarının doğru bir şekilde çözülmesi ve istedikleri şeylere daha rahat bir şekilde hareket ederek kısa zamanda kavuşmaları için destek olacağına, kolay yoldan gelir elde edeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada üç ayak görmek yaşadığı olumsuzluklardan nihayet kurtulmaya başlayacağına, eşi ve çocukları ile mutluluğunun daim olacağına, disiplinini en üst seviyede tutarak çevresine örnek olacağına tabir olunur.

Rüyada üşümüş ayak görmek sıkıntı veren olayların tatlıya bağlanacağına, uzun zamandan beri çözülemeyen problemlerin nihayete erdirileceğine, sporla ilgili bazı aktivitelerin gerçekleştirileceğine, yapılan iyilikler sayesinde çok sıkı dostluklar kurulacağına, sıkıntılarından ve dertlerinden kurtuluşa erileceğine inanılır.

Rüyada uzun ayak görmek üzüntülerin biteceğine, herkes tarafından takip edilen ve kıymet gören bir kişi olunacağına, yaşanan hastalıkların sona ereceğine yorumlanır.

Rüyada yamuk ayak görmek özgüvenini yüksek tutarak işteki başarısını herkesin takdir edeceği şekilde ortaya koyacağına, başarılarının sürekli artacağına, kötü duygu ve düşüncelere kapılmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada yanan ayak görmek yaşanan sıkıntılı durumlardan yakın bir zaman içinde kurtuluşa erileceğine, karşılaşılan bütün engellerin kısa süre içinde ortadan kalkacağına, rahatlayacağına, hafifleyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada yanık ayak görmek rahatlayacağına, yaşanan zorlukların üstesinden gelineceğine, çok büyük bazı fırsatlar yakalanacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada yapışık ayak görmek sağlıklı biri olarak adımlar atacağına, işlerine bereket geleceğine, hayatı neredeyse baştan aşağı değiştirecek bir konuda uzun uzun düşünerek karar verileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada yara ayak görmek karşısına çıkan bazı kötü olaylardan sonra güzel bir döneme gireceğine, ailesinden büyük hayır göreceğine, çok daha iyi çalışmalar yapmak için kaynak bulunacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yarım ayak görmek yakın bir zaman içinde evlat sahibi olunacağına, toplum içinde önemli bir yer edineceğine, rızkın kesilmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada yengeç ayağı görmek işlerini düzeltmek için çok büyük adımlar atacağına, konforunun ve lüksünün yerinde olacağına, borçlarını ödeyip rahat bir nefes alacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada yeşil ayak görmek inancını tazeleyerek pek çok cami, medrese ve tarihi mekanları gezerek, maneviyatını daha ön planda tutacağına, yenileneceğine, tazeleneceğine, moral bulacağına, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde sona ereceğine rivayet eder.

Rüyada yılan ayağı görmek yeni dostluklar ve arkadaşlıklar edineceğine, üst mevkilerde yer alınacak bir iş teklifi geleceğine, huzurun ve mutluluğun hâsıl olacağına yorulur.

Rüyada yürüyen ayak görmek hayırlı bir kişi ile dünyaevine gireceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulmak için yeni yollara başvuru yapacağına, sevdiği kişilere bu dönem içinde çok büyük yardımlarda bulunacağına yorulmaktadır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Demiralan

Ruyamda bir kadinla beraber otobus duragindagiz, cok kalabalik insanlar birikmis, otobus bayadir gelmiyormus..iki durak yukari yuruduk.Kadinin terligi ayagini acitiyor sabret 2 durakcik yuruduk dedim.Otobus geldi bindik kadin oturdu ayagini bir kaldirdiki ayagin alti parmaklari mosmor olmus.Sasirdim uzuldum

Demiralan

Tesekkur ederim