Rüyada Ölü Görmek

Rüyada ölü görmek rahat bir hayata sahip olunacağına, rızık elde edeceğine, rahatının, keyfinin ve konforunun yerinde olacağı bir hayat süreceğine, yaptığı işte çok iyi yerlere geleceğine, hayırlı bir işe iştirak edileceğine, Allah’ın izni ile gönlünün düştüğü ikiliği atlatacağına inanılmaktadır.

Rüya anlamına göre rüya sahibi kişinin bol bol dua alınacağına, tüm dertlerinden kurtulup etrafındaki insanların da kurtulmasına yardım edeceğine, atılan adımlar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine, askıya alınmış olan çalışmaların ve projelerin nihayete erdirileceğine, sorunlarından kurtulacağına, elindeki imkânları çok iyi değerlendireceğine, gelirini büyük oranda arttıracağına delalettir.

Rüyada abi ölü görmek kazandıkları ile daha büyük yatırımlar gerçekleştirerek çok büyük bir işe sahip olacağına, imkanlarının genişleyeceğine, bekarlar için güzel bir evliliğe inanılır.

Rüyada adam ölüsü görmek karşısına kalbini çarptıracak, duygularını harekete geçirecek ve kendisini değerli hissetmesine vesile olacak bir insanın çıkacağına, yapılan hataların tekrarlanmayacağına, sorunların çözülmesi için çok büyük çaba harcanacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada ahtapot ölüsü görmek çok büyük ve akıllıca atılımlar gerçekleştireceğine, beklentilerinin yerine geleceğine, kısa bir süre sonra beklediği büyük başarıyı elde ederek alnının akıyla işlerin üstesinden geleceğine işarettir.

Rüyada ailedeki ölüleri görmek işlerdeki verimin artacağına, yeni bir şehre ya da ülkeye taşınacağına, rahat bir hayata sahip olacağına, aile bireylerinden çok sevilen bir kişi ile yola çıkılacağına, manevi olarak çok rahat edileceğine yorulur.

Rüyada akraba ölü görmek sorunların çözüme kavuşacağına, kendini her şeyi başarabileceğine inandıracağına, eski neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada anneanne ölü görmek dünya hayatından çok ahiret yaşamı için savaşacağına, tartışmaların ve huzursuzlukların biteceğine, çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok ses getiren biri olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada asılmış ölüler görmek mutlu ve sevinçli haberler alınıp deyim yerindeyse havalara uçulacağına, talihinin ve kısmetinin açık olması sayesinde elinin bolluğa kavuşacağına, yaşamının plan ve program içinde olması sayesinde kurulu bir düzeninin olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada asker ölü görmek kazanılan paranın ve başarının eş, dost ve akrabalarla paylaşılacağına, yeni bir eğitim kurumuna kayıt yaptırılacağına ve rahata erileceğine, rahatlayacağına ve hafifleyeceğine, yeterli kimse haline geleceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada aslan ölüsü görmek yaşanacak bir gönül ilişkisi sayesinde çok büyük bir mutluluğa kavuşulacağına, ezilmeden, fakirlik çekmeden yani rahat bir hayat geçireceğine, hem kendisini hem ailesini çok mutlu edecek bir haber alacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada atatürkü ölü görmek dost ve akrabaların sıkıntılarına çözüm bulunacağına, ailesini rahat şekilde yaşatacağına, gidilen yolda büyük başarılar kazanılacağına, ele geçen kazancın Allah yolunda fakir fukaraya yardım için harcanacağına, yakın akrabalardan birinin eğitiminin üstleneceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada ayı ölüsü görmek rızkındaki ve kazancındaki verimin hiç eksilmeyeceğine, hayatından ve şansından yana razı geleceğine, ekonomik olarak rahatının yerine geleceğine delalet eder.

Rüyada babaanne ölü görmek sıkıntıya düştüğü zamanlarda insanlardan çok yardım göreceğine, uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere çok kısa sürede kavuşacağına, istediği noktalara ulaşacağına işaret eder.

Rüyada balina ölüsü görmek hayat boyu refah içinde ve huzurlu bir şekilde yaşaması için gereken miktardan daha çok kazanç elde edeceğine, solmuş olan yüzünün sonunda güleceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını en hızlı şekilde ortadan kaldıracağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve büyük atılımlar gerçekleştireceğine işarettir.

Rüyada başkasını ölü görmek sorunlarının kısa zamanda ortadan kalkacağına, sorunların aşılacağına, yepyeni ve hayırlı iş kapıları açılacağına delalettir.

Rüyada bayan ölüsü görmek çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve hiç yapmadığı bir işe girerek kendisini deneyeceğine, aile hayatındaki muhabbetin artacağına, gelirinin bir kısmı ile geleceğine yön verecek yatırımlar yapacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada baykuş ölüsü görmek hak yolunu tutacağına, işinin gücünün rast gideceğine, uzun zamandan beri birlikte olduğu hayırlı kısmet ile çok yakın bir zaman içinde evlenip bir bebek sahibi olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada bıldırcın ölüsü görmek yeni işler alma fırsatı elde edeceğine, mutluluk ve huzur getirecek bazı adımların atılacağına, zorlukları ve dertleri de Allah’ın yardımı ile aşmayı bileceğine işaret etmektedir.

Rüyada birden fazla ölü görmek vefakar bir insan olunacağına, üzüntüsünü ve mutsuzluklarını unutacağına, güzel ve huzurlu bir hayat yaşanacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada bit ölüsü görmek çevresindekilerle hoş sohbet ve uyum içinde olacağına, kendi işine sahip olacağına, aynı sorunlardan muzdarip olunan kişiler ile bir araya gelineceğine işarettir.

Rüyada bütün ölüleri görmek yapılan işlerin rağbet görmesi sayesinde kazancın katbekat artacağına, var olan dertlerinin hepsinin son bulacağına, para sıkıntısının olmayacağına yorulur.

Rüyada buzağı ölüsü görmek sorunlarını bitireceğine, daha büyük adımlar atılacağına, zarara giren bir işte çok büyük bir kara girileceğine alamettir.

Rüyada camide ölüler görmek rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, iş konusunda destek istenen bir kişiye kendi işi konusunda yardım edileceğine, yaşadığı kötü günlerin son bulacağına, daha azimli ve daha sabırlı adımlar atıp çok büyük ve yeni bir anlayışla zarar edilen işlerin toparlanacağına delalet eder.

Rüyada cardın ölüsü görmek yaşadığı üzüntünün sona ereceğine, aile üyelerinin refaha kavuşması için çalışan rüya sahibinin maddi zorluk çekmeden, her daim bereketli işler yapacağına, harama, yalana, hileye ve fesada başvurmayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada çekirge ölüsü görmek karşısına çıkacak bir kişi ile dünyaevine gireceğine, karlı ve hayırlı emellerine nail olacağına, işinde göstereceği başarı sayesinde büyük bir itibar sahibi olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada cenazede ölüyü görmek çevresinin hep insanlarla dolu olacağına, gayrimenkul işiyle ilgili bir ortaklık kurulacağına, çalıştığı yerde yöneticiliğe yükseleceğine işaret eder.

Rüyada cenin ölüsü görmek kazancın büyük bir kısmının Allah yolunda kullanılacağına, kolaylıklara ve ayrıcalıklara sahip olacağına, isteklerine ve emellerine kavuşmak konusunda herhangi bir sıkıntı çekmeyeceğine alamet eder.

Rüyada ceylan ölüsü görmek aldığı kararlar konusunda tutarlı davranacağına, hayırlı bir kısmet ile çok güzel kararlar verileceğine, endişe duyulan ve üzüntü yaratan konuların çözüme kavuşacağına inanılmaktadır.

Rüyada çok ölü görmek yapılan bir işin karşılığının fazlasıyla alınacağına, önündeki engellerin ortadan kalkacağına, eşine olan sevgisinin ve saygısının bir ömür boyu süreceğine ve aile saadetinin hep ilk günkü gibi taze kalacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada çok sayıda ölü görmek işlerinin Allah’ın izni ile çok iyi gideceğine, kendisi için hayal ettiği şeylere kısa zaman içinde çok mutlu ve huzurlu bir şekilde kavuşacağına, evine bereketin, rahmetin ve Allah’ın lütuflarının yağacağına rivayet eder.

Rüyada dana ölüsü görmek dertlerini ve kederlerini arkasında bırakacağına, bilgisine güvendiği kişilerin gittiği yolu izleyerek kazanç elde edeceğine ve sonradan da insanlara karşı örnek olacağına, belalı kişilerden hep uzak durmaya özen göstereceğine inanılmaktadır.

Rüyada denizde ölüler görmek işlerin daha iyi bir hal alacağına, yaşamının plan ve program içinde olması sayesinde kurulu bir düzeninin olacağına, rızkını kazanacak kadar çalışıp, geri kalan vaktini ibadetle geçireceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada denizin üstünde ölüler görmek uzun zamandan beri ertelenen hayallerini gerçekleştireceğine, aile bireyleri arasındaki birlik, beraberlik, yardım ve dayanışmanın gittikçe artacağına, neşesinin, keyfinin ve yaşam isteğinin geri geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada devamlı ölüleri görmek sağlıkla ilgili olarak yaşanan sorunların bitirileceğine, maddi anlamda refahının yerinde olacağına, işlerin başarı kazanması sayesinde kıskançlık duyan kişilerin hüsrana uğrayacağına ve çok rahat bir döneme gireceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada deve ölüsü görmek çevredeki kişilerin sorunlarının ve sıkıntılarının da çözüme kavuşturulacağına, hatalarından ve yanlışlarından ders çıkaracağına, muradın gerçekleşeceğine, dileklerin ve duaların kabul olacağına işaret eder.

Rüyada dirilen ölü görmek sıkıntıların kısa zaman içinde sona ereceğine, hayatında kolaylıklar ve mutluluklar yaşanacağına, işlerinde hep üstün başarılar elde edeceğine alamettir.

Rüyada donmuş ölüler görmek gelirinin artacağı, konforunun ve lüksünün yerinde olacağı, elinin şimdiye kadar hiç görmediği kadar para göreceğine ve malının da aynı oranda artacağına, heyecan dolu günler yaşayacağına, hiçbir zaman dara düşmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada düğünde ölü görmek değişik, eğlenceli ortamlara gireceğine, çok daha yeni kişiler ile yeni arkadaşlıklar kuracağına ve bu arkadaşlıkları ilerleteceğine, uzun bir zamandan beri devam eden sorunlarını yakında ortadan kaldıracağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada eşek ölüsü görmek çok para kazanacağına, sevdiği ile mutlu bir hayat kuracağına, bu kimsenin kendisini desteklemesi sayesinde işini yoluna koyarak bol kazanç elde edeceğine, geleceği için atacağı yeni ve hayırlı adımlara delalet ettiğine inanılır.

Rüyada eşini ölü görmek kendini ifade etmenin çarelerini bulacağına, mesleki açıdan aranacak niteliklere sahip olmak için gece gündüz çalışacağına, ilerleyeceğine ve insanların gözünde çok daha itibarlı kimse olmayı başaracağına yorumlanır.

Rüyada evde ölüler görmek yakalandığı ağır bir hastalığı yeneceğine, kısa sürede büyük aşama kaydedeceğine, karşısında esas duruşa geçilecek kadar itibar kazanacağına ve zaferler elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada evliya ölüsü görmek eskiden yaptığı aynı hataları bir daha tekrar etmeyeceğine, her gün yeni bir bilgi edinmekle kalmayıp, öğrendiklerini hayata geçirmek için de çaba göstereceğine, çok uzun zamandan beri sıkıntısını çektiği şeylere kavuşacağına alamet eder.

Rüyada gavur ölüsü görmek zarar edilen işlerde kara geçileceğine, cesaret ve özgüven sahibi olacağına, ailesi içinde yaşanan tartışmaların ve kavgaların sona ereceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada geçmiş ölüleri görmek zorlukların kısa süre içinde sona ereceğine, bol kazançlı bir işe girileceğine, her arzunun kişiyi mutlu edecek şekilde gerçek olacağına işaret etmektedir.

Rüyada geyik ölüsü görmek mutlu olunacağına ve yaşanacak güzel olaylar ile yakında çok sevinileceğine, kazancın bir değil en az iki kat arttırılacağına, sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada gömülmüş ölüler görmek çok sağlıklı bir bedene sahip olacağına, mantıklı ve akıllıca hareketlerde bulunmak suretiyle herkesi kendisine hayran bırakacağına, kendisi için uygun olmayan bir ilişkiyi sonlandıracağına yorulmaktadır.

Rüyada hastanede ölü görmek çok güzel ve hayırlı rızıklar elde edileceğine, çok büyük başarılara imza atacağına, alacağı bir ödülün ya da terfinin işine dört elle sarılmasına vesile olacağına işarettir.

Rüyada havuzda ölüler görmek Allah’ın kendisine hayal ettiklerini yaşama şansı vereceğine, geleceği için isabetli bir şey yapmış olacağına, kısmetlerinin çok olmamasına rağmen, yine de hayatta istediği bazı şeylere sahip olacağına delalet etmektedir.

Rüyada hep ölü görmek hak edilen helal bir malın ele geçeceğine, çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, başarılı bir insan olacağına, yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada hindi ölüsü görmek hastalıkların en kısa zamanda şifa bulacağına, sıkıntılarını bir köşeye atacağına, çok iyi mevkilere geleceğine işaret eder.

Rüyada horoz ölüsü görmek çok daha yeni kişiler ile yeni arkadaşlıklar kuracağına ve bu arkadaşlıkları ilerleteceğine, dünyayı gezmek için yola çıkacak olan rüya sahibinin tüm hayatının bolluk ve bereket içinde geçeceğine, mutluluk ve huzur getirecek bazı adımların atılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada hristiyan ölüsü görmek hoşlandığı kişiye içini açmaya karar vereceğine, işyerinde ve evinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına, gelirinin artacağına ve yüzünün güleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada iki ölü görmek inanç konusundaki eksiklikleri çevresindeki bilgili ve ilim sahibi kimselerden öğrenerek daha da iyi bir insan olmak isteyeceğine, tüm sıkıntılarının ve sorunlarının nihayete ereceğine, uzun zamandan beri çok az kazanç getiren bir işin getirisini artacağına delalettir.

Rüyada inek ölüsü görmek üzüntülerin mutluluğa döneceğine, beklentilerin hızla gerçek olacağına, sevdiği kişilerle büyük mutluluklar yaşayacağına, sıkıntılarının ve üzüntülerinin sona ereceğine delalettir.

Rüyada kabirdeki ölüleri görmek maddi açıdan iyi bir noktaya gelineceğine, büyüyeceğine, ilerleyeceğine, büyük paralar kazanacağına, kendisini yoran ve üzen durumlardan yakın bir zaman içinde kurtulup hayırlı kazançlar elde edeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada kalabalık ölüler görmek borçlu olanlar için yakın zamanda borcunu ödemeye, iş hayatında çok kişiye yarar getirecek bir adım atılacağına, kuruntularının ve hastalıklarının son bulacağına işarettir.

Rüyada kanarya ölüsü görmek muradın gerçekleşeceğine, dileklerin ve duaların kabul olacağına, kişisel konularda yeteneklerinin üzerine gideceğine, herkesin takdir ettiği ve saygı duyduğu bir kişi olunacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada kanguru ölüsü görmek çok bereketli ve bolluk içinde bir hayat sürüleceğine, psikolojik olarak kendisini çok iyi hissedeceğine, yüksek moralli olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada kaplan ölüsü görmek birçok kişinin takdirinin kazanılacağına, aile hayatı ve sosyal hayat içerisinde uzun zamandan beri yaşanan tartışma ve sürtüşmelerin çok yakın bir zaman içerisinde değer verilen kişilerin araya girmesi ile biteceğine, kötü kişiler ile irtibat kuran akrabaları ile arasındaki bağı kopartacağına ve güzel günler göreceğine işaret eder.

Rüyada kaplumbağa ölüsü görmek yaşamının çok daha keyifli hale geleceğine, rütbe edineceğine, neşe içinde olacağına alamet etmektedir.

Rüyada karafatma ölüsü görmek rahata ve kolaylığa kavuşacağına, kafasındaki her soruya cevap bulacağına, maddi ve manevi olarak hayırlı adımlar atacağına işaret etmektedir.

Rüyada karınca ölüsü görmek ailesinin dirliği için çabalayacağına, yeni dostluklar ve arkadaşlıklar edineceğine, ayrı kaldığı kişiler ile hasret gidereceğine işaret etmektedir.

Rüyada kartal ölüsü görmek sevgisinin artacağına, kendisine el uzatan mümin bir tanıdık sayesinde yanlışlardan kısa sürede kurtulacağına, çok büyük özgüven kazanacağına tabir olunur.

Rüyada kaz ölüsü görmek kendisini çok sıkıntılı hissettiği bir anda Allah’ın izni ile karşısına çıkacak güzel bir yol ile bu durumdan kurtulacağına, parasal darboğazdan kurtulup ferahlığa ve düzlüğe çıkılacağına, iş hayatı ile ilgili olarak çok daha rahat bir şekilde ilerleyeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada keçi ölüsü görmek evinin bereketinin artacağına, para hesabı yapmadan harcama yapmanın rahatlığına kavuşacağına, gönlü ve eli bol oluşu sayesinde sevap işlemekten geri kalmayacağına ve bu sayede hem vicdan azabı çekmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada kefene sarılı ölüler görmek zor işlerin altından kalkacağına ve çok uzun bir zamandan beri istediği mevkilere yakın bir zaman içinde geleceğine, büyük başarılar kazanıp kendisini ispat etme şansı bulacağına, şansının ve kısmetinin kendisini hiç bırakmayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada kefene sarılmış ölüler görmek insanlarla bir araya geleceğine, rahat bir hayat için bazı adımlar atılacağına, büyük bir makama geleceğine işarettir.

Rüyada kefenlenmiş ölü görmek diğer kişilerden ve rakiplerinden birkaç adım önde olacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, arabalara ve topraklara sahip olacağına alamettir.

Rüyada kefensiz ölüler görmek başarılı atılımlar ve girişimler yapacağına, kendisini üzen ve kıran durumlardan kısmen de olsa kurtulacağına, derdinin, kederinin dağılacağına delalettir.

Rüyada keklik ölüsü görmek ilim sahibi insanlardan öğreneceklerini kendi yaşamına da uygulamaya çalışacağına, dara düşülen bir anda çocuklarının ve ailesinin kendisine destek olacağına, çekilen hasretin biteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kelebek ölüsü görmek çok istediği bir şeye sahip olacağına, yaşanan olumsuzlukların tersine etki göstererek kişiyi güçlükler karşısında daha dirayetli biri haline getireceğine, rahatının, huzurunun, sağlığının, neşesinin ve ağız tadının yerinde olacağına işarettir.

Rüyada kırkayak ölüsü görmek çıkılan yolculukların şans getireceğine, işlerine engel olan kişiler ile ilişkilerini koparacağına ve daha iyi bir hayata kavuşacağı bir işe gireceğine, öğretmen veya akademisyen olacağına yorulmaktadır.

Rüyada kırlangıç ölüsü görmek gurur verici ve ailesini mutlu edecek işler yapacağına, yaşamının en önemli zamanlarının değerinin bilinerek her anın keyfine varılacağına, önemli hastalıkları ya da içinden çıkılmayacak sorunları olmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada kızını ölü görmek içindeki tüm sıkıntılardan kurtulup hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ve bir ömür boyu mutlu ve huzurlu yaşayacağına, hayallerine kavuşacağına, mutlu olacağına, rahat bir hayat süreceğine, evli kimselerin eşlerinin iş başarılarından dolayı göğüslerinin kabaracağına inanılmaktadır.

Rüyada koç ölüsü görmek hayırlı uğurlu olacak başlangıçların yapılacağına, verilen emeklerin karşılığının alınacağına, hastalığının düzeleceğine inanılır.

Rüyada kocasını ölü görmek girdiği işlerin herkes tarafından takip edileceğine, ahlakta da olgunlaşıp, güzelleşeceğine, ahiretteki kendini bekleyen ödülleri gibi, artık bu dünyada da ödüllendirileceğine alamet eder.

Rüyada kokmuş ölüler görmek hem ticaret hem de aile hayatında huzurunun baki olacağına, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, kırgınlıkların ve üzüntülerin biteceğine ve sevinç duyulacak bir haber alınacağına, düşmanlarından korkmak yerine, onları korkutmaya yönelik davranışları ve kendinden emin halleriyle hayatını istediği şekilde yöneteceğine inanılmaktadır.

Rüyada köstebek ölüsü görmek vasıflarını geliştirerek, her zaman aranan ve sorun çözümünde etkin biri olarak düşünülen biri haline geleceğine, çok hayırlı ve başarılı işler gerçekleştirileceğine, rahat bir iş hayatının başlayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada koyun ölüsü görmek güzel ve hayırlı günler geçireceğine, her geçen gün zenginleşeceğine, çok sayıda mal varlığına sahip olacağına, borçlarını azar azar da olsa ödeyeceğine delalet eder.

Rüyada kumru ölüsü görmek uzun bir aradan sonra çok sevineceği olaylar yaşayacağına, borcunun hafifleyeceğine, helal rızka kavuşacağına, sevdiği kişilerden her zaman destek göreceğine işaret etmektedir.

Rüyada kurbağa ölüsü görmek atılan her adımda çok daha güzel işler gerçekleştirileceğine, ailesini de yanına alarak üzerindeki stresi atacağına, aile fertlerinden yana menfaat ve hayır göreceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kuyruk ölüsü görmek gelirinin çok verimli ve bereketli olacağına, zorluklar karşısında yılmadan çalışıp tüm işlerin altından kalkılacağına, bol muhabbette olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada kuzu ölüsü görmek yeteri kadar kazanç elde ettikten kendi işini kurmak için adım atacağına ve rahata ereceğine, sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, hayatında maddi anlamda sorun yaşanmayacağına alamet eder.

Rüyada leylek ölüsü görmek ticari anlamda karlı ortaklıklar yaparak saygın ve itibarı yüksek bir konuma geleceğine, kötü niyetli bir kişinin işleri bozmak için çıkartacağı dedikoduların bertaraf edileceğine, en yüklü borçlarının rahatlıkla ödeneceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada manda ölüsü görmek kötü işlere girmeyeceğine, yaşama isteğinin artacağına, haksızlığa ve kötülüğe pabuç bırakmadan yaşayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada martı ölüsü görmek yaşamının daha kolay hale geleceğine, hastalıklardan kurtulacağına, çok üst mevkilere kadar yükseleceğine yorumlanır.

Rüyada maymun ölüsü görmek sorunlarla baş eden tanıdıklarını yalnız bırakmayacağına, sorumlulukların yerine getirileceğine, çok büyük sıkıntılar çekse bile isyan etmeyeceğine inanılmaktadır.

Rüyada mezar açıp ölü görmek kuruntularının ve hastalıklarının son bulacağına, yakınındaki bir insanı tanıdığı için kendini çok şanslı sayacağına ve onun kıymetini bileceğine, rızkının genişleyeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada mezardan çıkan ölüleri görmek emeklerinin karşılığını hak ettiği şekilde alacağına ve yaşamının kendi istediği gibi ilerleyeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup borçlarını rahat bir şekilde ödeyeceğine, yeni kısmetlere nail olacağına, içinin kıpır kıpır olacağına, yüzünün de güleceğine işaret etmektedir.

Rüyada mezarlıkta ölü görmek işlerine bereket geleceğine, kıskançlık besleyen bir kişinin elinde bulunan imkanlarla yapmaya çalıştığı kötülüklere engel olunacağına, geçim derdinden, borçlarından ve hastalıklarından kurtulacağına, sorunlarını halletmeyi bileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada morgda ölü görmek yanlış giden işlerin düzeltileceğine, çok rahat ve huzurlu bir hayat yaşanacağına, eline geçen paranın bereketinin daim olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada nehirde ölüler görmek alın terinin ve çalışmalarının boşa gitmeyeceğine, ekonomik olarak kalkınacağına, çok mutlu ve güler yüzlü bir insan olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada oğlak ölüsü görmek zor bir durumdan sevdiği kişilerin vereceği yüklü miktarda bir yardım sayesinde sorunlarını çözeceğine, dertlerinin dermanını bulacağına, kısmet kapılarının hiç kapanmayacağına inanılır.

Rüyada oğlunu ölü görmek büyük bir insan kalabalığına yardım edeceğine, yapılacak bir ortaklık sayesinde çok hayırlı ve bereketli kazançların elde edileceğine, özellikle kısmetinden yana yüzünün güleceğine alamet eder.

Rüyada öküz ölüsü görmek el attığı bütün işlerde başarıya ulaşacağına, yakın bir zamanda vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına, tatsız ve kötü durumlarla karşılaşmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada ölen ölüyü görmek yakın bir zamanda büyük bir işin başına geçileceğine, zor durumlardan kurtuluşa erileceğine, eğer bekarsa sevdiği ile evleneceğine inanılmaktadır.

Rüyada örümcek ölüsü görmek kendisini işine ve ailesine daha çok vereceğine, görev yükünün artacağına ve aynı oranda yetkilerinin genişleyeceğine, ailesini de maddi olarak rahat ettireceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada padişah ölüsü görmek itibar, makam ve söz sahibi olacağına, hayallerini gerçekleştireceğine, sorunlarını çözmek için etrafındakilere yol göstereceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada panda ölüsü görmek yapılan çalışmalarda birçok kişinin ekmek yemesinin sağlanacağına, parasal olarak konulan hedeflere varılacağına, firma içerisinde hayırlı bir mevkiye terfi alınacağına, kırılan özgüvenin tekrar inşa edileceğine, hayırsız kişilerin aileden uzaklaştırılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada papağan ölüsü görmek mutluluğa ve neşeye, kısmetin ve şansın açılacağına, endişelerinden, kötü düşüncelerinden, karamsarlığından ve umutsuzluğundan arınacağına yorulur.

Rüyada papaz ölüsü görmek rakiplerini gerisinde bırakacağına, yapılan hataların ve düşülen kötü durumların düzeltileceğine, yeni işinde çok büyük başarılara imza atarak çok zengin biri olacağına inanılır.

Rüyada penguen ölüsü görmek girilen bir yolda çok doğru bir noktaya girileceğine, ele geçen her fırsatta daha iyi şeyler yapmak için çaba gösterileceğine, yardım edebileceği kurumlar ile irtibata geçeceğine, elinden gereken her şey ile yardım edeceğine, çok hayırlı adımlar atarak daha iyi ve rahat bir hayata kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada pkk ölüsü görmek sahip olduklarını başkaları ile de paylaşması sonucunda her zaman daha da bereketli bir hayat süreceğine, güçlendikçe güçleneceğine, özel hayatında mutluluğu yakalamasına yorumlanır.

Rüyada polis ölüsü görmek iş hayatının düzeleceğine, aile bireylerine yaşadıkları sorunların çözümü konusunda yardım edileceğine ve zararlı durumların ortadan kaldırılacağına, iş yerinde en gözde personel ya da memur olacağına, koltuğunun ve makamının yükseleceğine delalettir.

Rüyada savaş ölüleri görmek hayatına daha iyi çeki düzen vereceğine, hayır getirecek bir konuda çalışacağına, yeni bir şehre taşınıp yeni bir işe gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada serçe ölüsü görmek çok büyük bir sevgi ve azimle ibadetlere devam edileceğine, sevdiği kişiler ile mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, sosyal hayat içinde tanıştığı ve kendisine uygun olduğunu düşündüğü bir kişi ile bir ilişkiye başlayacağına, birlikte aynı işyerini paylaştığı kimselere tecrübelerini aktaracağına delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişiyi ölü görmek ettiği tövbelerin amacına ulaşacağına, ailesi içinde hiçbir kavga ve tartışmanın yaşanmayacağına, hayırlı ve uğurlu gelecek girişimlerde bulunacağına inanılmaktadır.

Rüyada sevdiğini ölü görmek bir kişinin kendisine dost değil aslında düşman olduğunu fark edeceğine, sorunların içinden süzüleceğine, maddi imkanlarının çoğalacağına yorulmaktadır.

Rüyada sıçan ölüsü görmek hayırlı olaylar ve durumlar ile karşılaşacağına, sağlık sorunlarının biteceğine, sorunları olan kişilere yardım eli uzatılacağına ve aile büyüklerine saygı gösterileceğine, para hesabı yapmadan her istediğini alacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada sincap ölüsü görmek hoşgörülü biri olunacağına, huzurlu ve mutlu bir aile hayatına kavuşulacağına, çok güzel ve hayırlı adımlar atılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada sivrisinek ölüsü görmek tatsız geçen bir dönemin düzeleceğine, eş, dost ya da akrabalarından birinin bir sorununun çözümü için yardım edeceğine, elinden kaçırdığı fırsatları tekrar ele geçireceğine, mal ve mülk sahibi olacağına, doğruluktan ayrılmayacağına rivayet eder.

Rüyada suda ölü görmek bir fırsatı en iyi şekilde değerlendirerek maddi anlamda kurtuluşu bulacağına, kardeşlerden biri ile ilgili bir sorunun çözümü için önayak olunacağına, yuva kurmak için yapılan bir hamlenin istenildiği gibi sonuçlanacağına inanılır.

Rüyada sürekli ölü görmek engellerin ortadan kalkacağına, rüyayı gören kişinin güç, kudret sahibi olacağına, maddi olarak çok ileri düzeye geleceğine, zenginliğe sahip olunacağına, eline geçen bütün fırsatları ve yeteneklerini kullanarak işlerini daha iyi bir hale getireceğine rivayet eder.

Rüyada tabutta ölü görmek hem kendisini hem ailesini koruma konusunda daha rahat edeceğine, hedeflerin gerçekleştirileceğine, maddi anlamda refahın yerinde olacağına, sıkıntılarından, dertlerinden, borçlarından ve hastalıklardan kurtulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada tanıdık ölü görmek toplu para gelmesi sayesinde kendi işini açacağına, çok büyük atılımlar gerçekleştirip iş hayatında çok üst mevkilerde yer alacağına, kendisini yüksek yetkiler ile üst mevkilere terfi ettirecek bazı çalışmalar ortaya koyacağına alamettir.

Rüyada terörist ölüsü görmek bozulan bir arkadaşlığın tekrar kurulacağına, çok büyük bir ortaklığa gireceğine, gelecekte istediklerine kolayca erişebileceğine alamet etmektedir.

Rüyada tilki ölüsü görmek yarınları için gerçekleştirdiği atılımların ve attığı adımların başarı ile sonuçlanacağına, muradına ereceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını yakında atlatacağına alamet eder.

Rüyada timsah ölüsü görmek emek verilen ve ter dökülen çalışmaların istenilen şekilde sonuçlanacağına, kendisine destek olan, hayır yapmayı seven, dini bütün bir eşe sahip olacağına, eline geçen bütün sorunları hızlı bir şekilde çözüme kavuşturacağına işaret etmektedir.

Rüyada toplu ölü görmek insanlarla arasının iyi olacağına, kendine olan inancının, kişiyi hayal kırıklığına uğratmayacağına, rahat bir hayat için bazı adımlar atılacağına alamettir.

Rüyada yahudi ölüsü görmek büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, elindeki fırsatları çok eline geçen fırsatları iyi değerlendireceğine, ilerleyen zamanlarda büyük bir zenginliğe kavuşacağına, yeni bir birlikteliğe başlanacağına, kardeşlerin birlikte girdikleri işte çok iyi bir noktaya geleceğine ve birden fazla işle uğraşılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada yakın ölü görmek sevdiği bir kişinin yardım istemesi üzerine büyük bir yardımda bulunacağına, kazancını bir kaç kat arttırıp hayallerindeki eve sahip olacağına, ticaret hayatına atılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada yanmış ölüler görmek iş sıkıntısı olmadan, maddi zorluklar çekmeden, Allah’tan dilediği ne varsa elde ederek iyi bir hayat süreceğine, sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, çevredeki insanlardan da destek alınacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yarasa ölüsü görmek elini eteğini çektiği şeylerin kendisine umut verecek şekilde aşama kaydedeceğine, evlatların hayırlı insanlar olmasıyla kişinin her açıdan kendisini mutlu hissedeceğine, hayata karşı bakışının olumlu yönde değişeceğine, yaşam şartlarının iyileşeceğine, imkânlarının çoğalacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada yaşayan ölüler görmek ayrılıklar olmadan uyum içinde yaşanacağına, aile bireyleri arasında büyük bir işbirliği yapılacağına ve alınan borçların kısa sürede bitirileceğine, girilen bir borç yükünde aile fertlerinin her birinin üzerine düşen neyse yerine getireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada yengeç ölüsü görmek beraberliklerde hayal edilenden daha fazla mutlu olunacağına, uzun zamandan beri sevdiği ancak bunu bir türlü söyleyemediği kişiye kalbini açacağına, maddi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine ve çok mutlu bir haber alınacağına tabir olunur.

Rüyada yerde ölüler görmek borçların kısa süre içinde ödeneceğine, kazancın Allah yolunda yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına, yüzünün güleceğine, zahmet veren bir işin üstesinden kolayca gelineceğine yorulmaktadır.

Rüyada yıkanan ölü görmek hane içine deyim yerindeyse ay doğacağına, konfor ve lüks içinde yaşayacağına, önemli işler yapacağına alamettir.

Rüyada yol kenarında ölüler görmek mal ve mülk sahibi olunacağına, geçmişte yaşanan bir tartışmanın sebep olduğu maddi ve manevi zararın telafi edileceğine, yaptığı işlerin günbegün artacağına inanılmaktadır.

Rüyada yolda ölüler görmek iş hayatında makam sahibi olunacağına, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına, ferah bir eve geçileceğine, aile bireyleri arasındaki muhabbetlerinin çok daha tatlı dille devam edeceğine, tasaların ve üzüntülerin biteceğine alamet etmektedir.

Rüyada yürüyen ölüler görmek kısmetinin kendinden yana olacağına, aile bağlarının günden güne daha da sağlamlaşacağına, uzun zamandan beri çıkmak istediği ancak yaşadığı sorunlardan ötürü bir türlü çıkamadığı tatile artık çıkacağına işarettir.

Rüyada zebra ölüsü görmek uzun süredir görülmeyen bir akrabadan haber alınacağına, hedeflerini tutturmayı başaracağına, borçların yakın zaman içinde biteceğine alamet eder.

Rüyada zürafa ölüsü görmek borçlarının kolaylıkla ödeneceğine, ekmeğinin çoğalacağına, kısa süre içinde büyük ses getirecek işler ile insanların dikkatini çekeceğine, azmi ve kendine olan özgüveni sayesinde isteklerinin gerçekleşeceğine delalettir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
13 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ali doğan

Selâm hocam rüyamda babamın vefat etmiş halasını gördüm ben dışarda gezerken kapım açıktı kim açmış kapıyı diyip içeri girince onu gördüm çok şaşırdım benim evime yerleşmişti yataklarını felan getirmişti sanırım misafirliği gelmişti ama hiç konuşmadık diğer odaya baktım çok temiz çok güzel sebzeler gördüm evin çatısında su sızıntı yapmıştı sebzelerin üstine yağmur yağar gibi damliyodu bende kaldırıp başka yere koydum ıslanmasın diye.bekarım erkeğim allah sizden razı olsun allah için yorumlarsanız mutlu olurum

Hilal2

Rüyamda kardeşimle ben yürüyorduk bizim evin arka sokağında sonra bir tane kırmızı kamyon kaza yapmış. ölen kişi babamın dükkanına gelen en sevdiği arkadaşını gördüm. Kamyon gerçekte onun öyle yoktu ve kamyonda öldüğünde gözleri açıktı. Sonra ben annemi aradım arkadaşı burada ölmüş diye annemde dedi o 1 gündür kayıptı dedi. Ben korkudan ambulansı arayamadım. Biz hemen dükkana babamın yanına geldik babam başta inanmadı.Ben dedim vurup kaçmışlar gibi gözüküyor o suçlu degil dedim. sonra inandı.

Tuana

Gerçek hayatta bu yaşıma kadar ölü göremediğim için psikolojik olarak korkuyorum 22 yaşındayım rüyamda morga giriyordum ve bir adam ölmüş ona bakıyordum sonra giderken tekrar görmem için morg görevlisi kadın ve annem beni kolumdan tutuyor ve tekrar yanına yaklaşmak için sürüklüyor bende ağlayarak çıkmak istiyorum

Hatice

Rüyamda gerçekte yaşayan birini ölmüş gördüm ağaç kovuğu gibi sanırım bi yerde ayaktaydı gözlerini aldık yanımda arkadaşlarım vardı capcanlıydı gözleri sonra başka bi ölüden de başka bi yerini aldık ama hatırlamıyorum tam bişey olur diye endişeleniyorum ama arkadaşım teskin etti sonra gerçekte vefat eden arkadaşımı hatırladım rüyamda ve ona üzülüyodum çok garip bir rüyaydı gerçekten son zamanlarda enteresan ve çok canlı gerçek gibi rüyalarım ürperiyorum değerli yorumlarınızı merak ediyorum

Hatice

Çok teşekkür ederim Allah razı olsun sizden

Ttm.

Rüyada parkta 2 tane çürümeye başlamış genç erkek cesedi görmek ne anlama geliyor?

elizz

merhaba, ruyamda gomulu olan birine iki tane akrabam kolı ile yemek paketleyip guya mezara gomuyormus olen kisi yesın diye sonra o kolileri cikariyorlarmıs bende olen kisi kolıleri acip yemekleri yiyormu diye bakıyordum paketin icinden tencere cıkıyordu ve sasiriyordum yorumlarsaniz sevinirim