Rüyada Ölünün Diriye Kızması

Rüyada ölünün diriye kızması sıkıntılı bir durumdan aile bireylerinin desteğiyle çıkacağına, hayallerine kavuşup daha çok çalışma şevki ile dolacağına, sıkıntılarının biteceğine, her zaman iyilikleriyle anılacağına, başka insanlar ile arasındaki anlaşmazlıkları düzelteceğine, işinin gücünün hal yoluna gireceğine yorulur.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin kendisine karşı kurulan kumpaslardan hiçbir zarar görmeden kurtulacağına, sözünün herkes tarafından dinleneceğine, başarısının yükseleceğine, başarılı bir çalışma hayatına atılacağına, kötü niyetli kişilerin aile bireylerinden uzaklaştırılacağına, dertlerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine alamettir.

Rüyada ölünün diriye kızması evlilik yolunda bir adım atılacağına, istediği gibi yaşama lüksüne sahip olacağına, daha fazla kazanç elde edeceğine, geçim sıkıntısının biteceğine, hayırlı bir evlilik yapılacağına, insanlığıyla herkese örnek olacağına rivayet etmektedir.

Rüyanın yorumuna göre rüya sahibi kimsenin yeni yatırımlar yapacağına, annesinin ve babasının ettiği dualarla sırtının yere gelmeyeceğine, çok büyük bir kazanç elde etmesini sağlayacak iş için yardımcı olacağına ve üzüntüsünü bölüşmek için yakın bir zamanda çok çaba göstereceğine, hayattan beklediklerini er ya da geç elde edeceğine, yatırımlarından istediği kazancın üzerinde bir gelir elde edeceğine, hayal edilen şeylere kavuşulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ölünün diriye kızması uzun zamandan beri devam eden sıkıntıların sona erdirileceğine, mal mülk sahibi olunacağına, başarıyla tamamlanan bir işin diğer hayallerini ve isteklerini gerçekleştirmek için cesaret vereceğine, mallarının ve kazancının çoğalacağına, böylece hayatının da düzene gireceğine, kendi işine sahip olacağına, sayılan ve değer verilen bir kişi olacağına inanılır.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüya sahibi kişinin herkesin kavuşmayı istediği hayata sahip olacağına, strese ve üzüntüye sebep olan durumların ortadan kaldırılacağına, kariyer edineceğine, kendi işini açacağına, istenmeyen bir problemin çözümü için tecrübeli birinden destek alınacağına, kesilmeyecek bir kazancı olacağına, sorunların gün geçtikçe büyüyeceğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
38 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Emrah saygın

Rüyada tanımadığım bir cocuk bana kızıyordu üstüme yürüdü korkunç görünüyordu sen öldürdün senin yüzünden diyordu

Zehra Sabah

Ölmüş babam rüyada annemle attığımız kefen için bize kızıyor ve vurmaya çalışıyor

Demiralan

Ölen ananem ruyamda beni sevmiyordu bana hep kiziyordu,Evdeymisim calismadigim gunmus,,Uyuyormusum kardesimi alip disari cikmis ben uyanidigimda evi bos buldum,,benimle vakit gecirmemk icin yapmis,Ananemin battaniyesini katladim uzgunce bos evde

Demiralan

Tesekkur ederim

Dilan

Rüyamda ölen bir aile dostunun bize kızdığını çok kızgın olduğunu gördüm birde tökezliyip üstüme düşüyor ne anlama geliyor

Reyhan

Rüyamda ölen dedemi gördüm dayımın rüyamda onu mezardan çıkarıp türbeye ziyarete götürdüğünü dönüşte de bize uğradığını söylüyordu annemle ısrarla babamın yüzünü görmek istiyorum diyince gassal tarzı Bi kadın onu gösterecekken anne bence bakma 1 sene olmuş neredeyse ürkersin dedim ve baktım dedeme hiç bir şey olmamış baya kilolu konuşma başladı annenlerle sohbet etmeye başladı somra elinde bir sopayla ayağa kalktı bana kızdı ne konuda olduğunu hatırlamıyorum somra ağaçla peşime verdi annemdedahi

Orkide

Rüyamda olmuş annem yengeme kızıyor yengeme normalde de kızardı zaten. Yengem cennetlik olduk diyor bazı yaptığı iyiliklerden dolayı annemde bir onu yapmakla cennetlik olunmuyor malesef diyor.

Mehmet

Merhaba ben rüyamda ölmüş babamı gördüm paça çorbası yiyordu ve bana kizgindi ve benimle konuşmuyordu tabir edebilirmisniz lütfen.

Hatice

Rüyada ölen babami gördüm sarilmak ve istiyorum.kendine sarildirtmiyor..Birde 7000 tl akrabadan ahacağim var diyor ödemediler diyor.Bende sen ona buna borç para verdinde neden biz borç istedigmzde vermedin diyorum.Babam eline birşey alip bana vurmaya çalisiyor bana kiziyor..Dünyada evi bedava kiz kardeşime vermiş gitmiş.simdi ablam ve ben het gün ağliyoruz üzüluyiruz. BABAM dünyada beni hiç sevmedi hiç kizi olarak sahip çikmadi babama biraz kirginim..Bu rüya nedir bir yorum yaparmisiniz???