Rüyada Ölünün Diriye Kızması

Rüyada ölünün diriye kızması sıkıntılı bir durumdan aile bireylerinin desteğiyle çıkacağına, hayallerine kavuşup daha çok çalışma şevki ile dolacağına, sıkıntılarının biteceğine, her zaman iyilikleriyle anılacağına, başka insanlar ile arasındaki anlaşmazlıkları düzelteceğine, işinin gücünün hal yoluna gireceğine yorulur.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin kendisine karşı kurulan kumpaslardan hiçbir zarar görmeden kurtulacağına, sözünün herkes tarafından dinleneceğine, başarısının yükseleceğine, başarılı bir çalışma hayatına atılacağına, kötü niyetli kişilerin aile bireylerinden uzaklaştırılacağına, dertlerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine alamettir.

Rüyada ölünün diriye kızması evlilik yolunda bir adım atılacağına, istediği gibi yaşama lüksüne sahip olacağına, daha fazla kazanç elde edeceğine, geçim sıkıntısının biteceğine, hayırlı bir evlilik yapılacağına, insanlığıyla herkese örnek olacağına rivayet etmektedir.

Rüyanın yorumuna göre rüya sahibi kimsenin yeni yatırımlar yapacağına, annesinin ve babasının ettiği dualarla sırtının yere gelmeyeceğine, çok büyük bir kazanç elde etmesini sağlayacak iş için yardımcı olacağına ve üzüntüsünü bölüşmek için yakın bir zamanda çok çaba göstereceğine, hayattan beklediklerini er ya da geç elde edeceğine, yatırımlarından istediği kazancın üzerinde bir gelir elde edeceğine, hayal edilen şeylere kavuşulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ölünün diriye kızması uzun zamandan beri devam eden sıkıntıların sona erdirileceğine, mal mülk sahibi olunacağına, başarıyla tamamlanan bir işin diğer hayallerini ve isteklerini gerçekleştirmek için cesaret vereceğine, mallarının ve kazancının çoğalacağına, böylece hayatının da düzene gireceğine, kendi işine sahip olacağına, sayılan ve değer verilen bir kişi olacağına inanılır.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüya sahibi kişinin herkesin kavuşmayı istediği hayata sahip olacağına, strese ve üzüntüye sebep olan durumların ortadan kaldırılacağına, kariyer edineceğine, kendi işini açacağına, istenmeyen bir problemin çözümü için tecrübeli birinden destek alınacağına, kesilmeyecek bir kazancı olacağına, sorunların gün geçtikçe büyüyeceğine inanılır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
14 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Güller

Merhaba rüyamda askerde ölen kardeşim gelmiş ben ölmedim diyor birde bize çok kızıyor beni tanımadınız başka birisini ben sandınız diye özellikle anneme kızıyor hepimiz annemle arasını iyileştirmeye çalıştık ama olmadı o hep öyle kızgındı. Tabir edermisiniz lütfen

N

Merhaba rüyamda ananem bana kızıyordu tabir edermisiniz

Anonim

Rüyamda ölen kayin pederimin saçımı kestiğim için bana kızıyordu tabir edermisiniz

İbrahim

Annem rüyasında rahmetli dedemi görmüş beni eve almamasını söylemiş

Nesri

Rüyamda boşanmama , iki cocuğumla boynu bükük kalmama sebep olan kayınpederimi gördüm.rüyada eski eşimin ceketini giydiğim için bana çok kızdı. Ve ben küsüp ordan uzaklaşdım. Yorumlarsanız çok sevinirim

Sevda

Bu gece ölmüş annem rüyama geldi rüyada tartışıyorduk ara da oluyor bazen bana çok iyi davranıyor bazende benle tartışıyor onun için hayırda veriyorum ellimden gelen herşeyi yapamaya çalışıyorum ama yinde o şekilde rüya güruyorum

Yucelenn

Merhaba rüyamda rahmetli amcam valizini alıp bizim evden gidiyordu onu döndürmeye çalışıyorduk ama bize kızıyordu. Babamı da onun peşinden gitmemesi için uyarıyordu. Tabirini yaparsanız sevinirim. Allah razı olsun.