Rüyada Ölünün Diriyi Alıp Gitmesi

Rüyada ölünün diriyi alıp gitmesi eğitim hayatında ilerleme kaydedileceğine, maddi ve manevi çok büyük kazançlar elde edeceğine, büyük bir gruba liderlik edileceğine, hayırlı kazançlar ve büyük başarılar kazanılması ile kişinin önünün açılacağına, sporla ilgili bazı aktivitelerin gerçekleştirileceğine, yapılan iyilikler sayesinde çok sıkı dostluklar kurulacağına, anın keyfini doyasıya çıkararak, yaşamdan yana alabileceği tüm tatları almaya çalışacağına delalet ettiği söylenir.

Yorumcuya göre rüyayı gören kimsenin yeni mallara kavuşacağına, evinin bolluk ve berekete kavuşacağına, yüksek mevkilere getirileceğine, kısa süre içinde çok büyük maddi kazanç elde edileceğine, ruhsal olarak epey ilerleme kaydedileceğine ve musibetlerin kovulacağına, mutluluğunun daim olacağına, el atılan işlerden başarı ve büyük bir şöhretle çıkılacağına rivayet eder.

Rüyada ölünün diriyi alıp gitmesi büyük başarılar kazanacağı ve kendisini çok rahat ve mutlu hissedeceği bir döneme gireceğine, mesleğinde aranan yetenekli kimse olacağına, kötü giden şansın yakın zamanda iyiye döneceğine, mutluluk bulacağına böylece yüreğine de su serpileceğine, hayatının her geçen gün kendisine daha büyük mutluluk ve hayır getireceğine böylece yaşadığı zor, kötü ve sıkıntılı günleri de unutturacağına, endişe duyulan bir konuda çok iyi bir duruma geçileceğine alamet etmektedir.

Rüya yorumuna göre rüyayı gören kimsenin sağlık sorunlarının ve borçlarının biteceğine, herkesin onu konuşacağına, her türlü iş pürüzünü yok ederek geleceğe daha umutlu bakacağına, şimdiye kadar sahip olmak istediği her şeye sahip olacağına, çok hayır duası alacağına, aldığı destek ile çok daha büyük atılımlar yapmak için çalışmalara başlayacağına yorulur.

Rüyada ölünün diriyi alıp gitmesi yapılan bir hata yüzünden çekilen sıkıntının arkadaşların vereceği destek sayesinde sona ereceğine, işe gösterilen ilginin artacağına, iş hayatı ve aile hayatı ile ilgili çok büyük bir azim göstererek çok büyük kazançlar elde edeceğine, yüzünün güleceğine, yaşadığı bir hayal kırıklığını telafi edeceğine, sorun yaratan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına inanılmaktadır.

Rüya ansiklopedisine göre rüya sahibinin üzüntülerin son bulacağına, kendisine yöneltilecek övgü dolu sözler sayesinde moralinin düzeleceğine, hayatın kendisine sunacakları karşısında her şeyi sil baştan yaşama yoluna gideceğine, sorunların yakın zamanda atılacak akıllıca adımlar sayesinde biteceğine, huzursuz geçen bir dönemin son bulacağına, bir toplantıdan diğerine koşacağına delalet eder.

Her bir sosyal medya paylaşımı üyelerimize +5 rüya tabiri kredisi kazandırıyor

Rüyada Ölünün Diriyi Alıp Gitmesi” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Merheba Annem rüyasında beni , yani kızının ölen ebesinin bir yerdeki kavga eden çoçuklara göz kulak olmam düzeltmem için beni alıp götürdüğünü görmüş . Bu rüyanın manası nedir .. sevgiler.

  • Sevgili Merve,
   Rüyada çocuklara göz kulak olması için ölmüş ebenin seni alıp götürmesi başlangıçlara, kaygıya ve habere rivayet eder. Bu rüya, rüya sahibinin aileden birinin yapacağı yeni bir başlangıçla hane içerisine gelecek huzura; parasını dikkatli kullanarak yapacağı yatırımlarda taşıdığı kaygıların yersiz çıkabileceğine; saygın bir mevkide olan bir yakınından hayırlı bir haber alacağına tabir olunur.
   Rüyanız Gündüz Niyetine aydınlığa çıksın inşallah…

 2. 27 ekim gecesi büyükbabam vefat etmişti çok severdim ve dün gece onun bir mezarlık başında elimden tuttuğunu ve ölüceğimi gördüm ağlıyordum elini tutarak onun mezarının başındaydık bu iyi ve kötü anlamda ne anlama gelir

  • Sevgili Kerem,
   Öncelikle başınız sağolsun, büyükbabanızın mekanı cennet olsun inşallah. Rüyada ölünün senin elinden tutup mezarının başına gitmesi habere, işe ve kısmete işaret eder. Bu rüya uzaktan gelen çok büyük ve sevindirici bir haberden dolayı mutluluk gözyaşları döküleceğine; bugüne kadarki zararlarını karşılayacak işler yaparak kara geçeceğine; özel hayatında ki şanssızlığın ve kısmetsizliğin yakın gelecekte aşılacağına tabir olunur.
   Rüyanız Gündüz Niyetine hayırlara vesile olsun inşallah…

Rüyanı Tabir Edelim