Rüyada Ölünün Elini Tutup Yürümek

Rüyada ölünün elini tutup yürümek bir an bile üzülmesine dayanamayacağı birisin mutluluğu için elinden gelen her şeyi yapabileceğine, işlerinde istediği bereketi, verimi ve başarıyı yakalayacağına, patron koltuğuna geçeceğine, uzun uğraşlar ve büyük harcamalar sonucu kurulan işin sadece rüyayı gören kişiye değil bütün ailesine kazanç sağlayacağına ve günden güne daha da büyüyeceğine, işinin gücünün rast gideceğine, ailesi rahat etsin diye konforunu feda edeceğine işaret eder.

Rüyanın anlamına göre işsizse iyi koşullarda bir iş sahibi olacağına, var olan borçların kapatılıp zararların giderileceğine, borçlarını ödeyeceğine, yanlış giden neyse düzeltilmesi için uğraşılacağına, yanında başkalarını da çalıştıracak kadar işlerin iyi gideceğine, yarınları için gerçekleştirdiği atılımların ve attığı adımların başarı ile sonuçlanacağına işarettir.

Rüyada ölünün elini tutup yürümek isim yapmış kişiler tarafından büyük bir çalışmaya dâhil edileceğine ve terfi yolunun açılacağına, zarar edeceği bir duruma düşeceği bir sırada kendisini ihtar edecek bir kişi sayesinde durumunu düzelteceğine, yakın bir zaman içinde bol kazanç elde edeceğine, kişisel çatışmalardan vaz geçileceğine, haramdan uzak durup, Allah’a dua edeceğine, hasretlerin biteceğine alamettir.

Tabirciye göre rüya sahibinin zenginlik sahibi olunacağına, sorunlarının çözümü için canla başla çalışacağına, kendisini çok sevdiği kişiler ile mutlu bir iş kararı verirken bulacağına, yaşamını daha iyi planlayacağına, işlerinin çok yolunda gideceğine, huzurlu ve rahat bir hayatı olacağına yorulur.

Rüyada ölünün elini tutup yürümek kısa süre içinde hiç tahmin edemeyeceği kadar büyük bir mevkiye terfi edileceğine, ailesinin kendisiyle gurur duyacağı işler yapacağına, sıkıntıların ve stresin sona ereceğine, yaşanan kırgınlıkların sona ereceğine, devlet kapısından bir yardım alacağınıza, kendisini sıkan ve üzen kişilerden uzak duracağına delalet ettiği söylenir.

Yorumcuya göre rüya sahibinin yaşanan sıkıntılı durumlardan yakın bir zaman içinde kurtuluşa erileceğine, çok hayırlı gelişmeler ile karşılaşılacağına, sıkıntılardan kurtulup huzur bulmaya, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağı bir çalışma gerçekleştireceğine, kazancın ve özgüvenin artacağına, çok iyi işlere imza atıp çok sevilen bir kişi ve çok iyi bir aile babası olacağına, sevinçli ve güzel günler yaşanacağına delalet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Işıl

Rüyamda ölmüş eşim beni elimden tuttu beraber denize doğru koştuk koştuk ama suların üzerinde gittik hep

Şükran

Ölmüş birini gördüm elimi tutup alçak biryerde çekiyordu

Işıl

Çok teşekkürler.Hayırlara inşallah

Zzz

Rüyamda ölmüş eşimin elinden tutup yürüyordum. Yokuşluk bir yoldu.

Fatma

Ruyamda torunum olmustu 4 ay once onun elinden tutum bi eve dogru yuruyoruz ve kizimda yani anneside arkamizdan geliyo ama yorgun ve bitkin halde siz gidin onden ben yetisirim diyo bize biz eve dogru cikarken komsunun biri diyoki eve girmeyin ev sahibi kiziyo diyo ve kizimin yanina iniyoruz torunumla kizim diyoki anne ben biktim valla hep boyle oluyor artik gercekten yorgunum diy ben de uyanivermisim orda