Rüyada Ölürken Gülmek

Rüyada ölürken gülmek layık olduklarına sahip olacağına, gülüp eğleneceğine, şansının yaver gitmesi ile çok büyük kazanç elde edeceğine, emeklerin boşa gitmeyeceğine, verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına, bir eğitim ile bağlantılı olarak yurt dışına çıkılacağına yorulur.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin etrafındaki insanları şaşırtacak bazı kararlar vereceğine, arkadaşlar arasında birbirlerinin sıkıntılarına koşulacağına, bir değil, birden fazla evinin, arabasını ve toprağının olacağına, alacaklarını tahsil edeceğine, hasta olanın iyileşeceğine, kendi işini açacağına inanılır.

Rüyada ölürken gülmek daha iyi yaşam şartlarına kavuşulacağına, haneden birinin evlilik yolunda adım atacağına, nur topu gibi bir bebeğin geleceğine, var olan dertlerinin hepsinin son bulacağına, üzüntülerinin yerini sevinçlerin alacağına, hayırlı bir çalışma ile muhtaç insanlara destek olunacağına, kendi işini kurarak büyük atılımlar gerçekleştireceğine, yeni tanışacağı hayırlı kişiler ile büyük işler gerçekleştireceğine alamet etmektedir.

Tabirciye göre rüyayı gören kimsenin girdiği bir iş sırasında çok hayırlı kazançlar elde edeceğine, ortak olarak gireceği bir işte hiç beklemediği kadar büyük kazançlar elde edeceğine, sıkıntılı durumlardan kurtulmak ve bu sıkıntıları çözmek için yeni yollar arayacağına, kısmetli bir işe atılmaya, sıkıntılı geçen, uzun ve yorucu bir dönemden sonra güç toplayabileceği bir zaman dilimine gireceğine, hayır getirecek bir işle ilgili olarak bir adım atılacağına rivayet eder.

Rüyada ölürken gülmek hayallerini ve isteklerini yerine getirmek için var gücü ile mücadele edeceğine, hiçbir zaman dara düşmeyeceğine, sahip olduğu bolluğun ve zenginliğin hiç eksilmeyeceğine, geleceğinde makam olarak da, maddi olarak da yüksek konumlara erişeceğine, sahte arkadaşlıklardan kurtularak çok daha kalıcı dostluklar edineceğine, kendisine olan güvenini tazeleyeceğine işaret eder.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüyayı görenin şansının ve kısmetinin açılacağına, hem büyük kazançlar elde edeceğine hem de çok sağlam bir kariyer oluşturacağına, hayatının başarılarla dolacağına, zorlukların bitmesine, geçim sıkıntısının son bulmasına, hayatının güzelleşeceğine, iyi huylu olması sayesinde herkes tarafından sevileceğine alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments