Rüyada Ölüye Fatiha Okumak

Rüyada ölüye fatiha okumak yeni bir ilişkiye başlayacağına, çalıştığı kişileri memnun etmeyi ve onlara kazanç getirmeyi bileceğine, çok sevinip işinin başına geçeceğine, işleri yoluna sokacağına, rahat geçinerek yaşayacağına, borçların sonlandırılacağına rivayet eder.

Rüya yorumcusuna göre rüya sahibinin kazancının iki kat artacağına, çok büyük ve hayırlı bir karar alınacağına, emeklerinin karşılığında hakkı olanı alacağına, insanlara iyilik yapmaya, eski yaşamının aksine daha da zenginleşerek alım gücünün herkesi imrendirecek kadar artacağına, kendini insanlara yardım etmeye adayacağına işaret etmektedir.

Rüyada ölüye fatiha okumak hem itibar hem de kazanç elde edeceğine, keyfinin ve ağız tadının yerine geleceğine, zor zamanlar geçiren bir akrabaya yardım edileceğine, iyi işler ve projeler geliştirerek kendisini her alanda kanıtlama şansı bulacağına, güzel, sürpriz ve müjdeli gelişmeler yaşayacağına, alacağı destekler sayesinde rahat nefes alacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyanın tabirine göre rüyayı görenin yaşadığı kötü olayları yakın bir zaman içinde ortadan kaldıracağına, keyifleneceğine ve sevdiği kişi ile baş başa olup uzun saatler geçireceğine, onu doyasıya yaşayacağına, başarılı olacağına, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı ve rahata ereceği bir döneme gireceğine, çok hayırlı kazançların elde edileceğine, yardıma muhtaç herkese büyük yardımlarda bulunulacağına inanılır.

Rüyada mezarlıkta ölülere fatiha okumak kardeşlerin birlikte iş kuracağına, iyi bir kariyer edineceğine, bir arabulucu gibi davranarak mevcut gerilmiş ortamı sakinleştireceğine, iş hayatının düzeleceğine, sıkıntılarının son bulacağına, aile içinde gerek maddi gerekse manevi olarak hiçbir eksiğinin olmayacağına, başarılı olunacak bir duruma gelineceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabiri lugatına göre rüya sahibi kişinin yönetici kişiliği ile koltuğundan ültimatomlar vererek büyük işleri bitireceğine, tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine, güzel bir durumun özel ve sosyal hayatına da olumlu yönde etki edeceğine, sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine, başka bir şehre ya da ülkeye taşınacağına, bu arada yemek zevklerini değiştireceğine, hayırlı ve kazançlı fırsatlar ele geçirileceğine alamettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
21 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Meltem güney

Rüyamda ölmüş olan akrabamızı diri gördüm gençlik hallerındeydı simsiyah saçları ve bıyıgı tertemiz koyu mavi takım elbisesi vardı yanımda kuzenim var aa dıyoruz amcamız ölmüştü biran irkiliyoruz korkuyoruz herhalde fatıha istiyor ruhuna dıyoruz fatıha suresini okuyoruz

Pnr

Benim kizim 4 sene once vefat etti.rüyamda gece yanima gelip ellerimden tutuyordu.sonra ben fatiha suresini okuyup bitirdim ve dedimki Rabbim bu surenin hürmetine kızım her gece gelsin yanima.sonra bur kararti geldi ve seytandı bana dediki bana itaat et bende defalarca Allah bir Allahtan baska ilah yoktur dedim ve gitti.ruyamda orada bitti

Zeynep

Hayırlı akşamlar ben rüyamda tanımadığım bir delıkanlının öldugunu,ve onun yerde yatıp olay yerine gittiğimi onu görür görmez ellerımı açıp fatıha okuduğumu Allah’a onu affetmesını istediğimi onun ıcın sadaka topladığımı gördüm.

Miray

Merhaba. Ben Rüyamda çoktan ölmüş dedemi yine gömdüklerini gördüm. Amma mezar değildi ulu ortalıktı. Herkes gittikten sonra ben elimi açıp önce Fatiha sonra ihlas suresini okudum qaliba. Amma Fatiha suresini okuduğumu hatırlamıyorum. İhlas suresini hatırlıyorum okudum. Bu zaman ihlas suresini okurken ovcumda kızıl paralar gördüm

Miray

Teşekkürler

Recep

Rüyamda hazine bulduğunu sanarak toprak kazanları gördüm hazine bulunacağına inanmıyordum kazılan yerden çürümeye yüz tutmuş ceset dirildi bende hafif korkuyla fatiha okudum sonra tabuttan kadın olarak çıktı dirilen kadın cesede sordum sen nasıl bir ölüsün hiç kokmuyorsun çürümeleri iyileşti güzel kısa boylu bir kadın oldu ve kendi evinin yolunu tuttu bizde onu takip ettik ailesi ölmeden gömmüş haberleri var gibiydi biz oranın kazılacağını dusunemedik dediler

Filiz

Merhaba ben vefat eden eşim bana şehadet getir bende arkandan getireyim ve ben okudukça oda arkamdan okuyor aynı şekilde fatihayıda ve ihlas sürelerini istiyor ben okuyorum arkasından eşim okuyor ne anlama geldiğini merak ettim bu arada eşim daha yeni vefat etti ve ben her akşam uyumadan hem kuranı kerimi hemde ona ve bütün ölmüşlerimizin ruhuna fatiha okuyorum acaba bu rüya ne anlama geliyor

Selma

Rüyam da gördüğüm mezar taslarinda isimler yoktu, sadece doğum ve ölüm tarihleri vardı ama onlara da çok çok eskiydi. Beş altı tane mezar vardı, ben onlara Fatiha Suresini okuyordum.

Nergiz

Ruyamda ablam ve ben ölen abimizin mezarini ziyaret ediyoruz.ablam siyah giyinmiş ve aglamakliydi mezarin yanina gidip ölen abimiz icin fatiha okuyoruz ve daha sonra uyaniyorum.

Emine

Rüyada bir cenaze de dedin esnasında ölü diriliyor önce kelime i şehadet getiriyorum daha sonra Fatiha okuyorum kelime i şehadet esnasın da mezardan kalkan ölünün yüzü gülüyor Fatiha okuyunca kızgın bir hal alıyor ve ben kaçıyorum o beni kovalıyor tepeye çıkıyorum ayet el kürsi okumak istiyorum beni ayağımdan yakalıyor elimde bir bez var pembe / kırmızı üzerine atıyorum uyanıyorum

Anonim

Karanlıklar içinde bir cenaze namazı kılıyordum. Birçok cenaze vardı ama ben sadece birinin namazını kılıp yükseksesle fatihayı okuyup bitirdiğimde uyandım.