Rüyada Ölüyü Mezardan Çıkarıp Başka Yere Gömmek

Rüyada ölüyü mezardan çıkarıp başka yere gömmek zor günlerin geride kalacağına, oturduğu koltuğun kendisine gurur ve güç vereceğine, hayatının kolaylaşacağına, maddi gücünün yerine geleceğine, huzurunun ve keyfinin yerinde olacağına, ticaret ile uğraşılıyorsa bol kazanç getiren ortaklıklar yapılacağına, ferahlığa çıkılacağına işarettir.

Rüya yorumları kitabına göre rüyayı gören kişinin şifanın kısa sürede ve hızla geleceğine, kişisel özelliklerinin hayatta bazı kazanımlar ve zaferler elde etmesine aracı olacağına, kariyerinde şimdiye kadar hiç yapamadığı kadar büyük bir sıçrama yapacağına, ilerleyen zamanların gelir açısından kişiyi her zamankinden daha fazla tatmin edeceğine, kıdem atlayacağına, aile hayatının hayırlı gelişmelerle dolacağına alamettir.

Rüyada ölüyü mezardan çıkarıp başka yere gömmek parasının ve malının her geçen gün çoğalacağına, başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine, bol bol moral depolanacağına, kesin olarak ve tamamıyla kurtuluşa ereceğine, gözyaşının dineceğine, geçirdiği güzel zamanlardan birisinin bitmeden yenisinin başlayacağına alamettir.

Rüya kitabına göre rüya sahibi kimsenin hayırlı ve güzel olayların yaşanacağına, herkesin takip ettiği ve ilgi gösterdiği biri olacağına, düze çıkacağına, gönül işlerinden yana çok kısmetli olacağına ve şansın yaver gideceğine, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına, hayırlı kazanç kapılarının açılacağına yorumlanır.

Rüyada ölüyü mezardan çıkarıp başka yere gömmek sessiz sedasız, sakinlik ve huzur içinde geçen yaşantısının keyfini süreceğine, ağız tadının da hep yerinde kalacağına, duygularını açığa vuracağına, yarınlara umutla bakacağına, kazancının artacağına ve daha karlı işlere gireceğine, kaybedilmiş bir eşyanın bulunacağına ve hasreti çekilen bir kişi ile bir araya gelineceğine inanılmaktadır.

Rüya tabirleri kitabına göre bolluk ve bereket içinde yaşanacağına, artan sorumluluğuna karşın gelirinin de aynı oranda yükseleceğine, yapacağı atılımların kendisini çok sıkıntılı durumlardan kurtaracağına ve büyük bir değişim geçireceği bir döneme gireceğine, kazanacağı başarılar sayesinde büyük iş fırsatları yakalayacağına, kafa ve beden olarak dinlenmiş olarak işinin başına geçeceğine, büyük başarılar ve ödüller kazanılacağına rivayet eder.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
13 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Esma

Rüyada eşim annem bir mezarlıkta ölüler çıkartıp başka dağ üstüne defne diyorlardı ben onlara dedemi çıkartınız da yüzünü bana gösterin çok özledim diyordum

Tunahan

Ben rüyamda abim yanıma geldi evin bahçesinde bana yardım et bu ölüyü alıp başka yere götüreceğiz dedi kim olduğunu bilmiyorum ama husumetli olduğum kişinin babasının o mezardaki yakinimi öldürdüğünü biliyorum abimle gidip gomerken polis takılıyor pesimize ve arabamiz kayboluyor uyanıyoruz. Bu neye işarettir.

Meryem

Merhaba rüyamda rüya görüyorum kapının önünde topraga gömülü biri var . Uyanıp yanımda biriyle ellerimle toprağı kazıyorum mis gibi yağmurun altın. Çıkartığımız ölüyü mezarlığa gömüyoruz ama ruhu beni bırakmıyor . evimin için etrafımda dolanıyor. Dua okuyor yalvarıyorum mezarına gitsin diye ama dinlemiyor beni. Yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim.

Meryem

Çok teşekkür ederim

Irmak

Merhabalar ben rüyamda ölmüş babamın mezardan çıkarılıp oturtulduğunu ve konuşmakta çok güçlük çektiğini gördüm sonra onu alıp başka bir mezera gömüyorlar ve ardından bizlere bir kutu içinde kurani kerim gönderiyor ne anlama geliyor

Hakan

Gündüz niyetine ölen ablamı rüyamda mezardan çıkarıp deniz kenarında bır yere gönüyorum ama ordan da su geliyo diye başka yere gömüyorum sizce neye işaret bu

Yaşar Abun

Gündüz niyetine ölen bir kişinin ağlaması olduğu mezardan çıkarılıp başka bembeyaz bir mezarlığa tekrar konulması neye işaret eder