Rüyada Orman Yakmak

Rüyada orman yakmak adından söz ettirecek adımlar atacağına, yeni elemanlar alınması suretiyle işlerin daha da büyütüleceğine, gerek maddi gerek manevi anlamda mutluluğu yakalayacağına, kendisini çekemeyen insanları hayatından çıkaracağına, candan sevilen bir kişi olunacağına, karşısına çıkacak başka gelir kapıları sayesinde birikim yapma imkânı elde edeceğine alamet eder.

Rüya tabiri sözlüğüne göre şifa bulacağına, gireceği işin bereketli ve hayırlı olacağına, girilecek bir yarış içerisinde lider olunacağına, yabancı bir ülkeye çıkılan seyahatten dönüleceğine, ferahlığa çıkılacağına, layık olduklarına sahip olacağına, keyfini ve huzurunu yerine getirecek hayırlı olayların yaşanacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada orman yakmak insanların güvenini kazanacağına, karlı işlerden büyük paylar alacağına, üzüntülerin yok olup, hastalıkların kolay bir şekilde atlatılacağına, çalışmalarının kazanacağı başarı ile işadamlarının dikkatini çekeceğine, rahat bir hayata kavuşacağına, rüya sahibi bir kadınsa kocasının zenginlik ve servete kavuşacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabiri kitabına göre rüyayı görenin keyfe ve neşeye kavuşacağına, yakın bir zamanda hayal edilen eve kavuşulacağına, dost ve akrabalarla güzel günler görüleceğine, yakınındaki sevdikleri ile son zamanlarda yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına ve sıkıntılı günlerin sona ereceğine, rüya sahibinin her muradının gerçek olacağına, sorunların çözümü için sürekli kendisine danışılacağına inanılmaktadır.

Rüyada yanlışlıkla orman yakmak son zamanlarda yaşadığı üzüntünün sona ereceğine, çok büyük miktarda paraya ve mala sahip olacağına, kısmetlerin çoğalacağına, rakiplerine ve düşmanlarına üstün geleceğine, sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, hayırlı insanlar ile tanışılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyanın yorumuna göre rüyayı görenin aldığı kararların kendisini ileri taşıyacağına, zengin olacağına, sahip oldukları nedeni ile kendini pek çok kişiden şanslı olarak göreceğine, tasarruf yapan bir kimse olduğuna ve parça parça mal alınacağına, karı koca olarak oturup sorunun ne olduğunu konuşacaklarına, bu sayede aralarındaki problemlerin çözüleceğine, çok mutlu ve huzurlu bir yuvaya sahip olacağına delalet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments