Rüyada Oruç Tutmaktan Vazgeçmek

Rüyada oruç tutmaktan vazgeçmek geçim derdinin biteceğine, gönül hoşluğu içinde olacağına ve yaşamında çok güzel gelişmeler meydana geleceğine, rahata ereceğine, hem rütbe hem de kazanç elde etmek için azimle ve hırsla mücadele edeceğine, yakınları ve dostları olmak üzere tüm insanlara elinden geldiğince yardım edeceğine, kendisine kötü söz sarf eden birisi ile oturup aralarındaki anlaşmazlığı çözeceğine yorumlanır.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüyayı görenin sağlığına, ağız tadına ve neşesine kavuşacağına, hayatının aşkını bulacağına, huzursuz ve tedirgin eden her türlü duygusundan kurtulacağına, önemli bir görevi başarıyla bitirdikten sonra terfi edeceğine, sıkıntı veren olayların tatlıya bağlanacağına, uzun zamandan beri çözülemeyen problemlerin nihayete erdirileceğine, bazı kişilerin oyunlarına gelmeyerek onlara çok büyük bir hayalkırıklığı yaşatacağına rivayet etmektedir.

Rüyada oruç tutmaktan vazgeçmek atılan her adımda hayırlı yollara girileceğine, girilen tüm işlerin hayırlı rızklar getireceğine, sevilen kişiler ile kurulan iş ortaklığı sayesinde iş dünyasında çok iyi bir noktaya gelineceğine, kıskançlık yapan birinin haneden uzaklaştırılacağına, toplum içinde itibarınızın ve saygınlığınızın artacağına, engel olan insanlara rağmen mutlu bir hayat sürüleceğine yorumlanır.

Rüya yorumu kitabına göre rüyayı gören kimsenin başı sıkışmış kişilere destek olacağına, yeni iş kapılarının açılacağına, uzun bir dönemden beri devam eden bütün sıkıntıların silineceğine ve çok büyük bir rahatlık ve mutluluk yaşayacağına, gayretlerinin ödüllendirileceğine, çeşitli fırsatlar elde edeceğine, devlet kapılarından geçeceğine delalet etmektedir.

Rüyada oruç tutmaktan vazgeçmek sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına ve eline geçecek mal mülk sayesinde ömür boyu rahat bir hayat süreceğine, yapılan çalışmaların tanıtılması, yeni plan ve projelerin çizilmesi gibi işleri gerçekleştirdikten sonra yapılan işlerin ve verilen emeğin kısa bir zaman içerisinde ödeneceğine, iyi, güzel ve hayırlı günler geçireceğine, anlaşmazlıkların tatlıya bağlanacağına, kazancı sayesinde etrafındaki insanların da sorunlarına çare olacağına, kazanılan mal varlığının sefasının sürüleceğine rivayet eder.

Ulemaya göre rüyayı görenin dost ya da akrabalardan alınacak yardımlar ile parasal sorunların sona ereceğine, toplum içinde yüz kızartıcı bir duruma düşülmeyeceğine, yüzünün güleceğine, büyük atılımlarda bulunacağına, kendisine yardım eden kişilerin haklarının kısa süre içinde ödeneceğine, zarar edilen bir işte yapılacak bazı hamleler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments