Rüyada Örümceğin Üzerinde Gezdiğini Görmek

Rüyada örümceğin üzerinde gezdiğini görmek sorunlarından, sıkıntılarından ve borçlarından kurtulacağına, kendisine tuzak kuranları fark edeceğine, aile hayatının her geçen gün daha da güzelleşeceğine, sancılı geçen bir projenin hayırlı bir şekilde nihayete erdirileceğine, mucize denilecek kadar önemli değişikliklerin yaşanmasına, hayatında yeni bir sayfa açacağına ve huzurlu bir yaşam süreceğine yorulur.

Rüya tabirine göre rüyayı gören kimsenin çok rahat ve huzurlu bir döneme gireceğine, hakkında asılsız yere adli süreç başlatılan bir kişiye büyük yardımının dokunacağına, ayaklarını yerden kesecek kadar büyük bir mutluluk duyacağına, çok daha iyi zamanlar geçireceğine, korkularının sona ereceğine, keyifli zamanlar geçirerek günlük yaşamın stresinden kurtulacağına işaret eder.

Rüyada örümceğin üzerinde gezdiğini görmek anne ve baba duası alınacağına, rahat ve güzel günlere kavuşacağına, düğün veya nişan gibi bir durum için tüm akrabaların bir araya gelerek dayanışma içinde olacağına, sıkıntıya düştüğü zamanlarda edeceği dualar sayesinde ferahlığa çıkacağına, rahata edeceği bir döneme gireceğine, refah içinde yaşanacağına ve mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumu lugatına göre rüyayı görenin darda olan bir yakınına sırtını dönmeyerek elinden geleni yapacağına, işindeki bereketin, verimin ve bolluğun artacağına, yaşadığı pişmanlıkların son bulacağına, kazancını katbekat arttıracağına, moralinin genel olarak yerinde olacağına, çok uzun bir zamandan beri beklenen hayırlı haberlerin en sonunda geleceğine işaret eder.

Rüyada örümceğin üzerinde gezdiğini görmek tüm sorunların tatlılıkla ve kısa sürede halledileceğine, dost ve akrabaya çok güzel fırsatlar yaratacak çalışmalar gerçekleştirileceğine, neredeyse görülmemiş büyük başarılara imza atacağına, her türlü musibetten ve melanetten uzaklaşılacağına, aile bireyleri ile birbirlerinin sıkıntılarına koşulacağına, şansının döneceğine, kısmetinin de açılacağına alamettir.

Tabirciye göre rüya sahibi kişinin sevilen bir kişi sayesinde uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kavuşulacağına, kazancının ve rızkının hiç eksilmeyeceğine bilakis çoğalacağına, sorunların çözüme kavuşacağına, kendi ayaklarının üstünde durmayı, tek başına ailesini geçindirmeyi ve kimseden destek almadan, çalışarak, emek vererek ve alın teri akıtarak geçimini sürdürmeyi başaracağına, kötü kişilerin kendisinden ve ailesinden uzak duracağına, sıkıntılı bir dönemi atlattığı için çok mutlu olacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ayşe

Bir tane adam dağın tepesinde yüzü görünmüyor büyük büyük örümcekleri üzerimize firlatiyo değen yere birikiyo cogaliyorlar benim başörtüme değdi çıkardım attım sonra beyaz gömlek vardı üzerimde onuda çıkardım eşim oğlum ben vardık bizi orumcekle öldürmeye çalışıyordu ve oradan kaçarken kayalıkların oradan kaçmaya kalktık ve bizi arıyordu