Rüyada Öteki Alemi Görmek

Rüyada öteki alemi görmek üzüntü duyulmasına sebep olan durumların ortadan kalkacağına ve düşmanlık yapanların kendi dertlerine düşeceğine, atılacak bir adımın birçok hayalin gerçekleşmesine vesile olacağına, aile bireyleri ile mutlu bir hayata sahip olunacağına, gönlünün ferahlayacağına, uzun zaman önce başladığı ancak sonra üzerine düşünemediği bir proje ile ilgili olarak yeni adımlar atmaya başlayacağına ve bu sayede bazı kişilerin dikkatini çekeceğine, işlerde hiç beklenmeyen bir başarıya erileceğine delalet eder.

Rüya yorumları kitabına göre rüya sahibi kişinin üzüntü ve sıkıntıların son bulacağına, kazancının artacağına, hiçbir eksiğinin ve derdinin kalmayacağına, hanesinin bollukla dolacağına, kazanacağı başarılar sayesinde yüzünün güleceğine, sevindirici haberler alacağı bir döneme gireceğine, herkes tarafından takip edilen ve saygı gösterilen bir kişi olacağına, iş hayatında yaşadığı bütün sorunları aşacağına, uğradığı bütün zararları telafi edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada öteki alemi görmek uzun zamandan beri çok istediği şeylere kısa sürede kavuşacağına, aklındaki hayalleri değer verdiği kişilerin vereceği destekle gerçeğe dönüştüreceğine, öğrenimini uzun tutarak aynı zamanda İslami konularda da bilgi sahibi olacağına, kendisine bu komployu kişileri bulup hâkim karşısına çıkaracağına, başarıyı yakalamak için imkânları zorlayacağına, yeni bir iş bulunacağına, bu sayede aksiliklerin ve üzüntülerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine işaret etmektedir.

Rüya ilmine göre rüya sahibi kimsenin her türlü eğlenceyi ve zevki tadacağına, kafasına koyduğuna ulaşacağına, uzun uğraşlar sonucunda bazı çalışmalar gerçekleştirip bu çalışmalar ile büyük kademelerdeki kişilerin dikkatlerini çekeceğine, şifaya kavuşacağına, çok hayırlı kişiler sayesinde gün geçtikçe daha iyi bir duruma geleceğine, insanlar tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada öteki alemi görmek elinin bollaşacağına, işlerinin açılacağına, keyfinin, sağlığının, huzurunun, ağız tadının, neşesinin ve keyfinin de yerine geleceğine, iş hayatının çok iyi durumlara geleceğine, hem gelirinin hem de rütbesinin kendisini tatmin edecek ve emeğinin karşılığını verecek düzeyde artacağına, isteklerinin, özlemlerinin ve arzularının gerçekleşeceğine, parasının ve malının eksik kalmayacağına, dostlarınızla birlikte geçireceğiniz güzel günlere alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabirine göre rüyayı gören kimsenin karşısına yeni imkanlar çıkacağına, mesleğini severek ve kusursuz yaptığına, çalışkanlığının ve emeklerinin karşılığını da hak ettiği yere gelerek alacağına, mali durumunun düzelmesiyle beraber keyfinin de yerine geleceğine, sıhhat ve moral bulacağına, sıkıntıları atlatmak için türü yollar deneyeceğine ve umduğunu bulacağına, ayrı düşmüşlerin kavuşacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments