Rüyada Otobüs Yolculuk Yapmak

Rüyada otobüs yolculuk yapmak yapılacak çalışmalar ile maddi ve manevi olarak yardıma muhtaç insanlara yardımcı olunacağına, ticaretten yana kısmetlerinin bollaşacağına, atılan adımlar sayesinde çok daha iyi bir duruma geçileceğine, kazancın günden güne artacağına, adım atılacak işte aile bireylerinden destek göreceğine, iş hayatının nerdeyse tüm zorluklarının kısa sürede ortadan kaldırılacağına alamet etmektedir.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüya sahibinin işlerinin yoluna gireceğine ve hayatını gözden geçirerek kendisini kötü duruma düşüren şeylerden uzak duracağına, deyim yerindeyse kendini tüy gibi hafif hissedeceğine, başarılı olunacak bir duruma gelineceğine, endişe duyduğu olaylardan ve durumlardan kurtulup feraha çıkacağına, meslek hayatında imza ve söz yetkisine sahip kimse konumuna geleceğine, kurulmuş olan bir ortaklık ile üst üste başarılar alınacağına rivayet eder.

Rüyada akrabalarla otobüsle yolculuk yapmak küs kimselerin barışacağına, hayatına kaldığı yerden devam edeceğine, meslek hayatında istediği rütbeye erişeceğine, devlete hizmet etmeye, geçmişte yaptığı hatalardan ders aldığı için asla kibirlenmeden hareket edeceğine, umutlarının tazeleneceğine, ruhunun şifa bulacağına işarettir.

Rüya açıklamasına göre rüya sahibi kimsenin yaşadığı sorunların kısa zamanda ortadan kalkacağına, ev içinde de gelirin artması sonucunda mutluluk rüzgarları eseceğine, çevresindeki düşmanlarını ayıklayacağına, çocukları tarafından çok sevileceğine, yaşlılığında kendisine bir bebek özeni ile bakılacağına, çok daha iyi yerlere geleceğine, iş hayatında büyük atılımlar yapacağına, yapacağı işler karşılığında eline geçecek olan kazanç sayesinde büyük başarılar gerçekleştireceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada annemle otobüs yolculuğu yapmak güzel olaylarla karşılaşılacağına, rahatının yerine geleceğine, uzun zaman önce alınmış olan borçların ödeneceğine, hayırlı ve güzel olayların yaşanacağına, solan yüzünün güleceğine, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ancak daha sonra askıya almak zorunda kaldığı bir işte büyük bir başarı kazanacağına yorumlanır.

Rüya anlamına göre rüyayı gören kimsenin günlük yaşamında her türlü aktivite ile meşgul olacağına, borçların ödeneceğine, düşmanlara sahip ise, onlara galip geleceğine, aile hayatında çok güzel gelişmelerin yaşayacağına, kendisine hayırlı kapıların açılacağına, geleceği için faydalı adımlar atacağına, muradına ereceğine alamet eder.

Rüyada arkadaşla otobüs yolculuğu yapmak bir konuda sermayenin harcandığına değeceğine, kötü şeyler ile karşılaşsa bile daha sonra çıkacağı bir seyahat sırasında çeşitli güzel kararlar vermiş olarak geri döneceğine, zorlukları teker teker aşacağına, başarılarının herkes tarafından konuşulur duruma gelmesine vesile olacak işler yapacağına, sadece kendisini düşünmeyip çevresindeki muhtaç kimselere de yardımda bulunacağına, özel hayatında mutlu olup, eğer bekarsa sevdiği ile evleneceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya kitabına göre rüya sahibi kişinin elinin bolluk ve bereket içinde olacağına, hayallerinde kurduğu hayatın kendisine Allah tarafından nasip edileceğine, eğitim hayatı ile ilgili olarak çok doğru ve yüksek getirili bir adım atacağına, herkesin önünde olacağına, akraba ilişkilerinin her zaman samimi ve sıkı olacağına, yaşamının daha önce hiç olmadığı kadar güzelleşeceğine, sağlığından ve ağız tadından hiç bir şey kaybetmeyeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada belediye otobüsünde yolculuk yapmak yaşlılığında dahi unutkanlık, hastalık ve ağrı gibi sorunlarının olmayacağına, ailesinin gerekli tüm ihtiyaçlarını giderebilecek maddi ve manevi güce erişeceğine, çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, etrafındaki insanların destek vermesi ile zararlarını telafi edeceğine, amacına ulaşacağına, geniş bir ev satın alacağına, sorunlu kişilerle irtibatın koparılacağına inanılmaktadır.

Rüyada beyaz otobüsle yolculuk yapmak çok uzun zamandan beri kurduğu hayallerini gerçekleştireceğine, başarıya ve zafere giden yolların keşfedileceğine ve yeni kazanç kapılarına ulaşılacağına, bir toplantıdan diğerine koşacağına, kendisine çeki düzen verirken aynı zamanda kişisel gelişimine katkıda bulunacak işlerle uğraşacağına, ruhsal olarak çok iyi bir noktaya gelineceğine, rahat bir hayat geçirileceğine inanılmaktadır.

Rüyada boş otobüsle yolculuk yapmak yeni dostluklar ve arkadaşlıklar edineceğine, geçmişini arkada bırakacağına, işlerinin gün geçtikçe daha iyi bir hal alacağına, rahatının yerine geleceğine, yaptığı işlerde her zaman dürüst ve namuslu davranacağına, bolluk ve bereket içinde bir hayat yaşanacağına, rızkın çoğalacağına delalet eder.

Rüyada büyük otobüsle yolculuk yapmak büyük çalışmalar sırasında çok güzel günler göreceğine, kişinin aile ve iş ortamında yeniden huzurun egemen olacağına, vereceği önemli bir kararın hayatındaki en isabetli karar olacağına, başarıları ile konuşulacağına, hep dua edeceğine, çok hayırlı ve iyi insanlar ile karşılaşarak en kısa zamanda evlilik yoluna girileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya tabirlerine göre yaşamının olumlu ve hayırlı şekilde ilerleme göstereceğine, başarılarının artacağına, yüzünün güleceğine, büyük miktarlarda paralar kazanacağına, sorunların ve sıkıntıların çok rahat bir şekilde aşılacağına, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, maddi olarak çok iyi kazanç sağlayacağı bir işe gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada eşiyle otobüs yolculuğu yapmak uğranacak büyük zararların ve ortaya çıkacak sorunların tahmin edilmesi ve bu durumun akıllı bir şekilde kontrol edilmesi için kişinin yakın bir arkadaşından yardım ve destek alacağına, elini attığı her işten alnının akıl ile çıkacağına, hiçbir zaman maddi sıkıntı çekmeyeceğine, solmuş olan yüzünün sonunda güleceğine, iş hayatının olumlu bir döneme girmesi ile sosyal aktivitelere ağırlık verileceğine, çok yüklü miktarda bir kazanca sahip olacağına inanılmaktadır.

Rüya yorumuna göre rüyayı görenin önemli ve büyük adımlar atacağına, uzun zamandan beri beklediği hayırlı bir haberin geleceğine, aile hayatında sevindirici olaylar yaşanacağına, yeni kişilerle büyük projelere girileceğine, büyük bir karar verileceğine, başarılı bir çalışma hayatına atılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada eski otobüsle yolculuk yapmak imkanlarını zorlayarak hedeflerini büyüteceğine, rızkının çeşitleneceğine, epeydir ödenemeyen borçların kısa süre içinde kolayca ödeneceğine, yaşanan bir haksızlığın ya da bir yanlış anlaşılmanın ortadan kalkacağına, işlerinde büyük kazançlar elde edeceğine, kardeşlerin ortak bir işe girileceğine işarettir.

Rüyada halk otobüsünde yolculuk yapmak çok büyük başarılar kazanacağına, hayatının en güzel günlerini geçireceğine, maddi ve manevi olarak yaşanan tüm eksikliklerin giderileceğine, maddi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine, iş hayatında çok büyük atılımlar gerçekleştireceğine, çalışma hayatında büyük bir prestije sahip olunacağına alamettir.

Rüyada kalabalık otobüste yolculuk yapmak başarıya giden yolda hiçbir engeli olmayacağına, hayırlı bir birlikteliğe yelken açılacağına, birçok kişinin yardımına koşulacağına, vereceği önemli bir kararın hayatındaki en isabetli karar olacağına, hedeflerini ve amaçlarını yerine getireceğine, yardıma muhtaç kişilere yardımcı olunacağına yorulur.

Rüyada karlı yolda otobüs yolculuğu yapmak iş sahibi olunacağına, yüzünün yeniden gülmeye başlayacağına, huzurunun da yerine geleceğine, sevdiğinden sürekli yardım görüp, iyi anlaşacağına, belalara denk gelmeyeceğine, uzun bir zamandan beri devam eden sorunlarını yakında ortadan kaldıracağına, güzel sözler işitmesinin yanında iyi haberler de alacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada yeni otobüste yolculuk yapmak yoluna hayırlı şekilde devam edeceğine, maddi ve manevi olarak çok ferahlayacağı bir çalışma ile girerek çok daha iyi yerlere geleceğine, hayallerin gerçekleştirileceğine, büyük bir cesaret örneği gösterip, tüm risklerini göze aldığı bir işe atılarak bu işten çok büyük gelir elde edeceğine, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde kendisine çok iyi bir mevkide iş bulacağına, ele geçen fırsatların hayır getireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya tabir edenlere göre elde bulunan fırsatların çok doğru ve kazanç getirecek şekilde kullanılacağına, işlerinin eskisinden daha iyi ve daha kazançlı bir hal alacağına, iş konusunda çok büyük arzuları olan rüya sahibinin kendi işine kavuşacağına, evdeki nimetin çoğalacağına, kalabalık ve neşe içinde günler geçirileceğine, büyük bir ilgi ve değer göreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yolcu otobüste yolculuk yapmak işlerinin stresinden ve sıkıntısından kaçınacağına, rahat bir nefes alacağına, büyük bir huzur ve neşe içinde olacağına, olumlu gelişmelerle karşılaşacağına, sevgiliyle muhabbetin daha da derinleşmesine, büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, sağlığını geri kazanacağına rivayet eder.

Rüyada zorlu otobüs yolculuğu yapmak ruhunun tüm kötülüklerden arınacağına, daha geniş bir rızık elde edeceğine, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde adından sıkça söz ettireceğine, işyerindeki uzman kişilerin bilgilerinden faydalanmak için savaşacağına, iş dünyası içinde büyük bir saygınlık kazanılacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine ve kişiliği ve dürüstlüğü ile insanlar tarafından el üstünde tutulan biri olacağına işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
11 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Tuğba

Gündüz niyetine rüyamda otobüsün içinde ayakta duruyorum, sakin bir şekilde yolculuk yapıyorum. Otobüs garaja varıyor, iniyorum. İçinde birkaç insan var.

Tuğba

Allah razı olsun Gündüz Niyetine. İyi ki varsın

betül

rüyamda uçurumlu tehlikeli fakat yemyeşil bi uçurum kenarı yolda annem babam ve ben otobüs yolculuğu yapıyorduk her an düşecek gibi hissedip annemin kucağına yatıp ona sarılmıştım. Fakat otobüs biraz garipti üstü tamamen açıktı elimi dışarı sarkıtıp ya her an düşersem diye korku yaşıyordum anneme sarılırken. Konyada yaşamamıza rağmen otobüs konyada terminalde durduğu sırada otobüsü kaçırıyordum annemler gidiyodu onlara ulaşmaya çalışıyordum bu rüyanın anlamı nedir acaba teşekkür ederim şimdiden

Samet

Rüyamda büyük beyaz bi otobüsle bir yere gidiyorduk ama neresi bilmiyorum sonra çok kalabalıktı ayaktaydım ayakta giden başkalarıda vardı sonra otobüs karlı bi buzun üstüne devrildi bir arkadaşımın içinde olduğu başka bi otobüs geldi arkadaşım bana yardım etti o otobüse bindim üstü açıldı diğerine göre biraz daha boştu sevdiğim kızı da otobüste gördüm yorumlarsanız sevinirim sevgilerle

Çiğdem

Hocam rüyamda eşim ve oglumla otobusle yolculuk yapıyorduk hertarafda kar vardı anlamı nedir (oğlum engelli bir cocuk )

Berre

Rüyamda erkek/kız arkadaşlarımla yolculuğa çıkıyordum. Yolculuğu otobüsle yapıyorduk ama otobüsü kullanan da içindekiler de sadece bizdik sonra kurak yerlerden geçtik sonra bir uçurumun yanından geçtik ama o uçurumun yanı o kadar dar bir yol ki bir duvar var dar yol var altı uçurum oradan geçecekmişiz ama düşeriz kesin yani ne olduysa o duvara çarparak duvarı kırarak geçiyoruz sonra bir uçurum daha geliyor aynı şekilde ama bundan geçemiyoruz aşağı düşüyor araba ama taklalar atarak değil normal düz yola gider gibi düşüyor sonra biz arabayı yemek almak için bir yere sürüyoruz ben arabanın içinde beklerken annemi görüyorum (sanırım annemdi bilmiyorum) bana doğru gelmeye başlıyor ben de kaçıyorum kovalıyor, beni yakalamıyor ama bir anda kendimi evde buluyorum anne babamın karşısında ve bana üniversite sınavımın iyi geçmediğini söylüyorlar saçma saçma nedenler sunuyorlar ve ağlamaya başlıyorum bu kadar