Rüyada Otopark Görmek

Rüyada otopark görmek borçların kısa bir zaman içinde sona ereceğine, sevdiği kişilerin vereceği destekle çok hayırlı kazançlar elde edeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zaman içerisinde kurtulacağına, özel hayatında yakaladığı istikrar ve başarıyı iş hayatında da devam ettireceğine, bilmek istediklerini öğreneceğine, evli ve çocuk sahibi kimselerin aile üyeleri tarafından el üstünde tutulduğuna, günlük yaşamında her türlü aktivite ile meşgul olacağına alamet etmektedir.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin iş yaşamındaki istikrarı sağlayarak daha sakin bir yaşama kavuşacağına, hayırlı bir işe adım atılacağına, çalışmalarının karşılığını alacağına, günahlarından tövbe etmeye, hiçbir isteğinin yarıda kalmayacağına, sevdiklerine kavuşacağına ve muradına ereceğine, ailevi sorunlardan ötürü bir türlü üzerinde duramadığı işlere yakın zaman içinde tekrar döneceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada açık otopark görmek yaptıklarıyla yetinmeyerek ruhunu arındırmak için hak yolunda kutsal sayılacak adımlar atacağına, zarar edilen bir işte gösterilecek büyük azim ve sabır sayesinde kara geçileceğine, yakın bir zamanda okul hayatının tekrar başlayacağına, çok büyük işlere girip yüklü miktarda kazançlar elde edeceğine, adının yayılacağına, evine huzurun ve bereketin geleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya yorumları lugatına göre rüya sahibi kişinin aklındaki hayalleri değer verdiği kişilerin vereceği destekle gerçeğe dönüştüreceğine, sevilen kişilerle çok mutlu olunacağına, çevre ve hayvanlar konusunda daha ilgili ve daha girişken biri olunacağına, büyük bir zenginliğe sahip olunacağına, sorumsuz bir kişiye haddinin bildirileceğine, alacağı destek ile sorunlarından kurtulacağına, uğranılan haksızlıktan kurtulmaya yorulmaktadır.

Rüyada araba otoparkı görmek keyfinin ve konforunun yerinde olacak bir hayat süreceğine, sıkıntı yaşadığı bazı durumları yakında ortadan kaldıracağına, her şeyin iyiye doğru gideceğine, istediği makama geleceğine, sıkıntılı geçen günlerin geride kalacağına, rahat bir hayat süreceğine işaret etmektedir.

Rüya açıklamasına göre rüya sahibinin rahat ve huzurlu bir döneme girileceğine, günlerinin güzelleşeceğine, içindeki gücü diri tutarak her türlü sorunun üstesinden geleceğine, merhameti sayesinde her canlıya ihtimam göstereceğine, büyük mutluluklar yaşanacağına, fikirlerinin herkes tarafından kabul edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada boş otopark görmek iş alanında kendi uzmanlığını öne çıkararak markalaşmış bir isim haline gelineceğine, uzun zamandan beri yaptığı işinde çok iyi yerlere geleceğine, sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine, alacağı ödüllerin ve kazanacağı yarışmaların birçok iş fırsatı yaratacağına, psikolojik olarak düzeleceğine, tartışmaların sona ereceğine ve kalp kırıklıklarının barışla noktalanacağına delalettir.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin istediği kariyere sahip olmayı başaracağına, uzun yıllardan beri istediği bir şeye çok yakın bir zaman içinde çok sıkıntı çekmeden sahip olacağına, kendisi için uygun olduğunu düşündüğü bir çalışmaya çok sevdiği bir kişi ile birlikte gireceğine, tam her şeyden umudunu kesecekken ve elini eteğini çekecekken karşısına çıkacak kapılar ve yollar sayesinde ümidini yeniden kazanacağına, öğrenim hayatında olanlar için en iyi okullarda okumaya, mezuniyet sonrasında iş bulmakta sorun çekilmeyeceğine, sıkıntıların ve sorunların kısa bir zaman içinde sona ereceğine, insanlara iş öğretecek ve meslek kazandıracak konuma geleceğine inanılır.

Rüyada büyük otopark görmek kazanılan paranın hayırlı işler için kullanılacağına, düşmanlıkların biteceğine, başarıların başkaları tarafından da övgüyle karşılanacağına, ele geçen fırsatların kaçırılmasına sebep olan şeylerin ne olduğunun bulunacağına, bazı büyük ve güzel haberler alınacağına ve bu haberler sayesinde işlerin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, yeni bir ilişkiye başlamaya yorumlanmaktadır.

Rüya tabiri kitabına göre rüya sahibi kimsenin geçirdiği zor günlerin tamamen biteceğine, rahat bir hayata başlayacağına, çok daha iyi işler gerçekleştirileceğine, şansının asla kapanmayacağına, zor bir dönemin gösterilecek sabırla kolayca atlatılacağına, gereksiz işlerden ve gereksiz kişilerden kendini soyutlayıp çevresini değiştireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada kapalı otopark görmek ismini herkese duyuracağına, uzun zamandan beri istenen hedeflerin ve amaçların gerçekleşeceğine, kazançlı işler yapılacağına, ferah bir eve geçileceğine, kudretli oluşu sayesinde etrafındaki kimselere destek olacağına, şansının ve kısmetinin açılacağına, evlatlarından hayır bulacağına delalettir.

Rüya yorumuna göre rüya sahibi kimsenin yaşanan sıkıntıların sona ereceğine, sevdiği kişiden hayır ve karşılık bulacağına, sevdiği kişiler ile gireceği ve büyük kazançlar elde edeceği bir iş sayesinde kariyer planını çok iyi bir yere götüreceğine, kaygan bir zeminde olduğunun farkına varıp hareketlerine çeki düzen vereceğine, büyük mutluluk duyulacağına, çok üzüldüğü ve sıkıldığı anlarda bile işine sığınacağına alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
15 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ömer kaya

Rüyamda bir açık otoparktayım aracımı arıyorum ve zor buluyorum mavi bir Fiesta aracı gidip biniyorum içine ve orada bitiyor rüyam. Gerçek hayatta böyle bir aracım yok şimdiden teşekkür ediyorum ❤️

Ömer kaya

Çok teşekkür ederim ❤️

Ebru

Rüyamda evimde misafir agirladimi kocaman bir evde sonu gözükmeyen büyüklükte bahcesi olan. Asma altinda yemek yedimizi. Kendi otoparkimiz oldunu ve misafirlere gösterdimizi gördüm.

Saniye

Rüyamda, iki adet araba garaji yapılıyordu.

Ahmet Taş

Merhaba,
Rüyamda 5 ay önce aldığım beyaz renk aracımı bir otoparkta valeye bırakıyorum.Bir süre sonra geri dönüyorum ve beyaz renkteki araçların parçalanmış olduğunu görüyorum ve benim arabam sanıyorum. Yaklaşıp bakınca benim aracım olmadığını anlayıp rahatlıyorum.Arabamı ararken yanıma çalışan geliyor ve siz bekleyin getireyim diyor kabul etmiyorum ve onunla bende gidiyorum.aracımı bulamıyoruz ve muhtemelen vale araçla gezmeye çıkmıştır diyor ve korkuyorum. O anda telefonum çaldı ve uyandım.

Ahmet Taş

Teşekkür ediyorum. Sağolun.

Mustafa

Öncelikle merhabalar. Gece Biraz karışıktı rüyalar. açık otoparkta buldum kendimi, etrafta sıradan arabalar vardı. Otopark içerisinde giderken köşede duran yepyeni Sovyet arabalarını gördüm ve izlemeye gittim. En az 8-9 araç vardı sonra bir anda bir köpek ortaya çıktı ve havlamaya başladı, ben de doğal olarak tepki vermedim. O yaklaşmaya başladı o esnada kendimi motosiklet üzerinde buldum. tam kaçayım derken köpek koşarak yetişti ve ayağıma saldırdı ama ısıramadı. O esnada da korkarak uyandım.

Mustafa

Çok teşekkür ederim efendim ??

Yasin

Rüyamda açık bir otoparka gidiyorum ama arabam uzun zamandan beri ortaymış otoparka üstten bakıyorum ve bir sürü araba olduğunu görüyorum kendimce arabaya nerede diye düşünürken otopark görevlisi geliyor arabanızı var diyor. Bende evet ama göremedim diyorum. Otopark görevlisi durun ben sizin arabayı biliyorum diyor. Bende nasıl bilir diye şaşırırken arabamı getiriyor. Arabaya biniyorum otopark görevlisine soruyorum borcum nedir diye. Otopark görevlisi borcunuz yok diyor. Bende teşekkür ediyorum ve otopark görevlisine bahşiş veriyorum otopark görevlisi çok değiniyor.