Rüyada Panterden Kaçmak

Rüyada panterden kaçmak hayatının geri kalanında şansının ve bahtının açık olacağına, üzüntü duyulan bir durumdan ötürü yaşanan tartışmaların biteceğine, hayatının herkesin imreneceği ve sahip olmak isteyeceği kadar güzel geçeceğine, hane içine deyim yerindeyse ay doğacağına, güçlü, sözü geçen, başkaları tarafından önemsenen biri haline geleceğine, ergenlikten olgunluk dönemine geçeceğine alamet eder.

Rüya alemine göre rüya sahibi kişinin haksızlık yapmayacağına, keyfe ve neşeye kavuşacağına, gelişen olayların yüzünü güldüreceğine, kısa bir zaman daha geçtikten sonra işlerinin kendiliğinden yoluna gireceğine, ferahlığa çıkılacağına, rahata erileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada panterden kaçmak sıkıntılarını yakın bir zaman içinde herhangi bir aksilik yaşamadan atlatacağına, sorunların teker teker çözüleceğine, işlerin yoluna gireceğine, hayırlı haberler alınacağına, rahatsızlık veren durumların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına, ilim konusunda çok büyük ilerlemeler kaydedeceğine, girdiği bazı işleri en iyi yerlere getireceğine, sıkıntıların ve parasızlığın geride kalacağına yorumlanmaktadır.

Rüya yorumları sözlüğüne göre işle ilgili olarak yaptığı çalışmaların yeni iş kapıları açacağına, istediği kadar dünya nimetlerinden ve güzelliklerinden faydalanacağına, işlerinin sorunsuz şekilde nihayetleneceğine, kendisini kötü bir duruma düşürebilecek bir kişiyi hanesinden uzaklaştıracağına, beklenen iyi günlerin geleceğine, birçok soruna çözüm olacak bir karar verileceğine delalet etmektedir.

Rüyada siyah panterden kaçmak kendisini iyi hissedeceğine, maddi açıdan çok doğru adımların atılacağına, işlerini büyütecek imkânlara sahip olacağına, başarılı olacağına, aile hayatında çok güzel gelişmelerin yaşayacağına, güzel ve tatmin edici bir ilişkiye başlayacağına delalettir.

Ulemaya göre işinin uzmanı ve diplomalı kimse konumuna geleceğine, dilini yalandan, dedikodudan ve iftiradan sakınacağına, sıkıntılı günler yaşayan eski eşine ya da sevgilisine destek olacağına, iyi bir aile reisi ve baba olacağına, sorunlarını çözmek için etrafındakilere yol göstereceğine, maddi ve manevi olarak çok rahatlayacağı bir döneme gireceğine inanılır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Adam

Rüyam çok karışık ilk önce okuldaydım tek ben değil bir çok adamda vardı hatta biri kuzenimdi.Sonrasında pəncərədən dışarı baktığımda bir siyah panter kafesteydi.Süremiz vardı süre sonunda panter kapını açıp herkesi kovalıyordu.Herkes bağırıyordu. İlk saldırıda ben sinif kaçtım kapı kapandı. İkinci saldırıda zaten panteri gördüm süre doldu ben annemin sınıfına gittim ama annem yoktu . Sonra bi ses geldi . ismim və soy ismimi söyledi panter sınıfında dağılsın dışarı çık ben çıktım panterle