Rüyada Para Bulup Paylaşmak

Rüyada para bulup paylaşmak çok kısa sürede sevdiği birinden sevindirici bir haber geleceğine, sıkıntılarının, problemlerinin, sorunlarının çözüleceğine, kendisini çok mutlu ve huzurlu hissedeceğine, yaşamına sükûnetin ve huzurun hâkim olacağına, kardeşlerin arasındaki tartışmaların sona ereceğine, yarınlarının kendisine hayır ve mutluluk getireceğine yorulur.

Rüyanın anlamına göre rüya sahibinin kötü şartlar altında dahi neşesini ve huzurunu yitirmeyeceğine, kara bulutların ve melanetin dağılacağına, kendi zevkine uygun bir ev döşeyip işlerinin bu mekânda ortaya konacağına, evli kimselerin eşlerinin iş başarılarından dolayı göğüslerinin kabaracağına, canla başla çalışacağına, dileğinin ve isteklerinin yerine geleceğine alamettir.

Rüyada para bulup paylaşmak karşısına çok büyük fırsatlar çıkacağına, ticaretinin hızlanacağına, nazardan korunarak daha huzurlu hissedileceğine, makam, söz ve yetki sahibi olacağına, tecrübe sahibi bir kişinin uzun zamandan beri düşündüğü bir proje için destek verileceğine, hane içinde bir durumun büyük bir sevinçle karşılanacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabircisine göre rüyayı gören kişinin iş konusunda istenilen başarıların elde edileceğine, dikilen fidanların yakın zamanda meyve vermeye başlayacağına, galibiyet kazanacağına, kendisiyle gururlanacağına, acıların ve gözyaşının dineceğine, çok iyi bir yere terfi alacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada para bulup paylaşmak çok büyük ve başarılı işler ile gelecek için çeşitli çalışmalar yapılacağına, bir anda atılıma geçeceğine, iş için alınmış bir borcun kısa bir zaman içinde geri ödeneceğine, başarılarının hiç eksilmeyeceğine, yeni bir iş kapısı bulunacağına, birçok insan için ekmek kapısı olacak bir işe girmeye rivayet etmektedir.

Rüya tabirleri lugatına göre rüyayı görenin dertlerinin biteceğine, karşısına çıkan güzel fırsatlar sayesinde hayatının tamamen değişeceğine, başkalarına el açmasına ve onlara muhtaç olmasına gerek kalmayacağına, istenen ve hayali kurulan yaşama kavuşulacağına, saygın biri olacağına, maddi imkanlarının günden güne iyileşeceğine ve alınan borçların kısa sürede bitirileceğine işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments