Rüyada Para Dağıtan Görmek

Rüyada para dağıtan görmek evlilik yolunda büyük bir adım atılacağına, dostlarını iyi seçeceğine, kafasını kurcalayan sorunların biteceğine, başarılarının artacağına, kişinin başında dönen kara bulutların artık dağılmaya başlayacağına, yapılan işte uğranıla zararların telafi edileceğine, ters giden işlerin edilecek dualar sayesinde yoluna gireceğine, iş hayatında terfi alınacağına yorumlanır.

Rüya tabiri lugatına göre rüyayı gören kişinin sıkıntıların kısa bir zamanda bitip yerini sevince bırakacağına, üzüntü ve sıkıntı yaratan durumların çok iyi bir şekilde çözüme kavuşacağına, destek göreceğine, emeklerinin karşılığını almaya nail olacağına, yaşanacak güzel olaylar ve elde edilecek başarılar sayesinde makam sahibi olunacağına, toplumu aydınlatacak kadar ehil kimse olup, bilgiyle donanacağına, bankadaki hesabının büyüyeceğine işaret eder.

Rüyada annemin para dağıttığını görmek maddi açıdan çok kazanç elde edeceğine, kendisini ve kazandığı başarıları çekemeyen kişiler yüzünden çok sıkıntılı ve zor durumlara çekilmeye çalışılmasına rağmen büyük başarılar kazanacağına, zarar edilen konuların ve çalışmaların sona ereceğine, büyük ve karlı bir iş yoğunluğu yaşanacağına, yarınlarına dair endişelerinin biteceğine ve hayatın artık rüya sahibinin yüzüne gülmeye başlayacağına, büyük ferahlık yaşayacağına alamettir.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin sorunlarını ve zorluklarını aşmayı bileceğine, yetki ve imza sahibi olacağına, sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, maddi anlamda rahatının daimi olacağına, ticarette rakiplerine karşı zafer kazanacağına, keyifli sohbetler edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada arkadaşının para dağıttığını görmek kendini bilerek her zaman incelikli davranışlar sergileyeceğine, ününün ve başarılarının ülke dışına çıkarak kişiye çok büyük bir övgü getireceğine, sorunlarının yakın bir zaman içinde sona ereceğine, aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşanacağına, işlerini yoluna sokacağına ve çok mutlu ve huzurlu olacağı bir döneme gireceğine, kendisine bolluk, bereket ve başarı getirecek atılımlarda bulunacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyanın anlamına göre rüyayı gören kimsenin zor zamanların sona ereceğine, her işinde iyilikle karşılaşacağına, sevdiği kişileri yanına alacağına, çok büyük kısmetlere sahip olacağına, parasal sıkıntıların ortadan kalkacağına, sorunlarının çözümü için canla başla çalışacağına rivayet eder.

Rüyada babamın para dağıttığını görmek içinde bulunan tüm sıkıntılardan, yaşadığı üzüntülerden ve kendisini yıpratan her şeyden büyük bir oranda kopacağına, büyük bir sevinç duyacağı bir haber alacağına, zararlarının yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, yeni gireceği ibr işle ilgili çok büyük araştırmalar yapacağına, kırgınlık yaşanan bir arkadaşla aranın düzeltileceğine, mevki ve makam sahibi kişiler ile kurulacak olan dostluk sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya tabircisine göre içinin ve kafasının rahat edeceğine, atılan adımların çok iyi bir gelecek sağlayacağına, yapılan çalışmaların çok başarılı olması ve büyük kazanç getirmesi sayesinde başka projelerin ve çalışmaların önünü açacağına, dara düşmüş bir arkadaşına yardım edip daha fazlasını yapmak için de yollar arayacağına, donanımlı ve çağdaş bir insan haline geleceğine, şansın ve bahtın açılacağına yorulur.

Rüyada başkasının para dağıttığını görmek uzmanlığı dışındaki bir iş sayesinde kişinin çok zengin bir hayat süreceğine, eşler arasındaki tartışmaların yakında biteceğine ve yardım isteyen bir akrabaya yardım eli uzatılacağına, başarılarının daim olacağına, aile hayatında çok güzel günler görüleceğine, çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, çok büyük başarılar elde edeceğine, beklentilerin gerçekleşeceğine delalettir.

Tabirciye göre beklentilerin gerçekleşeceğine, sağduyulu olması ve mantıklı kararlar alması sayesinde her işin altından kolaylıkla kalkabileceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının çok kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına, toplum içindeki değerinin artacağına, para biriktirebileceğine, büyük bir hayalini gerçeğe çevireceğine yorulmaktadır.

Rüyada komşunun para dağıttığını görmek değer göreceğine, başarısının ve mutluluğunun önündeki engellerin kalkacağına, bolluk ve berekete kavuşacağına, iş konusunda çok hayırlı ve güzel adımlar atılacağına, duyguların karşılık bulacağına, hastalıkların biteceğine, çok bereketli bir dönem geçireceğine tabir olunur.

Rüya tabiri kitabına göre rüyayı gören kimsenin çevresinin genişleyeceğine, huzurlu günler geçirileceğine, çok kişiye akıl hocalığı edeceğine, yol göstereceğine ve şifa olacağına, aydınlık bir geleceğe adım atılacağına, hayırlı insanlarla ahbaplık kurulacağına, bazı kişiler tarafından karşısına çıkarılan engelleri herhangi bir zarar görmeden kısa süre içinde ortadan kaldıracağına işaret eder.

Rüyada ölünün para dağıttığını görmek yokluk çeken bir kişiye elden geldiği kadar yardım edileceğine, atılan adımlar sayesinde büyük fırsatlar elde edileceğine, hayırlı ve güzel olaylar yaşanacağına, hanenizde bereket yoksa hanenize bolluk ve bereket geleceğine, bir bebek sahibi olacağına, iş hayatı içerisinde insanlara vefa gösterileceğine, iş dünyasında çok büyük bir prestij yakalayacağına alamet eder.

Rüya manasına göre verdiği kararlar doğrultusunda çok iyi bir mevkiye sahip olacağına, çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, büyüklerine saygıda küçüklerine sevgide artık hiç kusur etmeyeceğine, çok sevdiği ve değer verdiği bazı çalışmalara gireceğine, uzun zamandan beri istenen ve çok büyük getirisi olacak bir şeye kavuşulacağına, aile içinde huzur ve mutluluğun her daim süreceğine, keyfiyette ve esenlik içinde olacağına alamet ettiğine inanılır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mihri meyra

Merhabalar, rüyamda ben yaşindaki öğrencilere yüksek yerden para atan bi adam vardı. Öğrenciler kapiş kapiş yerden paraları topluyordu. O sırada ezgi diye bi arkadaşim var bizde alalım gel dedi ben pek yanaşmadım ama merakla bekliyorum. Ezgi gitti ikimize de 5 er tl getirmiş paralar nasıl yeni mor renkleri bile belliydi. Paranın birini bana verdi gerek yok sen aldın dedim olmaz bize aldım dedi 5tl verdi bana. Anlamı nedir ? Hayırlara gelsin