Rüyada Parlak Erkek Ayakkabısı Görmek

Rüyada parlak erkek ayakkabısı görmek elinin darlığa ve yokluğa düşmeyeceğine, değer verilen bir aile dostunun tavsiyesi ile bir yola çıkılacağına, elinin bolluk göreceğine, kendi başına ayakta durmakta zorluk çekmeyeceğine, zinaya ve yasak olana uzak duracağına, mesleğindeki yerinin sağlamlaşacağına yorulur.

Yorumcuya göre rüya sahibinin emeklerinin ve sermayesinin boşa gitmeyeceğine, her işini sorunsuz şekilde yani kolaylıkla halledeceğine, zarar edilen işlerin kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, şansın yaver gideceğine, kazancının artacağına, varlıklı kimse olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada parlak erkek ayakkabısı görmek çok uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde çok uğraş vermeden kavuşacağına, işinde en iyisi olmak için mücadele edeceğine, yaşadığı tüm sıkıntılardan kurtulacağına, zor günlerin geride kalacağına, çok farklı bir kişi olacağına, girdiği işlerde istediği başarıyı elde edeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya tabiri lugatına göre rüyayı gören kimsenin yeni bir kazanç kapısı açılacağına, zorlukların biteceğine, edilen duaların ve yapılan yardımların Allah katında karşılığını bulacağına, sırtının pek olacağı noktalara çıkacağına, makamının, kazancının ve canın güvence altında olacağına, maneviyata daha çok önem verileceğine, sevdikleri ile birlikte olacağına yorulur.

Rüyada siyah parlak erkek ayakkabısı görmek huzurlu olarak geçirilecek ve aile hayatı ile ilgili olarak büyük adımlar atılacak bir dönemin yaklaşmakta olduğuna ve gereken hazırlıklar yapılıp doğru adımlar atılırsa ihya olunacağına, bazı sorunları yüzünden kırıldığı kişiler ile arasını düzelteceğine, çevresindekilerle hoş sohbet ve uyum içinde olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde herhangi bir sıkıntı çekmeden kurtulacağına, bulunmak istediği noktaya ulaşacağına, büyük kazanımlar elde edeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya tabiri üstadına göre rüyayı gören kişinin yatırımlarından ve yeni girişimlerinden hayır ve yüz güldürecek gelişmeler elde edeceğine, gönül yaralarının iyileşeceğine, hayallerinin ve hedeflerinin gerçekleşmesi dolayısıyla adağını gerçekleştireceğine, işlediği günahların ve yaptığı hataların farkına varmaya başlayacağına, büyük bir başarı kazanılacağına, yeni kararlar alarak bunlardan yana yüzünün güleceğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Gamze

Gümüş parlak renginde 39 numara erkek ayakkabısı içi yırtık dışı çok güzeldi

Gamze

Rüyada sevdiğimin ayakkabıları kaybolmuş bulmuşum parlak gümüş renginde 39 numara olduğunu görüyorum içi hasiri parçalanmış yenisini alalım diyrm kendi kendime