Rüyada Parmağın Fazla Olması

Rüyada parmağın fazla olması hayat içinde güzel ve mutlu yaşanacağına, yaşanan bütün üzüntülerin biteceğine, zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, para kazanma konusunda hep rahat olunacağına, daha çok kazanacağına, dünya malı elde edeceğine, sektörde ve pazarda önemli bir yer edineceğine tabir olunur.

Rüya ansiklopedisine göre rüyayı görenin herkesin dikkatini çekecek, takdirini toplayacak kadar önemli işler yapacağına, sıkıntılarından ve üzüntülerinden yakın zamanda kurtulacağına, kendi işini kurabilmek için sermaye elde edeceğine, korkularını ve şüphelerini yeneceğine, en iyi işlerde çalışacağına, sağlığına zeval gelmeyeceğine, borçlarının kapanacağına, ekmeğinin çoğalacağına ve bu sayede kafasının rahat edeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada parmağın fazla olması sıhhat ve huzur bulacağına, Allah yolunda ilerleyip, ilim irfan sahibi olacağına, güç ve cesaret alacağına, çok büyük bir iş şansı kazanılacağına, hem ruhunun hem de bedeninin tazeleneceğine, rahat bir hayat için bazı adımlar atılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya ansiklopedisine göre eş, dost ve akrabaları ile çok sevinecekleri bir haber alacağına, çok büyük bir rahatlık yaşanacağına, farklı iş kollarına ulaşacağına, rahat, keyifli ve eğlenceli günler geçireceğine, işinin gücünün rast gideceğine, sevdiği kişilerle büyük mutluluklar yaşayacağına işaret eder.

Rüyada ayak parmağının fazla olması herkes tarafından özenilecek bir ev hayatına kavuşacağına, eşiyle birlik, dayanışma ve sevgi içinde olacağına, işinin gücünün rast gideceğine, sırtındaki ağırlığın ve yükün azalacağına, hayırlı bir kısmetle tanışılacağına, hiçbir zaman iş ile ilgili bir sorun yaşamayacağına, aile hayatında birlik ve beraberlik içinde olunacağına, çok büyük bir çalışma temposu içine gireceğine yorulur.

Rüya tabirleri lugatına göre rüyayı görenin karşısına çıkacak engellerin ve aksiliklerin ortadan kalkacağına, hayırlı bir işte bir ortaklık kurulacağına, ortak edineceğine, çok yakın bir zaman içinde mutlu olacağı bazı haberler alacağına, bazı sorunlar yaşanan arkadaşlıklarının düzeleceğine, endişelerin son bulacağına ve büyük kazançlar elde edilecek bir ortaklığa girileceğine yorulmaktadır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments