Rüyada Parmağın Kanaması Görmek

Rüyada parmağın kanaması görmek daha rahat ve daha mutlu olacağı bir döneme gireceğine, dilediği gibi harcama yapacağına, büyüklere saygılı bir kişi olunacağına, tartışmaların ve huzursuzlukların son bulacağına, aile bireylerine yaşadıkları sorunların çözümü konusunda yardım edileceğine ve zararlı durumların ortadan kaldırılacağına, kendisine sıkıntı veren olaylardan yakın zaman içinde kurtulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüya sahibi kişinin elinin darlığa ve yokluğa düşmeyeceğine, kırgınlık yaşanan bir kişi ile aralarındaki buzların eriyeceğine ve tartışmaların tatlıya bağlanacağına, iş hayatı ile ilgili çok radikal kararlar alacağına, ticaret hayatında sağlam bir yeri olacağına, işlerin her daim hayırlı bir şekilde yürüyeceğine, manen çok huzurlu ve mutlu olunacağına, tüm sorunların tatlılıkla ve kısa sürede halledileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada ayak parmağının kanadığını görmek neşe ve sevinç içinde olacağına, doğru yatırımlar yapacağına, maddi olarak çok büyük bir zorlanmaya sebebiyet veren işin nihayete erdirileceğine, rahatlığa erileceğine, kendi geleceğine yön vereceğine, başarısına engel olacak kimseleri de bertaraf edeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri kitabına göre rüya sahibi kişinin yenileneceğine ve sıhhate kavuşacağına, sevdiği ve güvendiği insanlardan destek alacağına, hatalarından erken döneceğine, kudretinin ve inancının hiç azalmayacağına, duygularını ifade etme imkanı elde edeceğine, çalışmalarının ve projelerinin de daha çok insana ulaşacağına tabir olunur.

Rüyada başkasının parmağının kanadığını görmek çok büyük sorumluluk alması sayesinde çok kazanç ve menfaat elde edeceğine, ortak olarak işe gireceği bazı kişiler ile çok sıkıntı veren durumlardan kurtulacağına, çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına, gelecekte daha dirayetli biri haline geleceğine, dünya hayatı ile ilgili her şeyden vazgeçeceğine, yaşamak istediği her şeyi yaşama şansına nail olacağına işarettir.

Rüya yorumları sözlüğüne göre huzur dolu günlerin yakın zaman içinde geleceğine, huzur ve rahatlık sağlayacak bir ortam içinde bir yuva kurulacağına, stres ve sinirden uzak durulacağına, işlerin hayırlı bir şekilde sona ereceğine, yapılan işlerin sonunda helal para ve mal kazanılacağına, sosyal hayat içinde sevilen bir kişi olunacağına, alın terinin karşılığı olacağına, olumsuz gibi görünen olayların son bulması ile hiçbir sorun yaşanmayacağına tabir olunur.

Rüyada el parmağının kanadığını görmek dileklerin kabul olacağına, yaşamı boyunca yaradının kendisiyle birlikte olacağına, yaşayacağı güzel gelişmeler sayesinde mutlu olacağına, alacağı hayırlı bir haber ile hayatı için çok büyük adımlar atacağına, sessiz, sakin, durgun, evden işe, işten eve bir hayat yaşayacağına, kırılan özgüvenin tekrar inşa edileceğine alamet eder.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüyayı görenin epey zamandan beri hayalini kurduğu bir şeye kavuşacağına, aile hayatının ve uğradığı zararların düzeleceğine, hane halkını çok mutlu edecek ve sevinçten havalara uçuracak bir haber alınacağına, büyük bir iş için bir ortaklık kurulacağına, zorlukların yakın zaman içinde sona ereceğine, işinin yoluna gireceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde kendisini çok iyi bir yerde bulacağına ve bu sayede çalışmalarını daha çok kişiye ulaştırabileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada oğlunun parmağının kanadığını görmek rakiplerini alt edeceğine, iş dünyasında kısmetlerinin çoğalacağına, ele geçen kazancın artacağına, zahmetli bir işin hızlı ve kolay bir şekilde nihayete erdirileceğine, emeklerin boşa gitmeyeceğine, gerçek dostlara sahip olduğuna, ne zaman başı sıkışsa pervane gibi çevresinde dönen insanlar olacağına, hem özel hayatında hem de ticaret hayatında mutluluğu yakalayacağına delalet eder.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüya sahibinin kısa süre içinde meydana gelen istenmeyen bir olayın mutlu bir şekilde sona ereceğine, çalıştığı işte yüklü bir zam alınacağına, sağlık sorunları yaşanacağına ve huzur kaçıracak olaylar yaşanacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok hayırlı ve güzel olayların baş göstereceğine, eline geçecek eşsiz fırsatları en doğru şekilde kullanmasını bileceğine, Allah’ın lütufları ile karşılaşacağına, işlerinin düzeleceğine işaret etmektedir.

Rüyada orta parmağının kanadığını görmek maddi anlamda yarışılmayacak ve tabiri caizse boy ölçülemeyecek güce kavuşacağına, yapılan yanlışların tekrar edilmeyeceğine, eşler arasındaki kıskançlığın ve güvensizliğin biteceğine, maddi gücünün her geçen gün artacağına, yeni iş kollarına girileceğine, yeni projeler gerçekleştirip iş hayatında büyük bir saygınlık kazanacağına inanılır.

Rüya yorumcusuna göre rüya sahibi kimsenin hayatın kendisine mutluluk ve başarı getireceğine, çalışmalarının meyvelerini rahata kavuşarak toplayacağına, olumsuz bir durumdan çıkış yolları bulacağına, hoş muhabbette olacağına, kendi işinin sahibi olabileceğine, gelecek için karlı yatırım yapabileceği kadar sermayesinin olacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
12 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Zümra

Rüyamda kardeşim kucağımdaydı bir şey kesiyordum sonra o da parmağını sürekli olmayacak yere koyuyordu onu kaç kere uyardım yapma diye sonra olan oldu kesildi parmağı bıçakla onunla birlikte benimde parmağım kesildi orta parmağım ama ilginç olan ise ben o kesilen parmağımın acısını gerçekten hissettim ardından kanamaya başladı ben de ağzıma koydum kanı emdim , sonra ise uyandım .

Hayirli Rüyalar

Ben rüyamda tanımadığım güzel bir kadinla tartıştığımı, onunla kavga ettiğimi ve benim ona sesimi yükselttiğimi gördüm. Daha sonra o kadinin bir arabanin ön koltuğunda oturduğunu gördüm.Sonra arabanin icinde kadinin parmaklari kanadi. Kadinin parmaklari kanadığından dolayi ben çok üzüldüm ve o yüzden kadina yaklaşarak arabanin penceresinden kadinin gözlerinden, yanaklarindan, alnından ve yüzünün her yerinden çokça öperek kadindan çokça özür diledim.Rüyam neye yorumlanir? Allah sizden razi olsun.

Sefa

Rüyamda el ayak parmaklarımın derisi az bir şekilde soyulmuş sızıntı şeklinde kanama vardı

HayırlaraVesile

Ruyada pelikan sürüsünü arkada görmek..daha sonra yaklaşıp pelikanlardan birinin sağ orta parmağı ısırması ve bir müddet sonra o parmağın kanaması manası nedir? Hayr olsun.

Melissa

Rüyamda şehadet parmağım kesildi ve kanadı

Nigar

Ruyada el parmagimin kapida sikistigini ve kan cikdigini gordum. Neye isater ediyor acaba? Parmagimdan bir damla kan dusdu yere bu kadar