Rüyada Parmağını Bilerek Kesmek

Rüyada parmağını bilerek kesmek ailesi ile çok büyük bir bağ kuracağına, evlenip bekâr hayatından elini eteğini çekeceğine, varlıklı ve konforlu bir hayat sürüleceğine, yeni iş kollarına girileceğine, doğru yatırımlar ile maddi olanakların daha iyi hale getirileceğine, aile içinde her şeyin yolunda olacağına yorulmaktadır.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüya sahibinin ağzı tadının, neşesinin ve huzurunun baki kalacağına, sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde sona ereceğine, maddi ve manevi sorunlarının biteceğine, kazancının eksilmeyeceğine, bir kişinin kendisine dost değil aslında düşman olduğunu fark edeceğine, kazancın helal şekilde artırılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada parmağını bilerek kesmek aile bireyleri için bazı yardımlarda bulunulacağına, sorunların bu sayede çözüme kavuşacağına, tatsız geçen bir dönemin düzeleceğine, saygınlık elde edeceğine ve büyük kazanç sahibi olacağına, keyfinin, neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine, yeni arkadaşlıklar kuracağına, hayırlı kısmetler ile karşılaşılacağına, hayırlı bazı adımlar atacağına rivayet eder.

Rüya ansiklopedisine göre rüyayı görenin dertlerin yükünden kurtulacağına, aldığı kararların kendisine menfaat ve kar getireceğine, hakkında kötü düşünen ve ekmeğiyle oynayan insanların pişman olacaklarına, tatsız günlerin geride bırakılacağına, yenileneceğine ve sıhhate kavuşacağına, uzun zamandan beri devam eden sorunların çözüm bulacağına, geçmişten gelen tüm sıkıntıların ve borçların sona ereceğine yorumlanır.

Rüyada parmağını bilerek kesmek hayata karşı cesaretleneceğine, beklemediği bir anda üst üste müjdeli haberler alacağına, uzun bir zamandan beri hayalini kurduğu bir şeye alacağı büyük bir destek sayesinde çok kısa bir zaman içinde ulaşacağına, büyük miktarda ve helal kazanç elde edileceğine, işlerin gün geçtikçe daha iyi bir hal alacağına, çok başarılı olacağına, yeni işlere gireceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabircisine göre rüya sahibinin sevdiği bazı kişileri yeni gireceği işe birlikte girme konusunda ikna edeceğine, başarıların ardı arkasının kesilmeyeceğine, ruhsal olarak çok büyük bir çöküş yaşayacağına ancak daha sonra yaşanacak güzel gelişmeler sayesinde çok iyi bir duruma geçeceğine, hayatının güzelleşeceğine, zarar ettiği işlerde durumu düzeltmek için çeşitli çalışmalar gerçekleştireceğine, sağlığının ve ağız tadının yerine geleceğine alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments