Rüyada Parmaklarının Arttığını Görmek

Rüyada parmaklarının arttığını görmek zengin ve gösterişli biri olarak anılacağına, bir konuda çok büyük bir kazanç elde edeceğine, anlayışlı ve hoşgörülü biri olmak için çaba göstereceğine, parasal olarak iyi bir mevkiye kavuşulacağına, sıkıntıların ve zorlukların yakın zaman içinde sona ereceğine ve sevilen kişilerle çok büyük mutluluklar yaşanacağına, arzu ve emellerin kişinin istediği yönde gerçek olacağına alamet etmektedir.

Rüya ansiklopedisine göre rüya sahibinin çok sevilen bir kişi ile yaşanan bir ayrılığın sona ereceğine, sevdiği kişiler ile çok büyük bir işe gireceğine, insanların hayran kalacağı bazı çalışmalara imza atacağına, malvarlığının çok daha artacağına, refah ve huzur içinde bir hayat süreceğine, sık sık alışverişe gidebileceğine, yorgun ve hasta bir aile büyüğüne yardım edip hayır duasını kazanacağına alamet etmektedir.

Rüyada parmaklarının arttığını görmek malının ve parasının artacağına, hayırlı bir işe adım atılacağına, etrafındaki insanların sıkıntılarına çare olacağına, yapılan hataların kısa zamanda telafi edileceğine, kötü kişilerin yenilgiye uğratılacağına, kızgınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine delalet eder.

Rüya alemine göre rüya sahibinin sevdiği misafirler ile uzun vakit geçirebileceğine ve özlediği bir yakını ya da bir arkadaşının kendisini görmeye geleceğine, sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine ve hiç beklenmeyen bir anda çok daha iyi işler gerçekleştirmek için gereken bir şeye sahip olunacağına, büyük atılımların yapılacağına, hayırlı ve sevinçli haberler alınacağına ve bu haberler sayesinde iş hayatına yeni bir yön verileceğine, kızını veya oğlunu hayırlı bir kısmetle evlendireceğine, yaptıkları ile adından söz ettirmeyi başaracağına yorumlanmaktadır.

Rüyada ayak parmaklarının arttığını görmek işlerinin her geçen gün daha büyük kazanç sağlayacağına, maddi ve manevi olarak yaşanan sorunların kısa sürede ortadan kaldırılacağına, kiracı olmaktan kurtulacağına, yarınlara olan inancını yitirmeyeceğine, değişik bazı konuları ön plana çıkararak kendisini çok büyük çalışmalara ve projelere hazırlayacağına, temiz ahlakından yaşadığı olaylar ve düşünceleri doğrultusunda ödün vermeyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumlayanlara göre sıkıntılarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, tüm beklentilerinin birer birer gerçekleşeceğine, verimli olacak girişimlerde bulunacağına, maddi olarak büyüyeceğine, rahat ve güzel günlere sahip olunacağına, helal rızka sahip olunacağına, dert dinleyen ve yol gösteren bir kimse konumuna geleceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments