Rüyada Patlıcan Kızartmak

Rüyada patlıcan kızartmak aile büyüklerine saygıda kusur etmeyen, hayırlı bir evlat olacağına, karşı cinsten her zaman ilgi ve alaka göreceğine, tüm isteklerinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, sorunların ve engellerin biteceğine, aradan geçen zaman dilimi içinde kişinin eski halinden eser kalmayacağına, yaşanan bir tatsızlığın yakın bir arkadaşın araya girmesi sayesinde çözüm bulacağına, istediği ve hayal ettiği günleri yaşama şansına nail olacağına yorumlanır.

Rüyanın tabirine göre rüyayı görenin hak yemeyeceğine, bütün boş zamanlarını sosyal aktivitelerle dolduracağına, farkında olunmadan yapılan bir hareketin sonuçlarının düzeltileceğine, işindeki verimliliğinin artacağına, çok büyük bir işe girileceğine, çok doğru bir kişi ile tanışılacağına, hem bir işe hem bir eşe sahip olunacağına, gidilen yolda toplumun tanıdığı ve takip ettiği bir kişi olunacağına ve karlı bir işe girileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada biber patlıcan kızartmak çekilen parasızlık yüzünden yaşanan tatsızlıkların ortadan kalkacağına, helal rızka kavuşacağına, sevdiği kişilerden her zaman destek göreceğine, maddi açıdan sözü geçen biri olunacağına, şansının ve kaderinin tabiri caizse hep el ele yürüyeceğine, çok bereketli zamanlar geçireceğine, aile içerisinde herkesin istediği şeye kavuşacağına, aile bireyleri arasındaki bağın her geçen daha sağlam bir hal alacağına ve çok mutlu, huzurlu ve refah içinde bir hayat sürüleceğine rivayet etmektedir.

Rüya anlamına göre rüya sahibinin sorunların çözüleceğine, hayatına aydınlık ve güzel günlerin geleceğine, çevresinin kendisine her anlamda destek verecek kimselerle dolacağına, değer verdiği aile büyükleri ile doyasıya ve uzun vakit geçirme mutluluğuna ve şansına nail olacağına, üzüntülerinin sona ereceğine ve çok uzun zamandan beri gerçekleştirmek istediği şeylere en kısa zamanda rahat bir şekilde ulaşacağına, yeni işler alacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada yağda patlıcan kızartmak düşmanlıkların ve nefretin yok olacağına, Allah’ın izni ile çok rahat edileceğine, yakın çevre içindeki bir kişi ile bir gönül ilişkisi yaşanacağına, yeni iş teklifleri alacağına ya da kendisine başarı, mutluluk ve zenginlik getirecek ticaret ortaklıklarına gireceğine, yeni bir iş ile birlikte hayatının çok büyük bir hız kazancağına, azmi ve çalışkanlığı ile takdir toplayacağına yorulmaktadır.

Rüyanın açıklamasına göre rüyayı gören kişinin herkesin istediği bir kariyeri olacağına, çok büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, uzun zaman önce kırgınlık yaşanmış birisi ile aranın düzeltileceğine, maddi açıdan çıkmaza girdikleri ve sorunlu dönemler geçirdikleri sırada yardım eli uzatılacağına, çok zor durumlardan neredeyse en zirveye çıkılacağına, bazı sorunların düzeltileceğine işaret ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ece

Evde 2 erkek arkadasim varmis,yatiya kalacaklarmis,komsular gormesin dedim,patlican dilimledim sabah kalhvaltisi icin ama erkekler kizart simdi dediler aksamdan yagda kizarttim

Ece

Tesekkur ederim 🍀