Rüyada Patrondan Terfi Almak

Rüyada patrondan terfi almak birçok engelin kolaylıkla aşılacağına, elinin darlığa ve yokluğa düşmeyeceğine, yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, geçiminin çok daha kolay hale geleceğine ve dünyanın tüm güzelliklerinin ve nimetlerinin tadına varma şansına nail olacağına, aza kanaat etmesi durumunda Allah’ın çoğu kendisine nasip edeceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük tatmin sağlayacak bir mevkiye terfi alınacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyanın anlamına göre rüya sahibi kişinin uzun zamandan beri haber beklenen bir yerden iyi haber geleceğine, elinde bulunan yüklü bir para ile kendi işini kuracağına, yaşamının sıra dışı ve mutlu bir hale geleceğine, elinde bulunan imkânları kullanarak sorunlarına çok daha iyi çözümler bulacağına, iş hayatı ile ilgili doğru ve hayırlı kararların alınacağına, ün sahibi olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada patrondan terfi almak bazı çalışmaların büyük kazanç sağlayacağına, olumsuz bir durumu kendi lehine çevirmek için elinden geleni yapacağına, daha düzenli ve güzel bir yaşama sahip olmak için adım atacağına, başka insanlar ile arasındaki anlaşmazlıkları düzelteceğine, sıkıntılarını ve kötü olayları hastalık derecesinde sorun etmeyeceği için çok daha rahat olacağına, güzel, sürpriz ve müjdeli olaylar yaşayacağına, dileklerine ve hayallerine kavuşacağına, muradına ereceğine alamettir.

Rüya alemine göre rüya sahibinin atılacak olan kötü bir adımın telafi edileceğine, huzursuz geçen bir dönemin son bulacağına, kendisine büyük bir zarar verecek bir adım atacağına, büyük ve garanti olacak gelir kapılarına ulaşacağına, hayatının daha rahat ve konforlu hale geleceğine, kötü işlere girmeyeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada patrondan terfi almak hastalığın nereden kaynaklandığını ve nasıl tedavi edileceğini sorgulayıp tedavi olacağına, kendisine tuzak kuranları fark edeceğine, mahkemeye taşınmış olan bir konu hakkında olumlu haber alınacağına, sorunların ardından çok büyük bir başarıya kavuşulacağına, uğranılan zararların telafi edileceğine, hem ruhunun hem de bedeninin şifaya kavuşacağına, güzel, ferah ve gösterişli bir ev satın alacağına alamettir.

Rüya kitabına göre rüya sahibinin insanların iyiliği, doğruluğu ve güzelliği bulabilmesi için onlara yol göstereceğine, hayatın kendisine şans, kısmet, başarı ve zenginlik getireceğine, hayatının ilerleyen zamanlarında kendisini kanıtlayabileceği bir fırsat yakalayarak kısa süre içinde şöhret olacağına, karşılaşılan kötü bir olaydan ya da bir durumdan ötürü uğranılan zararın telafi edileceğine, yakın zaman içinde çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, yüzünü güldürecek kısmetlerini de arttıracak adımlar atacağına delalet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments