Rüyada Patronunun Tutuklandığını Görmek

Rüyada patronunun tutuklandığını görmek eğitim ve kariyer konusunda resmi bir kurumla bir proje gerçekleştirileceğine, tüyü bitmemiş yetimin hakkına el uzatıp haram yemekten utanmayan zalim kişilere hadlerinin bildirileceğine, dertlerin, sıkıntıların ve zorlukların aşılacağına, kafasına koyduğuna ulaşacağına, dostlar arasında yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, hasta olanın iyileşeceğine delalettir.

Ulemaya göre rüya sahibinin kısa süre içinde bir evlilik yapıp evlat sahibi olunacağına, kudret sahibi olacağına, yaşadığı kötü olayları yakın bir zaman içinde ortadan kaldıracağına, zararlı bir alışkanlıktan uzaklaşılacağına, anne ve baba duası alınacağına, hak edilen helal bir malın ele geçeceğine tabir olunur.

Rüyada patronunun tutuklandığını görmek hayattan her istediğini elde edip gözü açık gitmeyeceğine, zaten malı mülkü varsa daha da artacağına ve işlerinin iyiye gideceğine, kazanılan bazı hayırlı kısmetler ile yeni çalışmalar gerçekleştirileceğine, çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok ses getiren biri olacağına, göğsünün kabaracağına, olayları çok daha kolay kavrar ve çözer hale geleceğine yorumlanmaktadır.

Yorumcuya göre rüya sahibi kimsenin parasal olarak çok iyi yerlere geleceğine, hayatın kendisini hiç bilmediği ve daha önce görmediği alanlara ve yerlere erişmesini sağlayacağına, maddi olarak çok huzurlu olunacağına, okul yada cami gibi hayratlar yaptırılacağına, karşılaşılan bir tehlikenin ya da riskin sağduyu ve sükûnet sayesinde yok edileceğine, halinin iyi olduğuna alamet etmektedir.

Rüyada patronunun tutuklandığını görmek yol arkadaşlığı yapılan biri ile yüklü kazanç elde edileceğine, maddi ve manevi olarak yaşanan sorunların kısa sürede ortadan kaldırılacağına, bekarlar için mutlu bir karşılaşmaya, rızkın, verimin, bolluğun ve bereketin artacağına, biraz daha sabırlı davranması halinde hayalini kurduğu güzel yaşama kavuşacağına, iş hayatında çok büyük atılımlar yapmak için harekete geçeceğine inanılmaktadır.

Rüya alemine göre rüya sahibinin çok uzun sürmeyecek bir zaman sonra evlilik planları yapılmaya başlanacağına, rızık eksikliği yaşamayacağına, ağız tadı, keyif ve neşe içinde yaşayacağına, sevindirici şeyler duymaya, iş yerinde ve hanede bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, çalışma hayatında çok iyi bir noktaya gelineceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments