Rüyada Peçe Takmak

Rüyada peçe takmak ikili ilişkilerdeki kırgınlıkların ve çatlakların iyileşeceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını sona erdireceğine, sevdiği kişiler ile mutlu olacağına, yaşayacağınız sıkıntıları kolay atlatacağınıza, hayatının sonuna kadar lüks ve rahatlık içinde yaşayabileceği kadar birikim yapacağına ve çocuklarına güzel bir hayat bırakma amacını yerine getireceğine, kendisine büyük kar getirecek işler yapacağına, tüm kötü durumlara karşı azimle ve sabırla çalıştığı için sorunlarının üstesinden geleceğine inanılır.

Rüya ansiklopedisine göre rüya sahibinin rahatlığa, kolaylığa, rızka, kazanca, hayra, iyiliğe ve güzelliğe ulaşacağına, yapılacak atılımlar sayesinde eldeki işten düşünülen miktardan daha büyük kazanç elde edileceğine, şimdiye kadar hiç sevinmediği kadar sevineceğine, daha dikkatli ve daha sabırlı olunacağına, yaşanan sorunların bir anda ortadan kalkacağına, rızkın çoğalacağına, işleri baltalamak ve kazanılan başarıları kötülemek isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına ve zararların telafi edileceğine delalet eder.

Rüyada beyaz peçe takmak aile bireyleri sayesinde işlerinin açılacağına, dert yüzü görmeyeceği gibi, hayatı ile ilgili büyük sorunlarla da karşılaşmayacağına, iş dünyasında rakiplerini zekâsı ve yeteneği ile egale etmesi sayesinde önünün açılacağına, keyifleneceğine ve neşeli olacağına, kaybettiği umutlarına yeniden kavuşacağına, giriştiği bir işteki sonucun kendisi için çok iyi olacağına delalet etmektedir.

Rüya tabircilerine göre sorunların kısa bir zaman içinde biteceğine ve mutlu olunacağına, sevdiği insanla daimi olacak bir mutluluk içinde olacağına, iyi geçineceğine, şartlarının zenginleşeceğine, büyük kazanç sağlanacağına, eline geçen bütün fırsatları ve yeteneklerini kullanarak işlerini daha iyi bir hale getireceğine, kişilerin yaşamına güzelliklerin geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada çarşaf giyip peçe takmak hayallerin kısa süre içinde gerçeğe döneceğine, aile hayatı içinde rahat edeceğine, birçok kişinin ekmek yiyeceği bir işe gireceğine, zor bir dönemin gösterilecek sabırla kolayca atlatılacağına, sorunların yavaş yavaş çözüme kavuşacağına, yaşam standartlarının yükseleceğine rivayet eder.

Rüya ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde çok aranan ve dikkat çeken bir kişi olacağına, yüksek meblağlarda gelir sahibi olacağına, mutlu olması için ihtiyacı olan çarelerin karşısına çıkacağına, aza kanaat etmesi durumunda Allah’ın çoğu kendisine nasip edeceğine, sıkıntılarının yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, kendisinden beklenen her şeyin karşılığını fazlasıyla verecek olan rüya sahibinin vicdanen son derece rahat olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada siyah peçe takmak yere daha sağlam basmayı başaracağına, düşmanına galip geleceğine, yeni işinde çok büyük başarılara imza atarak çok zengin biri olacağına, sevilen kişiler ile mutlu olunacağına, yolunu gözlediği kişilere kavuşacağına, hayırlı yollardan kazanılacak paralar ile girilecek işlerde başarılı olunacağına delalet etmektedir.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin eninde sonunda istediği başarıya ulaşacağına, sağlıkla ilgili bir sorunun düzelmeye başlayacağına, hiçbir bedduanın ve musibetin kendisine isabet etmeyeceğine, her geçen gün daha güzel zamanlar geçireceğine, büyük bir projenin başına geçileceğine, müşterinin çoğalacağına ve yüzünün güleceğine inanılır.

Rüyada yeşil peçe takmak eve huzurun ve bereketin geleceğine, zararların sevilen kişilerden alınacak yardım ve destek ile telafi edileceğine, duaların kabul olacağına, yeni girilecek olan bir işte sanki uzun zamandan beri o işte çalışılıyormuş gibi doğru adımlar atılacağına, kimseye muhtaç olmadan ve el açmadan güzel bir yaşam süreceğine, aradığı çareleri bulunacağına, hastalıklarını yenmeyi başaracağına, düşmanından uzak olacağına, imkânsızı başaracağına, güç ve kudret sahibi olacağına, olumsuz duygu ve düşüncelerinden arınacağına, rahat edeceğine, üzüntülerinin ve endişelerinin sona ereceğine ve yaptığı işlerde her zaman bolluk ve bereketin hâkim olacağına yorumlanmaktadır.

Rüya tabiri kitabına göre rüyayı görenin çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, sevinç gözyaşları döküleceğine, bol kazançlı bir işe girileceğine ve zengin olunacağına, hasret kaldıklarına kavuşacağına, evlilik yolunda büyük bir adım atılacağına, hayatına bolluğun, neşenin ve mutluluğun geleceğine, hayatın kolaylaşıp, güzelleşeceğine tabir olunur.

Rüyada yüze peçe takmak kendisini yanında çok mutlu ve huzurlu hissettiği bir kişi ile sonunda evlilik olacak bir birlikteliğe başlayacağına, zor bir durumda olan çalışmaların ve projelerin rahatlayacağına, hayırlı ameller işleyerek her geçen gün sevaplarına bir yenisini katacağına, yaşayacağı olaylar sayesinde ayaklarının yerden kesileceğine, üstlenilen bir sorumluluğun kendisine hem birincilik hem de kazanç getireceğine, iş konusunda büyük ve engin tecrübelere sahip bir kişi ile büyük bir ortaklık kurulacağına delalettir.

Rüya yorumlarına göre huzura erileceğine, hayatının daha keyifli hale geleceğine, karakterinin gittikçe oturmaya başlayacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının kuracağı ortaklıktaki bir kişinin vereceği destek ile ortadan kaldırılacağına, Allah’ın yarattığı her canlıyı seveceğine, saklı kalmış yeteneklerini keşfedeceğine yorumlanmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments