Rüyada Peçeli Görmek

Rüyada peçeli görmek evlatlarından hayır bulacağına, toplumun saygınlığını kazanmış biri olunacağına, altın veya döviz gibi yatırımları sayesinde parasını katlayacağına, sıkıntıların son bulacağına, hayırlı bir iş nedeniyle tasarrufa gitmesi gerekeceğine, esenlik bulacağına, rahata ereceğine yorulmaktadır.

Rüya tabiri kitabına göre yeteri kadar kazanç elde ettikten sonra kendi işini kurmak için adım atacağına, yaşadığı tartışmaların sorunsuz bir şekilde biteceğine, yanlış giden işlerin düzeltileceğine, zora girmiş bir işin düze çıkacağına, umutsuzluğundan ve gelecek kaygısından kurtulacağına, işinin gücünün rast gideceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada peçeli görmek kazancının helal para olacağına, iş ve mekan değiştireceğine bunun kendisine çok iyi geleceğine, Allah’ın iman gücü yüksek kulları arasında olacağına, uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına, kendisini kötü hisseden ya da zorluk yaşayan arkadaşlarına en gerekli zamanlarda yardım eli uzatacağına, sabırla hareket ettiğinde zaferin onun olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya yorumcularına göre yaşamının ve işlerinin düzene gireceğine, daha keyifli hale geleceğine ve nasibinin artacağına, iş hayatında ve aile hayatında ferahlığa çıkılacağına, zenginliği ve bolluğu yakalayacağına, rahat nedir öğreneceğine, mutlu bir insan olunacağına, sorunların ve dertlerin en kısa süre içinde son bulacağına rivayet eder.

Rüyada siyah peçeli görmek geleceğe daha umut dolu bakacağına, hasta ise kendine bakacağına ve iyi duruma geleceğine, kendisini üzen ve zor günler geçirmesine neden olan olayları zorluk çekmeden ortadan kaldıracağına, borçların en düzgün şekilde ödeneceğine, satışlarının ya da üretiminin artacağına, güzel bir konuda yeni bir karar alma sürecine girileceğine alamet eder.

Rüya yorumcusuna göre kazancını iki kat arttıracağına, sağlıklı, rahat bir hayat süreceğine, iyi, hayırlı bir evlat olacağına, Allah yolunda ilerleyip, ilim irfan sahibi olacağına, hayırlı haberler alınacağına, kavgalı aile bireyleri ile aralarındaki suların durulacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments