Rüyada Peçete Vermek

Rüyada peçete vermek sağlığıyla ilgili olarak pek sorun yaşamayacağına, işlerinden olumlu geri dönüşler alacağına, bir durumun kişiye maddi anlamda büyük kazanç sağlayacağına, aydınlık bir geleceğe sahip olacağına, yönetici vasıflı bazı kişilerin dikkatini çekeceğine, rahat bir hayata kavuşacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin çok sevineceğine, bazı büyük projelere girerek kendisine uygun kimseler ile ortaklık kuracağına, rahatlığa ereceğine, büyük bir ortaklığa girileceğine, çok zor durumların altından rahat bir şekilde çıkacağına, eşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, güzel günler yaşanacağına işaret eder.

Rüyada ölmüş babaya peçete vermek eline geçen bütün sorunları hızlı bir şekilde çözüme kavuşturacağına, hayırlı bir kısmet ile tanışarak bir birliktelik yaşanacağına, zihninin gereksiz ve anlamsız fikirlerden arınacağına, işlerinde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, çok rahat bir hayat yaşayacağına, zorlu bir işe girdiği ortağı ile beraber büyük rahat ereceğine işaret etmektedir.

Rüyanın anlamına göre rüya sahibi kimsenin rahatsızlık veren bir durumun edilen dualar ve alınan hayır duaları sayesinde çok mutlu bir sonuca ereceğine, işinde çok büyük adımlar atacağına, büyük başarılar elde edeceğine, hayatın kendisini hiç bilmediği ve daha önce görmediği alanlara ve yerlere sürükleyeceğine, çok rahat edeceği bir döneme gireceğine ve son zamanlarda adından sıkça söz ettiren biri olacağına, elde bulunan ve aynı zamanda ele geçecek yeni fırsatların doğru ve kazanç getirecek bir şekilde değerlendirileceğine işarettir.

Rüyada ölüye peçete vermek rakiplerinin kişiyi üzmeyi planlarken tam tersine yüzünü güldüreceğine, sevdiği kişilere bu dönem içinde çok büyük yardımlarda bulunacağına, aşılmaz denilen engellerin aşılacağına, kazandıkları ile daha iyi yatırımlar gerçekleştireceğine, çok büyük işlere girip kendisine ve ailesine çok rahat bir hayat sağlayacağına, ferahlığa ve çok büyük bir bolluğa çıkılacağına, hayallerini gerçeğe dönüştüreceğine işarettir.

Rüya tabiri üstadına göre rüyayı görenin düşmanlarını alt edeceğine, işleri büyüterek kendi işinin patronu olacağına, mutluluğu geç de olsa yakalayacağına, aile bireylerinin birbirlerine verecekleri destekler sayesinde işlerin eskisinden daha iyi ve daha büyük bir hale dönüşeceğine, yüklü miktarda paralar ve çok büyük başarılar kazanacağına, kendi işini kurmak için sermaye bulmakta zorlanmayacağına, çeşitli fırsatlar elde edeceğine, rahat bir nefes alacağına yorumlanır.

Rüyada sevgiliye peçete vermek hayatını doyasıya yaşamak için gerekli olan imkânlara kavuşacağına, yaşadığı maddi ve manevi zorlukların sona ereceğine, parasal olarak çok iyi olunacağına, atacağı adımlar ve ortaya koyacağı başarılar sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, sağlığına geri kavuşacağına, sevdiği kimseler sayesinde borçlarından kurtulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya alimine göre rüya sahibinin umutsuzluğa ve karamsarlığa karşı savaşıp galip geleceğine, mesleğinde ve ticaret yaptığı sektörde rakiplerini geride bırakacağına, yeni bir sayfa açmak için var olan hayatını tamamen değiştiren rüya sahibinin, aldığı tüm kararların sorumluluklarını da üstleneceğine, adını işindeki üstün başarıları ile duyuracağına, mutluluk verecek bir konuda adım atılacağına, sıkıntılardan kurtulmaya delalet ettiğine inanılır.

Rüyada siyah peçete vermek ihtiyaçlarını gidermekte çektiği zorluktan ve yaşadığı çileden kurtulacağına, sevgi ve hürmet göreceğine, işinde terfi ettirileceğine, çok bereketli bir dönem geçireceğine, çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, kötü bir durum karşısında gereken sabrı göstereceğine delalet etmektedir.

Tabirciye göre rüya sahibi kimsenin iyi huyunu ve güzel ahlakını ömrü boyunca terk etmeyeceğine, kazançlı bir adım atılacağına, gelirinin çoğalacağına, çok büyük fırsatların ele geçeceğine, oturduğu evi değiştirip, daha büyük ve konforlu bir eve taşınacağına, sorunlarından kurtulacağına delalet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments