Rüyada Pekmez Yedirmek

Rüyada pekmez yedirmek kaderinin güzel ve hayırlı olacağına, çok bereketli ve bolluk içinde hayat bir yaşayacağına, büyük bir projeye ortak olarak gireceğine, işlerinde yaşanan sorunların biteceğine, evlatlarının hayrını göreceğine, atılan adımlar sayesinde çok kazançlı işlere girileceğine tabir olunur.

Rüya alimine göre rüyayı görenin hayırlı bir kısmetle dünya evine girileceğine, güzel günler görüleceğine, kazancın günden güne artacağına, endişe duyulan konuların kısa zamanda çözüleceğine, yaptığı işe gösterilen ilginin çoğalacağına, yakın bir zamanda gireceği bir iş sayesinde elindeki paranın artacağına, yokluğunun çilesinin, zahmetinin ve hastalığının son bulacağına yorulur.

Rüyada bebeğe pekmez yedirmek bir akrabasının sırtından çok büyük bir yük alacağına, yeni gelir kaynakları keşfedeceğine, rahmet ve bereketin çabuk meydana gelmesine, yapılacak olan bir iş sayesinde maddi olarak rahat bir hayat sürüleceğine, yapılan işlerde elde edilen kazançlar ile başka insanlara da yardım edileceğine, rahat ve kolay şekilde yaşamaya başlayacağına inanılmaktadır.

Rüya ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin başarıya ve zafere giden yolların keşfedileceğine ve yeni kazanç kapılarına ulaşılacağına, iş hayatında yeni bir sayfa açılacağına, mal mülk sahibi olacağına, önünün açılacağına, en kötü koşulda bile mücadeleyi, kontrolü ve inancı elden bırakmayacağına, yapılan işte ustalaşılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada ölünün pekmez yemesi büyük bir kazanç kapısı kazanılacağına, kar ve mutluluk getirecek projeler ortaya konacağına, hayırlı ve büyük kazançlar elde edileceğine, sıkıntılarının ve borçlarının hafifleyeceğine, yüzünü güldürecek bir haber alacağına, memur ise terfi edeceğine, zenginlik ve bolluk içinde olacağına yorumlanır.

Rüyanın yorumuna göre rüya sahibi kişinin evindeki kilerin gittikçe rızıkla dolacağına, var olan borçların kısa bir zamanda ödeneceğine, alım zorluğu yaşamayacağına, kendisi için hayırlı olacak fırsatlar elde edeceğine, çok çalışıp başarılı olduğu iş hayatında bulunduğu makamdan daha yüksek yerlere geleceğine, isabetli girişimlerde bulunacağına rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments