Rüyada Pembe Eşarp Görmek

Rüyada pembe eşarp görmek işlerinin hemen hallolacağına, yaptığı işin kalitesi sayesinde herkesin rağbet ettiği ve işini yaptırmak isteyen kimse konumuna geleceğine, asil kişilerle birlikte olup iyi bir hayat süreceğine, yakın bir zaman içinde hayallerine kavuşacağına, kısmetleri karşısında mutluluk duyacağı durumlar yaşayacağına, el attığı her işte kendisi için hayırlı olacak şeyler ile karşılaşacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya alemine göre rüyayı görenin sorunlarını çözeceğine, kafasını tamamen rahatlattıktan sonra daha başka işlere gireceğine ve yüklü servete sahip olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından eser kalmayacağına, kırgınların ve küskünlerin bir araya geleceğine, maddi olarak büyük kazanç elde edileceğine ve sevinçli haberler alınacağına, hayırlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına ve eğitim konusunda bazı başvurular yapılacağına ve hayati bir konuda karar verileceğine, cesaretini yeninden toplayacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada açık pembe eşarp görmek çok büyük kazançlar elde edeceğine, hayır duaları ve iyi dilekler alacağına, üzüntüden sonra ferahlamaya, haksızlıklar karşısındaki duruşunu hiçbir zaman bozmayacağına, hayırlı, güzel ve bereketli işlere gireceğine, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına tabir olunur.

Rüya ansiklopedisine göre rüya sahibinin çekilen sıkıntıların son bulacağına, alınan hayır dualarıyla aile hayatında güzel şeyler yaşanacağına, gidilecek yerde tanışılan biriyle evlilik yapılarak o şehre veya ülkeye temelli yerleşileceğine, huzura kavuşacağına, evi yoksa ev alacağına, rahat bir dönem yaşanacağına, yarıda kalmış ya da askıya alınmış olan çalışmaların kısa süre içinde tekrar hayata geçirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada başında pembe eşarp görmek sıkıntılarından kurtulup rahata ereceğine, yaşayacağı sıkıntılarda etrafındaki pek çok insanın anında yardımını göreceğine ve mutlu olacağına, mutluluk gözyaşı dökeceğine, çok iyi ve hayırlı adımlar atacağına, sevinilecek bir haber alınacağına, beklentilerin gerçekleşeceğine işaret etmektedir.

Rüya tabiri lugatına göre rüyayı gören kimsenin zenginlik sahibi olunacağına, yapacağı akıllıca ve başarılı hamleler sayesinde çok kötü durumlara düşmekten ve daha fazla zarar uğramaktan kurtulacağına, yeni hayatına uyum sağlandıktan sonra her konuda çok iyi noktalara gelineceğine, sağlık sorunlarının kısa zaman içinde şifa bulacağına, sevdiklerinin hayır ve dua ettiğine, yaptığı iyiliklerin karşılığında çok büyük bir dosta sahip olacağına, çok zor durumlardan bir yakını sayesinde kurtulacağına yorumlanır.

Rüyada mavi pembe eşarp görmek zengin bir hayat sürüleceğine, insanlarla arasında iyi geçimin sağlanacağına, hayatının kolaylaşacağına, rahat bir işe girileceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının kısa zamanda sona ereceğine, kendisini üzen durumlardan uzak kalıp, hayatın iyi yanlarına bakmaya çalışarak, daha pozitif biri olacağına delalet eder.

Yorumcuya göre rüya sahibi kimsenin ayrı düşülen bir kişi ile bir araya gelineceğine, işlerinin çok kazançlı ve hızlı bir şekilde ilerleyeceğine, dünya malı için hiçbir zaman itibarını zedeleyecek işlere girmeyeceğine, sıkıntıların kısa zaman içinde sona ereceğine, rakiplerin üzüleceği bir adım atılacağına, niyetlendiği işlere gireceğine rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Meltem güney

Rüyamda kuzenlerim yanımda hepsi de normalde de tesettürlü Tülden eşarp takmışlar sonra diyorum çok güzel kumaşlardan eşarplar var ipek yumuşak onların arayışına giriyoruz bir kuzenimin kafasında çok şık pembe satenden bir eşarp var onu böyle inceliyoruz onlara şık güzel kaliteli kumaşlardan eşarplar seçmeye çalışıyoruz rengarenk

Melike Türkan efe

Rüyamda bir kaç aylık uyuyan kız çocuğunun başında çıkda açık bir renk olmayan pembe eşarp taktığını gördüm.

Şermin karcı

Rüyamda esmer çirkin tozpembe esarpli güzel kıyafetli genç kadın gördüm elinde çocuğu vardı bi odadaydik oanda yarı da uyandım nedemek bu