Rüyada Pembe Flüt Görmek

Rüyada pembe flüt görmek mutlu ve huzurlu olmak için çaba göstereceğine, iş ortamında ya da aile bireyleri arasında yapılacak yardımlaşma sayesinde daha çok kazanç sağlayacağına, alınacak olan başarılar sayesinde çok saygı duyulacağına, geleceğinin güzel olacağına, bazı kişilerin oyunlarına gelmeyerek onlara çok büyük bir hayalkırıklığı yaşatacağına, aile hayatı içinde üzüldüğü konuların yakın bir zamanda düzeleceğine, işlerinin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına delalet etmektedir.

Rüya tabiri üstadına göre pek çok olumlu gelişmelere, her zaman yepyeni fırsatlar ile karşılaşılacağına, sorunlarının ve problemlerinin çözüleceğine, kötü kişilerin kendisinden uzak duracağına ve kafasının rahat edeceği şekilde bir hayat süreceğine, maddi ve manevi olarak yaşanan sorunların kısa sürede ortadan kaldırılacağına, ruhen büyük bir gelişme yaşayacağına delalettir.

Rüyada pembe flüt görmek her türlü dünya nimetlerinden faydalanacağına, toplumdaki ve ticaretteki itibarının artacağına, kazandığı başarılar sayesinde hayallerini gerçekleştireceğine, hayırlı yeniliklerle ve değişikliklerle karşılaşacağına, karşılaşacağı sıkıntılardan zarar görmeyeceğine, kimseye muhtaç olmadan yaşayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyanın açıklamasına göre rüyayı gören kimsenin ileride büyük bir servetin sahibi olacağına, işlerinin tam da istediği şekilde ilerleyeceğine, iş hayatında bol kazanç sağlayacak girişimlerde bulunacağına, eşinin hamile olduğunu ve yakın bir zamanda doğum yapacağını öğreneceğine, dua alacağına, eline geçen para sayesinde hanesine bolluk ve bereketin hâkim olacağına yorumlanır.

Rüyada pembe flüt görmek sıkıntılarının biteceğine, çalışkanlığı, yeteneği ve üstün başarılarıyla ön plana çıkacağına, ailesi ile birlikte güzel, keyifli günler geçireceğine, son sözü söyleyecek kadar önemli bir unvan ve kimlik kazanacağına, üzüldüğü ve çok yıprandığı bir durumda kendisine uzanan bir el ile rahata ereceğine ve başarı kazanacağına, zorlu bir rakibin yenilgiye uğratılacağına inanılır.

Rüya manasına göre rüya sahibi kişinin hayatının bundan sonraki kısmını yaşayacağı sıkıntılardan sonra çok farklı şekilde yöneteceğine, küçük şeyleri kafaya takıp moralinin bozulmasına, canın sıkılmasına izin vermeyeceğine, hayatının başarılarla dolacağına, kafasının rahatlayarak, huzur dolu günler geçireceğine, çok mutlu olunacağına ve sorunların yakın zaman içinde biteceğine, en yüksek makama ulaşarak itibar sahibi olacağına ve kazancının hiç eksilmeyeceğine rivayet eder.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
aybala

rüyamda eskı sevgılım muzık ogretmenı olmus ve bende hala unıverste de okuyormusum ? dersıme o gırıyor ama aynı zamanda yanında kucuk sarısın bır kız cocugu var , kız bana benzıyor ? ama onun kızıymıs ve kızının annesınden (o anne ben degılım de ..) bosanmıs neyse bıze de flüt caldırmaya calısıyor ama ben flüt calmaktan daha zıyade kızına bakıyorum ..

Zehra

Merhaba rüyada bir savci varmış Ben ondan kaçıyor muşum annemlerin Evine geliyorum araba sürerek yalnız çok güzel sürüyorum. eve geldiğimde savcının oraya geldiğini fark ediyorum bir yere saklanıyorum orada pembe bir flüt buluyorum o flüt teyzemin miş daha sonra annemleri görüyorum onlar da telaşlanıyor daha sonra savcı adamlarıyla dışarıya çıkmış ben de girişte bir adam var onun silahı varmış onu alıyorum cebime koyuyorum daha sonra oradaki posta kutularından birini bırakıyorum hayr olsun