Rüyada Pencere Cam Kırmak

Rüyada pencere cam kırmak hayallerindeki eve sahip olacağına, sıkıntıların ve sorunların çok kısa zamanda sona ereceğine, dünya nimetlerinin pahalı ve lüks olanlarına kavuşacağına, çalışmaları ve emeklerinin karşılığını alarak bol kazanç elde edip, ailesine sıkıntılardan uzak ve rahat bir hayat yaşatacağına, açılan kapıların büyük hayırlar getireceğine, sevilen kişiler ile kurulan iş ortaklığı sayesinde iş dünyasında çok iyi bir noktaya gelineceğine alamet etmektedir.

Rüya tabirine göre rüyayı görenin hasreti çekilen bir akrabayla hasret giderileceğine, yaşadığı kötü günlerin son bulacağına, kavgasız, gürültüsüz, sakin ve dingin günlerin yaşanacağına, yaşanan hastalıklara şifa geleceğine, büyük çalışmalar gerçekleştirerek hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, işlerinin çoğalacağına işarettir.

Rüyada pencere cam kırmak esenlik içinde olacağına, daha önce kimsenin yapmaya cesaret edemediği işlere gireceğine, çok büyük atılımlar yapılacağına, bir konuda büyük ilerleme kaydedileceğine, hayat kalitesinin yükseleceğine, kırılan kalbin onarılacağına işarettir.

Rüya tabircisine göre rüyayı gören kimsenin herkesin sevdiği, saygı duyduğu ve önemsediği biri haline geleceğine, başını ağrıtan konuları konuşarak ya da adli yollara başvuru yaparak çözüme kavuşturacağına, iş hayatının olumlu bir döneme girmesi ile sosyal aktivitelere ağırlık verileceğine, kariyer planında çok büyük aşama kaydedileceğine, makbul olan mallara kavuşacağına, evlatlarına tecrübelerini aktaracağına rivayet etmektedir.

Rüyada evin pencere camının kırılması uzun bir ziyaretten dönünce sevdikleriyle ayrı ayrı hasret giderileceğine, alınacak hayırlı haberler ile zorlukların aşılacağına, kariyerinin zirvesine yükseleceğine, daha ferah ve daha rahat bir hayata kavuşup kendisini daha iyi hissedeceğine, kötü niyetli bir arkadaşın yol açtığı sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, başarısının ve kazancının önündeki engellerin kalkacağına işaret etmektedir.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüya sahibinin hayallerini süsleyen bir kişi ile evleneceğine, eşlerine karşı baskın davranacaklarına ancak her koşulda anlayış görecekleri için bu durumun ilişkiye zarar vermeyeceğine, kariyerini her şeyden ön planda tutacağına, atılacak adımla birlikte kendisine iş hayatında söz sahibi olacağı bir mevkinin kapısının açılacağına, endişe duyulan olayların düzeleceğine, zamanı daha doğru kullanmak için uğraşacağına alamet ettiği söylenir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Pencere Cam Kırmak” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya habere, geçime ve insana yorulur. Rüya alimlerine göre uzun zaman olumlu haber beklediği bir yerden güzel bir bir cevap alacağına; geçim derdinden, borçlarından dolayısıyla da çektiği tüm çileden kurtulacağına; sabır gösterdiği konularda emeline kavuşarak sonunda tüm isteklerine kavuşmuş, huzurlu bir insan olacağına delalettir.

 1. Mrhb ben rüyamda sinirli bir şekilde mutfak camını kırdığımi görüyorum neye yorumlanır acaba

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya başarıya, morale ve iyiliğe işarettir. Rüya alimlerine göre yapacağı akıllıca ve başarılı hamleler sayesinde çok kötü durumlara düşmekten ve daha fazla zarar uğramaktan kurtulacağına; emeklerinin boşa gitmeyeceğine ve bu sayede kişinin yakın zamanda düze çıkıp moral bulacağına; mevcut durumundan çok daha iyi koşullarda yaşayacağına işarettir.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim