Rüyada Pencereden Dışarıya Bakmak

Rüyada pencereden dışarıya bakmak kazancının tükenmeyeceğine, kendisi ile gururlanacağı işler yapacağına, refah içinde bir hayat yaşanacağına, rahat yaşayacağı imkânlara kavuşacağına, sorumlulukların ve yükümlülüklerin yerine getirileceğine, kendisinin ve ailesinin geleceğine yatırım yapacağına işaret etmektedir.

Rüya ansiklopedisine göre rahat ve kolay şekilde yaşamaya başlayacağına, yaşamına çok daha kolay şekilde yön vereceğine, yeni ortamlarda popüler bir kişi olup, herkesin ilgisinin çekileceğine, çok güzel ve rahat bir hayata adım atılacağına, ilk zamanlarda çok kazanmasa da, zamanla eline geçen paranın bereketinin artacağına, çok zor olarak görülen işleri kolay bir şekilde çözüme kavuşturacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada açık pencereden dışarı bakmak sevilen kişilerin dara girmiş olan işlerine yardım edileceğine, musibetlerden, sıkıntılardan, zorluklardan ve sorunlardan kurtulup rahata erileceğine, rahat ve kolay şekilde harcama yapacağına, hayat içerisinde çok büyük kısmetler ile karşılaşacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine ve maddi sıkıntılarının son bulacağına, içinde bulunduğu zararları ve borçları bitireceğine yorulur.

Rüya tabirleri kitabına göre rüyayı gören kişinin sıkıntılarını atacağına, işinin gücünün rast gideceğine, çalışmaya ve emek vermeye de devam edeceğine, maddi olarak rahatlayacağına ve pek çok imkân elde edeceğine, çocukluk arkadaşlarının birbirine kavuşacağına, yapacağı başarılı çalışmalar neticesinde terfi edeceğine alamettir.

Rüyada evin penceresinden dışarı bakmak yakın akrabalardan birinin eğitiminin üstleneceğine, iş hayatında bir ortaktan ya da destek olan birisinden sevindirici haberler alınacağına, edilen duaların Allah katında kabul göreceğine, yaşamın belli bir düzene oturacağına, dert dinleyen ve yol gösteren bir kimse konumuna geleceğine, sıkıntı çektiği konularda sevdiği kişilerden yardım alarak işlerini yoluna sokacağına, herkesin sevdiği, güvendiği, itibar ettiği ve kendisine sığındı kimse olacağına inanılır.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüya sahibinin sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, elinin bolluğa, bedeninin ve ruhunun da şifaya kavuşacağına, kendisi için isabetli adımlar atacağına, girdiği her işte daha büyük ve daha başarılı olacağına, yapılacak çok güzel işler ile rakiplere fark atılacağına, yeni ve çok daha büyük hayallerin günden güne gerçekleştirileceğine, husumeti bulunan insanlar ile arasında olan buzların yavaş yavaş eriyeceğine, belli bir standardın altına düşmeden hayatını sürdüreceğine inanılmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Kürşat

Rüyada annem ve ben bir eve giriyoruz bu ev camiye ait bir evmiş pencere kenarına geliyoruz dışari baktık ev 2. kat orada komşumuz olan birini gördüm ben diğer pencereye gittim onun önünde çatı vardı annem buradan rahat inebilir diye ona seslendim annemin yanına giderken uyandım Bekar