Rüyada Pencereden Toz Girmesi

Rüyada pencereden toz girmesi çok hayırlı günler görüleceğine, aile hayatının hayır getireceğine, borçların ödeneceğine, takdir toplayacağı ve rütbe alacağı işler yapacağına, uzun süredir görüşmediği bir yakınının müjdeli haberle geleceğine, hayatındaki rahatlığın artacağına rivayet eder.

Rüya tabircisine göre rüyayı görenin kazancın katlanacağına, düzelmeyen bir sorunun bir anda çözüm bulacağına, işlerinin açılacağına, layık olduklarına sahip olacağına, yokluk yüzü görmeden, sağlık içinde yaşanacağına, yüklü miktarda bir mirasa kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada pencereden toz girmesi verilen sözlerin kısa zamanda tutulacağına, kimseye borçlanmayacağına, güçlü, sözü geçen, başkaları tarafından önemsenen biri haline geleceğine, hastalıklardan ve huzursuzluktan uzak kalacağı bir hayatı olacağına, eğitimle ilgili olarak çok büyük bir karar verileceğine, aile bağlarının günden güne daha da sağlamlaşacağına yorumlanmaktadır.

Rüya manasına göre rüyayı gören kişinin zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, herhangi bir iş için bir karar vereceği zaman oturup uzun uzun düşüneceğine ve bu sayede verdiği kararların hep doğru olacağına, zenginliğinin, huzurunun ve başarılarının kalıcı olacağına, elinin bolluğa, bedeninin ve ruhunun da şifaya kavuşacağına, mutlu ve güzel günlerin geleceğine, evinde ve işinde yardımcıları olacağına inanılır.

Rüyada pencereden toz girmesi çok hayırlı ve güzel işlerde çalışacağına, büyük bir zenginliğin kapısının açılacağına,, her günün kendisine daha büyük keyif vereceğine, hayata ve insanlara karşı daha ılımlı, hoşgörülü ve anlayışlı olacağına, iş için alınmış bir borcun kısa bir zaman içinde geri ödeneceğine, sıkıntılı geçen, uzun ve yorucu bir dönemden sonra güç toplayabileceği bir zaman dilimine gireceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumu sözlüğüne göre yakın çevresindeki insanlar sayesinde içine düştüğü ruhsal çöküntüyü atlatmayı başaracağına, huzura kavuşacağına, gelirinde alım gücünün artmasını sağlayacak kadar yükselme meydana geleceğine, istenen her şeye sevilen kişilerin destek vermesi sayesinde kavuşulacağına ve huzur içinde mutlu ve sağlıklı bir yaşam sürüleceğine, rızkın çoğalacağına, işleri baltalamak ve kazanılan başarıları kötülemek isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına ve zararların telafi edileceğine, hayatının ilerleyen zamanlarında kendisini kanıtlayabileceği bir fırsat yakalayarak kısa süre içinde şöhret olacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments