Rüyada Pencerenin İçinden Geçmek

Rüyada pencerenin içinden geçmek kurulan hayallerin gerçeğe dönüştürüleceğine, kişinin afiyette, ağız tadında ve keyif içinde bir hayat yaşayacağına, her türlü musibetten ve melanetten uzaklaşılacağına, dert ettiği şeyleri teker teker çözüme ulaştıracağına ve huzurlu, mutlu ve sağlıklı bir hayat süreceğine, kariyer edineceğine, bir kişinin kendisi için şans olacağına, masa başı bir işe girileceğine işaret etmektedir.

Rüyanın tabirine göre rüya sahibi kişinin yalan söyleyerek insanların arasını bozan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, adının yayılacağına, yaşayacağı olaylar sayesinde ayaklarının yerden kesileceğine, çocuklarından yana istediği saygıyı, sevgiyi ve hürmeti göreceğine, bir anda büyük bir fırsat yakalanılacağına ve sorunsuz geçecek bir döneme girileceğine, iş hayatında çok iyi kazanç ve başarı sağlayacak işlere girileceğine yorumlanır.

Rüyada pencerenin içinden geçmek iş konusunda çevredeki kişilere önayak ve örnek olunacağına, aklında bulunan birçok şeyi gerçeğe çevireceğine, atılan her adımın çok daha büyük kazançlar getireceğine, daha sağlıklı ve uzun bir ömür süreceğine, kafa karışıklığından ve olumsuz düşüncelerinden sıyrılacağına, mesleğinde arka arkaya galibiyetler elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüya açıklamasına göre rüya sahibi kişinin kendisini sıkan ve üzen kişilerden uzak duracağına, çıkmazda olunan bir konuda alınan bir fikrin yardımının olacağına, heyecan yaratacak olaylar yaşanacağına, güzel, sağlıklı ve hayırlı bir ömür geçireceğine, kısa bir süre önce tanışılan bir kişi ile yaşanacak bir gönül ilişkisinin evlilikle sonlanacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zamanda kurtulup ferahlığa çıkacağına yorulur.

Rüyada pencerenin içinden geçmek maddi durumun düzeleceğine, karşısına çıkan diğer engelleri de rahat bir şekilde aştıktan sonra kendisini tamamen iş hayatına vereceğine, aile bireylerinin birbirine kenetleneceğine, zengin olunacak bir işe girileceğine, eline geçen kazanç ile kendi işini kuracağına, sıkıntıların ve sorunların kısa bir zaman içinde sona ereceğine alamettir.

Rüya alemine göre rüyayı gören kimsenin yakınlarıyla arasında her zaman sevgi dolu bir bağ olacağına, sevilen kişi ile girilecek bir yolda mutluluktan havalara uçulacağına, övgülerle ve başarılarla dolu bir yaşam sürüleceğine, keyif duyacağına, çok büyük sevinç ve mutluluk yaratacak bir haber alınacağına, hastalığı ya da bir derdi varsa kısa zaman içinde çözüleceğine delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments