Rüyada Perde Görmek

Rüyada perde görmek hedeflerine ulaşacağına, bir tartışma sonrasında özür dileyeceğine veyahut büyüklük göstereceğine, zor zamanların, sıkıntıların ve musibetlerin sona ereceğine, sevilen kişilerle birlikte çalışılacağına, yaptığı işe gösterilen ilginin çoğalacağına, çevresinde güvenilir ve yardımsever kimselerin bulunacağına yorulur.

Rüya manasına göre çekilen sıkıntıların sona ereceğine, çok büyük kazançlar elde ettikten sonra uzun zamandan beri birlikte olduğu kişi ile evlenerek bir bebek sahibi olacağına, yapılacak işlerden sonra yeni iş teklifleri alınacağına, kısmetsizlik ve şanssızlıkla geçen zamanlarının artık geride kalacağına, yerinde yaptığı hamlelerin çalışmalarının çok kazançlı bir hal almasını sağlayacağına, kazançlı bir döneme girileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada açık perde görmek hayatın güzelliklerinden nasipleneceğine, başka bir şehirde yeni bir hayat kuracağına, hem işinde başarılı olacağına, hem de iyi bir mümin olarak yoluna devam edeceğine inanılmaktadır.

Rüyada altın perde görmek çok huzurlu ve çok mutlu bir halde olduğuna, bundan sonra başına gelebilecek hiçbir olaydan ötürü isyan etmeyeceğine, üzerindeki yükten kurtulacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine işarettir.

Rüyada araba perdesi görmek uzun süredir beklediği olumlu gelişmeler sayesinde huzura kavuşacağına, kurulu düzenin kaya gibi sağlam olacağına ve yıkılmayacağına, maddi ve manevi olarak daha iyi bir duruma geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada başkasının perdesini görmek insanların takdirini kazanacağına, birçok insanın evine ekmek girmesinin sağlanacağına, büyük kazanç getirecek işlere gireceğine alamet eder.

Rüyada bembeyaz perde görmek huzur, bolluk ve bereket geçireceğine, doğru bildiği bir uğurda herkesi karşısına alarak yine her şeyi arkasında bırakmayı dahi göze alabileceğine, dertleri ve üzüntüleri göğüsleme kudretine ve gücüne sahip olacağına alamettir.

Rüyada beyaz kalin perde görmek maddi anlamda güçleneceği kadar manevi anlamda da ağız tadına ve keyfe kavuşacağına, eğer hali hazırda bir iş kurma planı zaten varsa bunun sonucunun rüya sahibini sevindirecek şekilde olacağına, ömrü boyunca yardıma muhtaç kimselere yardım elini uzattığı bir hayat sürdüreceğine delalet etmektedir.

Rüyada bordo perde görmek evlilik yolunda bir adım atılacağına, eş dost ya da akrabalardan biri ile ortaklık kurulacağına, fiziksel olarak da, ruhsal olarak da yenilenerek, önemli kararlar alınacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada cam perdesi görmek sıkıntılı geçen günlerin geride kalacağına, eğer yaptığı bir yolculuk boyunca hiçbir kötü olay yaşanmadıysa, o yol için hazırlık yapan kişiye iyi, sevinçli haberler geleceğine, ismini herkese duyuracağına delalet etmektedir.

Rüyada camide perde görmek çok eğleneceğine, rahatının ve gelirinin artacağına, sevilen bir kişinin düştüğü hastalıktan ötürü içinde bulunduğu ruhsal durumun düzelmesi için gereken her şeyin yapılacağına alamet eder.

Rüyada çamurlu perde görmek aklı başında ve daha doğru kararlar veren bir insan olacağına, sorunların ve sıkıntıların düzeltileceğine, geleceğinin parlak olacağına işaret etmektedir.

Rüyada çeyizlik perde görmek kardeşler arasında büyük bağın daha da sağlamlaşacağına, iş yaşamında aile ile ortaklı ticaret yapılacağına, ortak yapılan bir işte yollarının açılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada çizgili perde görmek mutluluğun ve kazancın daim olacağına, küs olduğu kişilerle yeniden bir araya geleceğine, zararlarını alacağı destek sayesinde ortadan kaldıracağına işaret eder.

Rüyada çok perde görmek çok kısa zamanda büyük başarılar kazanarak yüksek mevkilerde bir yere terfi alınacağına, gün geçtikçe daha büyük kazançlar elde edeceğine, moralini bozan durumlardan tez vakitte kurtulacağına alamet eder.

Rüyada dağınık perde görmek yardım edeceği bazı kişilerden çok büyük hayır duaları alacağına, sözlerinden çıkmayacağına, ağız tadının, moralinin, neşesinin ve sağlığının yerine gelmesine vesile olacak haberler alacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada dalgalanan perde görmek ağız tadının bozulmayacağına ve yaşamının kolaylıklarla geçeceğine, yol arkadaşlığı yapılan biri ile yüklü kazanç elde edileceğine, yaşanan kırgınlıkların son bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada değişik perde görmek sevdiği kişilerin vereceği destek ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına, başarılı bir kişi olunacağına ve dertlerin biteceğine, eline geçen bütün fırsatları hızlı bir şekilde kazanca çevireceğine işaret eder.

Rüyada delik perde görmek işlerin başına geçeceğine, önemli bir iş için kişinin sonucunu üç vakitte alacağına, büyük sorunlar yaşamadan, hayatını tatlı bir huzur içinde geçireceğine yorulur.

Rüyada duş perdesi görmek maddi açıdan kötü durumdaysa iyi duruma geleceğine, inancını tazeleyerek daha düzgün bir hayat kuracağına, hayırlı projeler gerçekleştirileceğine işaret eder.

Rüyada eflatun perde görmek yaşam içerisinde yeni bir yol çizileceğine, bir kişi ile yeni işlerin peşinde koşulacağına, daha büyük kazançlar elde edileceğine, bol nimete kavuşulacağına işaret etmektedir.

Rüyada eksik perde görmek elinde bulunan imkânlar sayesinde zarar edebileceği bir işe girse bile bu durumu kazanca çevireceğine, sorunların ve sıkıntıların çözüleceğine, iş hayatında kendi işini kuracağına delalet eder.

Rüyada elinde perde görmek amaçlarına nail olacağına ve muradına ereceğine, çok çalışmadan ve yıpranmadan geçimini sağlayacağına, huzurun ve mutluluğun yerinde olacağına alamettir.

Rüyada eski model perde görmek ailesi ile birlikte çok mutlu ve huzurlu bir hayat yaşayacağına, çok büyük ve hayırlı çalışmalar gerçekleştireceğine, zararların sevilen kişilerden alınacak yardım ve destek ile telafi edileceğine, duaların kabul olacağına alamet eder.

Rüyada evin dışında perde görmek tabiri caizse can bulacağına, yardım isteyen kişilere yardım edileceğine, uzun süredir olmadığı kadar eğleneceğine alamet eder.

Rüyada gözde perde görmek bekarların evlenmesi için ön ayacak olunacağına, çok güzel bir projenin başına geçirileceğine, hayırlı ve bol kazanç elde edileceğine delalet eder.

Rüyada gri perde görmek eğer babası uzaktaysa ona kavuşulacağına, güç ve kudret sahibi kimse haline geleceğine ve işinde göstereceği başarı sayesinde büyük bir itibar sahibi olacağına, kendisi ve ailesi için önemli sevaplarda bulunup hayırlar işleyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada güpür perde görmek uzun zamandan beri kurulan hayallerin teker teker biteceğine, olaylara daha farklı ve olumlu bir bakış açısı takınacağına, sıkıntılarını bir köşeye atacağına inanılır.

Rüyada halı perde görmek çalıştığı işte yüklü bir zam alınacağına, gün geçtikçe iş hayatında daha büyük verim sağlanacağına ve çok büyük kazançlar elde edileceğine, hayırlı bir kısmet ile mutlu bir yuva kurulacağına yorulur.

Rüyada hediye perde görmek rakiplerini yeneceğine, aile hayatı içinde birlik ve beraberlik sağlanacağına, eşi dostu ile sohbetinin daim ve keyifli olacağına inanılmaktadır.

Rüyada ince perde görmek konfor içinde yaşayacağına, aydınlanacağına, yönetici koltuğuna oturtulmaya layık görüleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada incili perde görmek huzurunun, keyfinin ve rahatının yerinde olacağına, dua alacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir dönemin sona ereceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada ip perde görmek rahatının yerine geleceğine, alacağı çok güzel ve sevinçli bir haber sayesinde adeta havalara uçacağına, amaçların gerçekleşeceğine yorulur.

Rüyada ışıltılı perde görmek kısmetinin ve şansının açık olacağına, biraz nefes alabilecek bir duruma geleceğine, çok büyük bir aile gibi hareket edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada ıslak perde görmek iyi ve hayırlı bir kısmetinin çıkacağına, huzur ve mutluluk ortamının yaratılacağına, kapanan bütün kapıların açılacağına, rahatlığa erileceğine, sabırlı ve azimli olunması sayesinde maddi olarak çok güzel kazanç elde edileceğine, ev ahalisinden birisine yapılan bir kötülüğün bertaraf edileceğine ve mutlu ve huzurlu bir yuvaya sahip olunacağına yorumlanır.

Rüyada işlemeli perde görmek kendisini çok iyi hissedeceğine, büyük bir proje için bir ortaklık kurulacağına, maddi olarak çok iyi bir duruma geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada isli perde görmek geleceğinin kendisine şans, kısmet, başarı, zafer ve zenginlik getireceğine, hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde çok büyük bir sıkıntı çekmeden kavuşacağına, çok güzel ve huzurlu günlerin yakın zaman içinde geleceğine, hayal edilen her şeye kavuşulacağına işaret eder.

Rüyada jaluzi perde görmek ailesini çok sevdiğini bir şekilde tekrar göstereceğine, ekonomik olarak rahatının ve gücünün yerine geleceğine, kırgınlık yaşanan bir arkadaşla aranın düzeltileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kahve perde görmek verilecek kararların zafer ve bol kazanç getireceğine, rızkının genişleyeceğine, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına, iş konusunda kısmetin açılacağına, ferahlığa çıkılacağına, elde edilen kazancın günden güne daha da fazla artacağına, yeni bir yol çizileceğine delalettir.

Rüyada kahverengi perde görmek sayılan ve takdir edilen bir kişi olunacağına, hayırlı kısmetler ile tanışıp gönül işlerine devam edileceğine, tüm sorunların bu sayede teker teker sona ereceğine, haneyi bolluk ve bereketin kaplayacağına, lüksünün ve sağlığının baki olacağına inanılır.

Rüyada kapalı perde görmek sevdiklerini koruyup kollayacağına, sosyal hayatında bazı olumlu değişiklikler yaşanacağına, işlerinde ve ticaretinde zarar etmeyeceğine yorulur.

Rüyada kapıda perde görmek kırılan bir kalbin tamir edileceğine, adaletin geleceğine ve kişinin de bu hayırlı gelişmeler sayesinde huzurlu ve mutlu olacağına, kimseye el açmayacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada kara perde görmek hayatın kendisine istediklerini getireceğine ve hoş sürprizler hazırlayacağına, iyi ve hayırlı günlere kavuşacağına, ticaretinin açılacağına ve böylece hayatının düzene gireceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada katlanmış perde görmek işlerinin istediği şekilde yürüyeceğine, özel hayatında bazı yeni kararlar alacağına, esenlik, rahatlık ve ferahlık bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada kelebekli perde görmek alınan eğitime uygun bir çalışmanın bulunması ile cebe yüklü miktarda kazanç gireceğine ve büyük bir saygınlığa sahip olunacağına, daha rahat bir hayata kavuşulacağına, malının ve aşının çoğalacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada keten perde görmek ticaret yaptığı alanda atılıma geçeceğine, hikmetli ve asil insanlardan olacağına, iş hayatında gerçekleştirilecek çalışmalar sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada koltuk perde görmek kudret sahibi olacağına, kötü kişilerin kendisinden uzak duracağına ve kafasının rahat edeceği şekilde bir hayat süreceğine, borç batağı içinde, hasta, mutsuz ya da sorunlarla boğuşan bazı dostlara yardımcı olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada komşunun perdesini görmek çok mutlu olacağına, çok hayırlı bir şekilde ve emin adımlarla amacına ulaşacağına, asla dert yüzü görmeyeceğine alamettir.

Rüyada kopmuş perde görmek ettiği duaların kabul olacağına, maddi gücünün her geçen gün artacağına, sıkıntıların yakın zaman içinde yapılacak hayırlı çalışmalar sayesinde son bulacağına tabir olunur.

Rüyada kopuk perde görmek kendisini kıskanan ve yaptığı işleri kötüleyen insanlara karşı çok büyük bir başarı kazanacağına, iş dünyasında sevilen ve saygı gösterilen bir kişi olunacağına, üst yöneticilerin gözdesi konumuna gelineceğine, helal olan ve tükenmeyecek rızka kavuşacağına alamet eder.

Rüyada krem perde görmek bundan sonra canın her çektiğine ulaşacağına, hayatın güzelliklerini doyasıya yaşayacağına, maddi ve manevi olarak destek göreceğine işaret etmektedir.

Rüyada küflü perde görmek kendisini daha olgunlaşmış ve hem ruhen hem bedenen daha büyümüş hissedeceğine ve kendisini hayır işlerine ve iyiliğe adayacağına, aile bireylerinden birinin sorununu çözeceğine, anne baba duaları alınması ile mutlu olunacağına işaret eder.

Rüyada kumaş perde görmek maddi varlığının çoğalacağına, sorunlarını ve sıkıntılarını herhangi bir sorun yaşamadan yakın bir zaman içinde tek başına çözeceğine ve ileride çok iyi işlere imza atacağına, maddi ve manevi olarak çok daha güçlü bir kişi olacağına delalettir.

Rüyada lacivert perde görmek sorunlarının çözümü için aldığı destekleri yeni yatırımlar içinde kullanıp işini genişleteceğine, gireceği işlerden kazanç elde edeceğine, kendisine rızık ve kazanç getiren kapıların hiç kapanmayacağına işaret eder.

Rüyada lekeli perde görmek daha iyi bir konuma geleceğine, çok yakın arkadaşlardan destek alınacağına, müjdeli ve hayırlı haberler alınacağına yorumlanır.

Rüyada nakışlı perde görmek ezilmeden ve yıpranmadan rahat bir iş hayatı olacağına, çok hayırlı işlere girileceğine, kişinin daha çok kazanç elde etmesiyle alım gücünü yükselterek, ailesini de mutlu edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada naylon perde görmek çok büyük miktarda paraya ve mala sahip olacağına, önemli ve büyük adımlar atacağına, yeni bir arkadaşlık kurulacağına tabir olunur.

Rüyada nazar boncuğu perde görmek gönlünden ve kafasından geçenlerin gerçekleşeceğine, hayatında dönüm noktası olacak olayların yaşanacağına, işte üstlenilen bir sorumluluğun kendisine ve tüm iş arkadaşlarına yarar getireceğine inanılmaktadır.

Rüyada örgü perde görmek çektiği acıların ve zorlukların son bulacağına, kısa süre içinde büyük ses getirecek işler ile insanların dikkatini çekeceğine, sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine, ekonomik durumun iyiye gitmesi ile düze çıkılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada pazarda perde görmek anne baba ile bir tartışma yaşanacağına ama sağduyu ile hareket edilip sorunların çözüleceğine, gerilimin doruk noktasına geldiği bir ortamda herkesin sakinleşmesi için konuşarak ortamın huzura kavuşmasına yardımcı olunacağına, gelirinde alım gücünün artmasını sağlayacak kadar yükselme meydana geleceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada pencere perde görmek rızkındaki artış sayesinde evini daha iyi geçindireceğine, yapılan işlerde büyük başarılar kazanılacağına, sorunların çözüme kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada pullu perde görmek gelecek ile ilgili kurulan tüm planların gerçekleşeceğine, hem itibar hem de kazanç elde edeceğine, sorunların ortadan kalkacağına işaret etmektedir.

Rüyada rengarenk perde görmek zamansızlıktan ötürü bir türlü çıkılamamış olan bir seyahate ya da yolculuğa çıkılacağına, uzun vadede yarar sağlayacak bir işe gireceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakında kurtulacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada sahne perdesi görmek garanti ve sürekli olacak başarı ve kazanç elde edeceğine, sorunlarının çözümü için canla başla çalışacağına, çok rahat edeceğine, işlerinin günden güne daha iyi bir hal alacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada sararmış perde görmek işlerinde istediği kar marjına ulaşacağına, hayatındaki aksiliklerin ve engellerin ortadan kalkacağına, sıkıntıların tez zamanda çözüm bulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada simli perde görmek ilerleyen yıllarda şöhretli hale geleceğine, dua alacağına, çok hayırlı ve güzel bir iş hayatına sahip olunacağına işarettir.

Rüyada sinema perdesi görmek işinde profesyonel kimse olacağına, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, yetenekleri ile ön plana çıkacağına işaret etmektedir.

Rüyada süslü perde görmek yaşamının zevkli ve eğlenceli bir hale geleceğine, sevdiği kişi ile tüm özlemini gidereceğine, mutsuz ilişkileri sonlandırmak için hamlelerde bulunacağına rivayet eder.

Rüyada tahta perde görmek zor bir durumdan çok kolay bir şekilde çıkılacağına, tüm hayatının değişeceğine, eşi ve çocukları ile büyük bir huzur içinde yaşayacağına delalettir.

Rüyada takılı perde görmek işlerin yakın zaman içinde yoluna gireceğine, dini açıdan da inancına uygun hareket edip, ahiret hayatına da hazırlık yapacağına, her zaman merhametli biri olarak davranılacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada tarlada perde görmek sağlık sorunları yaşayan bir akrabanın maddi ve manevi olarak yanında olunacağına, aldığı tüm kararların sorumluluklarını da üstleneceğine, bir an önce atılım yapması halinde çok yükseleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada tavanda perde görmek ilim ve irfan sahibi olunacağına, ortaya çıkacak bazı sorunlardan kurtulacağına, işlerde hiç beklenmeyen bir başarıya erileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada temiz perde görmek evlilik konusunda önemli bir adım atacağına, edilen duaların kabul olacağına, kendisine uzak bir akrabasından miras kalacağına tabir olunur.

Rüyada ters takılmış perde görmek ikilemde kalınan bir durumda hayatı olumlu yönde etkileyecek bir karar verileceğine, bereketli işler yapacağına, kısmetsizlik yaşadığı bir işe tekrar girerek bu sefer başarı kazanacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada tiyatro perdesi görmek istediklerini kolaylıkla ele geçireceğine, iyi markalardan giyinmekten ve tatillere gitmekten geri kalmayacağına, aile hayatının çok güzel bir şekilde ilerleyeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada top perde görmek çok büyük başarı kazanacağına, kısa süre içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, dünya nimetlerinin pahalı ve lüks olanlarına kavuşacağına, geçim sıkıntısı çekiliyorsa maddi açıdan rahata erileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada tozlu perde görmek ibadetlerini aksatmayacağına, ağız tadının ve keyfinin yerine geleceğine, başarılarının daimi olacağı fırsatlar elde edeceğine delalet eder.

Rüyada turkuaz perde görmek herhangi bir kaza ile ya da başka bir sorunla karşılaşmayacağına, mutluluk ve saadete, sıkıntılarını ve sorunlarını kısa süre içinde atlatacağına inanılmaktadır.

Rüyada turuncu perde görmek ortaya konulacak çalışmalar ile huzurlu bir döneme girileceğine, çalışmaların ve projelerin beklentilerin üstünde başarı getireceğine, kuracağı ortaklık sayesinde daha iyi kazançlar elde edeceğine inanılır.

Rüyada tuvalette perde görmek çocuk sahibi olmak isteyen erkekler için eşinin hamile olduğu haberini alacağına, kötü günlerin izlerini silmeyi başaracağına, verimli işlere gireceğine delalet eder.

Rüyada uçan perde görmek işlerinin başarılı olacağına, çok daha geniş bir kitleye yayılmak için pek tanımadığı kişiler ile çok büyük iş ortaklığı kuracağına, vatana millete ve ailesine hayırlı bir çocuğa sahip olunacağına yorulur.

Rüyada ütüsüz perde görmek herhangi kötü bir kişi ile bir sorun yaşamayacağına, ilim ve irfan sahibi olunacağına, önemli bir konuda aile bireylerinin de desteği alınarak kararlar verileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada yamalı perde görmek sağlık ve şifa bulacağına, yoğun duygular yaşayacağına, uzun uğraşlar sonucunda rahat bir nefes alınacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yanan perde görmek herkes tarafından çok sevilen bir kişi olunacağına, Allah’ın pek çok lütufları ile karşılaşacağına, sıkıntı dolu bir projenin altından kalkılacağına yorulur.

Rüyada yanık perde görmek mutlu ve sağlıklı olacağına, yaşam kolaylığı içine gireceğine, iş konusunda kısmetin açılacağına, ferahlığa çıkılacağına, elde edilen kazancın günden güne daha da fazla artacağına, yeni bir yol çizileceğine tabir olunur.

Rüyada yarım perde görmek herkesin eline geçmeyecek kadar büyük ve önemli fırsatlar elde edeceğine, kısa süre içinde çok büyük maddi kazanç elde edileceğine, ruhsal olarak epey ilerleme kaydedileceğine ve musibetlerin kovulacağına, maddi olarak çok kazanç elde edileceğine, sevilen kişiler ile mutlu olunacağına rivayet eder.

Rüyada yatak odası perdesi görmek çok büyük miktarda paraya ve mala sahip olacağına, güzel gelişmelerin iş hayatına da yansıyacağına, çok büyük ve sorunlu dönemler geçirebileceğine ama yine de ayakta durarak ve direnerek çok büyük başarılar kazanacağına inanılmaktadır.

Rüyada yerde perde görmek olanaklarının ve yaşam standartlarının çok daha iyi hale geleceğine, duyduğu üzüntülerin son bulacağına, rahata ereceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yıkanmış perde görmek eskisinden çok daha motive olmuş şekilde hareket edeceğine, kalbini titreten, güzelliği kadar huyu ve ahlakıyla da herkesi kendisine hayran bırakacak bir eşe sahip olunacağına, işlerinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına alamettir.

Rüyada yırtılmış perde görmek kendisini düşünmenin dışında sevdikleri için de her zaman çaba harcayacağına, sıkıntıların son bulacağına, düzenlenen bir eğlenceye katılıp çok eğlenileceğine tabir olunur.

Rüyada zebra perde görmek çok hayırlı işlere girileceğine, kendisinin ve ailesinin uzun ömre sahip olarak sağlık sorunu yaşamadan bir hayat süreceğine, hayır duaları alacağına işaret eder.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Perde Görmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Merhaba. Rüyamda salonumun perdelerinin korneşlerinin yamulduğunu egildigini goruyorum. iki taraftaki pencere perdelerinin korneşleri köşede birlesikler ve bu korneşler birlesme yerlerinelden yamulmuşlar . Perdeler biraz korneslerden cikmislar. tamamen degiller. korneşler kirilmamis ama egilmişler kambur gibi. perdenin bulundugu duvarin alt kismi yaklasik 30 cm kadar yok gibi . disariya aciliyor ve orada sanki kepenk ile kapatiyor musum hissi var. hemen koltuklarimin arkasi duvarin dip kısmı. Perdeler komple cıkmamıslar yerlerinden. sanki yerlerine takmaya calistigimi hatirliyorum emin degilim.

  • Sevgili Muhsin,
   Rüyada perde kornişlerinin yamulduğunu görmek rüyayı gören kimsenin zorlukların sonrasında elde ettiği sonuçlara ve kısmete yorulmalıdır. Rüya sahibinin biraz sıkıntılı bir süreçle beklediği bir neticenin kendisi için olumlu sonuçlanacağına; şansının ve kısmetinin ilerleyen zamanlarda hep kendisinden yana gideceğine işaret eder. Rüyada perdenin bulunduğu duvarın alt kısmının olmadığını görmek iyiliktir. Bu rüya önünü kesmek isteyen bazı kişilere rağmen işinde iyi bir şekilde ilerleyeceğine tabir olunur.
   Rüyanız Gündüz Niyetine hayır olsun inşallah…

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim