Rüyada Perde Kapamak

Rüyada perde kapamak ağız tadının yerinde olduğunu öğreneceğine ve annesiyle ilgili kendisini mutlu ve memnun edecek gelişmeler yaşayacağına, işlerinin iyi yönde ilerleme göstereceğine, eline geçen büyük fırsatları çok doğru ve başarılı bir şekilde kullanarak hayırlı bir yola gireceğine, büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, dost ya da akrabalarından birinin yardımı sayesinde işlerinin yoluna gireceğine, aile bireyleri arasında varolan tartışmaların sona ereceğine alamet eder.

Rüya yorumlarına göre eline geçecek kazancın çok daha yükseleceğine, durgun giden işlerin açılacağına, artık sadece kendisine uygun bir hayat yaşayacağına, yakın zaman içinde hayal ettiği birçok şeye kavuşacağına, birlikte aynı işyerini paylaştığı kimselere tecrübelerini aktaracağına, ters giden olayların düzeleceğine inanılır.

Rüyada beyaz perde kapatmak mal mülk sahibi olacağına, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı bir döneme gireceğine, elindeki imkânları çok iyi bir şekilde kullanacağına, uzun zaman önce askıya alınmış olan bir projenin başarılı bir şekilde nihayete erdirileceğine ve mutlu olunacağına, işlerindeki sorunların ortadan kalkacağına, üzüntülerin ve tartışmaların sonunda tatlıya bağlanacağına, kazancının artacağına yorulmaktadır.

Rüya yorumcusuna göre rüya sahibi kimsenin ana baba duaları sayesinde sıkıntıların sona ereceğine ve dertlerin kısa süre çözüm bulacağına, iç dünyanızın sakinleşeceğine, ana baba dualarının alınacağına, iş sahibi olunacağına, hane içindeki tartışmaların bitirileceğine, içini en yakınındaki kişiye açmaya karar vereceğine, bol kazançlı bir iş yerine sahip olunacağına, istediği gibi alışverişe gideceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada evin perdelerini kapatmak sevilen birinin geleceğine, hayatından nefret duygusunu atacağına, kazancının yerine geleceğine ve zararının da yavaş yavaş kapanacağına, evlat sahibi olacağına, çok büyük bir umutsuzluk yaşadığı bir sırada hiç beklemediği büyüklükte bir kazanç elde edeceğine, çok yüklü miktarda kazanç elde edileceğine işaret etmektedir.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin başarısının ve mutluluğunun artacağına, başarılı bir çalışma hayatına atılacağına, eski küskünlüklerin giderilerek geleceğe pozitif bir şekilde bakılacağına, emeği ile hak ederek sahip olduklarının keyfini süreceğine, aile hayatında yaşanacak tartışmaların ve sorunların sona ereceğine, geçim derdi nedir bilmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada kahverengi perde kapatmak hayırlı yollara gireceğine, uğur ve kazanç getirecek doğru işlerin altına imzasını atacağına, edilen duaların Allah katında karşılığını bulacağına, bekar ise hayırlı biri ile tanışıp evleneceğine, beğenilen işlere imza atacağına, gönülden arzuladıklarının hayırlısıyla kendisine nasip edileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya lugatına göre rüya sahibi kişinin sevdiği kişi ile çok güzel bir birliktelik yaşayacağına, stres ve sinirden uzak durulacağına, işlerin hayırlı bir şekilde sona ereceğine, malvarlığının çok daha artacağına, kendisine verilen görevleri yerine getireceğine, girdiği bir iş sırasında çok hayırlı kazançlar elde edeceğine, çok rahat, huzurlu ve güzel bir ömür süreceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada pencerenin perdesini kapatmak işlerinde çok hayırlı sonuçlar elde edeceğine, girdiği bir ortaklık sayesinde işlerini daha da büyüteceğine, çok hayırlı ve güzel fırsatlar yakalayacağına, maddi koşullarının çoğalması sayesinde maneviyatının da çoğalacağına, çok büyük atılımlar yapacağına ve yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, iş hayatında alınacak zaferler sayesinde rakiplerin geride bırakılacağına alamet eder.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin yaptığı iyiliklerin kişinin hayatında olumlu karşılıklar bulacağına, yaşadığı yerin güzelleşeceğine, büyük bir hastalıkla boğuşup eskisinden çok daha iyi olmuş bir şekilde ayağa kalkacağına, maddi durumunun her zaman çok iyi olacağına, eğitim hayatında bir kariyer yapılacağına, istenilenlere ulaşmakta güçlük çekilmeyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada stor perde kapatmak grip ya da nezle dışında hiçbir illet hastalığa yakalanmayacağına, kazancının ve sermayesinin boşa gitmeyeceğine, istediği gibi alışverişe gideceğine, maddi açıdan büyük bir bolluğa erişileceğine, hastalıklarını yenmeyi başaracağına, büyük bir projeye ortak olarak gireceğine rivayet etmektedir.

Rüya alimlerine göre sağlığının yerine geleceğine, etrafında dikkat çekeceğine, kısa zamanda çok güzel bir işin başına geçeceğine, tövbe edip hak yolunu seçeceğine, kendisini üzen ve sıkan şeylerden kurtulacağına, yakın bir zaman içinde kurduğu işte çok büyük kazançlar elde edeceğine, hem huzuru, hem ağız tadını, hem neşeyi hem de keyfi tadacağına alamet etmektedir.

Rüyada sürekli perde kapatmak ağız tadı ile yaşanacağına, sağlık sorunlarının uzaklaşması ile kişinin keyfinin yerine geleceğine, kazancın katbekat artacağına, şansının açılacağına ve özellikle de kısmetinden yana yüzünün güleceğine, kendisini çok iyi yerlere götürecek bazı adımlar atacağına ve işlerini gün geçtikçe daha da büyüteceğine, çocuklarına sanat öğreteceğine, gelir gider dengesini iyi bir şekilde sağlayarak yaşamsal ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayacağına ve rahatça yaşayacağına rivayet eder.

Bu rüya yoksul kimselerin zengin bir hayat süreceğine, büyük tartışmaların sonlanacağına, geçim derdinin ortadan kalkacağına, tüm gözleri üzerinde toplayacağına, sevdikleri ile bol muhabbette olacağına, hafifleyeceğine ve deyim yerindeyse sevinç naraları atacağına delalet eder.

Rüyada tül perde kapatmak yaşadığı sıkıntıları unutacağına, aşırı gururlu bir şekilde, ilkelerinden asla taviz vermeden, onurlu bir yaşam süreceğine, büyük projeler ortaya koyan kimse olacağına, kötüye gitmeye başlayan bir durum için hemen çeşitli önlemler alacağına, yeri ve zamanı geldiğinde sorumlularına bazı kötülüklerinin hesabını soracağına, eline geçen tüm fırsatları değerlendireceğine delalettir.

Rüya yorumu kitabına göre rüya sahibi kimsenin karşılaşılan onca ihanete rağmen hayatın idaresinin kaybedilmeyeceğine, hayırlı ve güzel kazançlar elde edeceğine, kazançlı bir çalışmaya ortak olunacağına, şifaya ve çarelere kavuşacağına, iyi halin geleceğine, büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, elindeki fırsatları çok eline geçen fırsatları iyi değerlendireceğine, ilerleyen zamanlarda büyük bir zenginliğe kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada yeşil perde kapatmak el attığı işlerde çok büyük mutluluklar yaşayacağına, verilen emeklerin boşa çıkmayacağına, neredeyse görülmemiş büyük başarılara imza atacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir duruma gelineceğine, iş hayatında çok iyi projeler ortaya koyulması sayesinde dikkat çekileceğine, çok hayırlı bir kısmetle karşılaşılacağına inanılmaktadır.

Rüya yorumları lugatına göre çalıştığı yerin yönetimi tarafından üst bir mevkiye getirileceğine, belli bir refah düzeyinin ve yaşam kalitesinin olacağına, başka insanlara ekmek kapısını aralayacağına, çok büyük bir kazanç elde etmesini sağlayacak iş için yardımcı olacağına ve üzüntüsünü bölüşmek için yakın bir zamanda çok çaba göstereceğine, hiç olmadığı kadar rahat bir döneme gireceğine, daha önce hiç tatmadığı mutluluklar tadacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ayhan

Rüyamda babam evin siyah olan perdesini kapatıyor bende dışarda onu seyrediyordum

Hasibe esma dincer

Rüyamda tanimadigim bi evde evi duzenliyorduk tanimadigim iki kisi perdeleri indiriyordu lale desenli sonrw mavi koltukları bi odadadaydim pencerinin kenarında duruyordum disari dalmışım o kadar gerçek gibi hissettim ki

Melek eylül

Rüyamda bir kalabalık içindeyim herkes beyaz giyinmiş ve arkaları dönük bir yere doğru çoğul olarak yürüyoruz en önde beş kişi heybetli vücutlarıyla tüm insanlardan uzun boylular bende en arkadayım onlara durun nereye gidiyoruz diyorum ama herkesin arkasından gitmeye devam ediyorum uzun bir yoldu gittiğimiz kimse beni duymayınca ağlıyordum sonra ayağım takıldı düştüm. Kalkamadım o heybetli insanlarla tüm herkes beni bıraktı benide bekleyin dedim ama kimse duymadı geriyede bakmadı sonra eve gidiyorum rüyamda camı kapatım kedi camın penceresinde miyavlıyordu bulunduğum kat ev 2 kattı bu kedi nasıl gelmiş buraya diye camı açtım kediyi içeri alıp camı ve pencereyi kapattım kedi açtır diye ona börek verdim kedi konuşup 8 e kadar saydı ayağımın ucunda oturdu ben sandalyede oturuyordum

Batuhan

Rüyada hala çok sevip unutamadığın eski sevgiliyi penceresinde izlerken seni görüp perdeyi kapaması sonra annesiyle selamlaşmak