Rüyada Peri Görmek

Rüyada peri görmek maddi olanaklarının fazlalaşacağına, ferahlığa çıkılacağına, maddi ve manevi olarak uğradığı zararların telafi edileceğine, asla elden ayaktan düşmediği gibi, kimseden yardım almak zorunda kalmayacağına, yeni adımlar atılıp yeni işlere girişileceğine, hep alın terini yiyeceğine inanılmaktadır.

Ulemaya göre rüyayı gören kişinin işlerini ve yaşamını verdiği yerinde kararlar doğrultusunda sürdüreceğine, çok hayırlı bir işe girip kazandığı başarılar sayesinde çok büyük terfi edeceğine, kurtuluşa ereceğine, bir sebeple çok büyük ve çok güzel çalışmalar yapmak amacıyla kendisini kısa bir süre için diğer insanlardan ayırıp daha rahat bir şekilde kendi işlerine bakacağına, hasta ise hastalığını yenmeyi başaracağına, sanatla ilgili bazı çalışmalar yapılacağına, bu konuda büyük ilerleme kaydedileceğine inanılır.

Rüyada beyaz peri görmek üzüntülerin ve endişelerin biterek yerini mutluluğa bırakacağına, başarılarının artacağına, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere yakın bir zaman içinde kavuşacağına, maddi olarak çok büyük imkânlara sahip olacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını ortadan kaldıracağına, çok üst mevkilere kadar yükseleceğine inanılır.

Rüya anlamına göre akrabaların vereceği destekler sayesinde mutlu olunacağına, herkesin sevdiği, güvendiği, itibar ettiği ve kendisine sığındı kimse olacağına, atılacak her adımda daha iyi işler yapılacağına, yardım için kurulan bir kuruma destek olunacağına, sıkıntıların kısa bir zaman içinde sona ereceğine, çok doğru adımlar atılarak aile hayatına renk getirileceğine delalettir.

Rüyada cin peri görmek zarar edilen bir işte yapılacak bazı hamleler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, hataları için ettiği tövbelerin Allah katında yerini bulacağına, maddi gücünün, gördüğü saygının ve sevginin artacağına, hayatının güzelleşeceğine, dünya yaşamı için gerçekleştirmek istediklerine kavuşacağına, içindeki sıkıntıdan, kuruntudan ve korkudan kurtulacağına delalet etmektedir.

Rüyada dilek perisi görmek dualarının kabul olacağına, atılan her adımın hayırlı günler ve hayırlı haberler getireceğine, çok güzel işlere gireceğine, evlatlarından hürmet göreceğine, çevresi tarafından güvenilen biri olarak anılacağına, kardeşler arasında büyük bağın daha da sağlamlaşacağına işaret eder.

Rüyada diş perisi görmek daha iyi bir eve çıkılacağına, yardıma muhtaç insanların yardım göreceğine, çok güzel günlerin yaşanacağı zamanların geleceğine, insanlardan hürmet göreceğine, büyük ve güzel işler yapacağına, yardım isteyen arkadaşa elden gelen desteğin verileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri lugatına göre helal rızka kavuşacağına, dargınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, nasibin de kısmetlerin de artacağına, kalıcı saadeti ve kazancı yakalayacağına, işinde söz sahibi olacağına, başarılar yaşanacak ve büyük atılımlar yapılacak bir işe girileceğine ve uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar rahatlık yaşanacağına inanılmaktadır.

Rüyada erkek peri görmek zaman içinde çok hayırlı ve sevinçli bir döneme girileceğine, kırgınlık yaşadığı birisi ile aradaki buzları eriteceğine, mutluluk verici gelişmelerle karşılaşacağına, yeni kişilerle büyük projelere girileceğine, karanlığın biteceğine, anlaşmazlıkların ortadan kalkacağına alamet eder.

Rüyada gökyüzünde peri görmek yerinde yaptığı hamlelerin çalışmalarının çok kazançlı bir hal almasını sağlayacağına, iş hayatı ile ilgili olarak bazı adımlar atacağına, hak yolundan ayrılmayacağına, ettiği tüm duaların kabul edileceğine ve mal mülk sahibi olacağına, şansının yaver gideceğine, aile bireylerinin hiç birinin önemli bir sağlık sorunu yaşamayacaklarına, sakin ve güzel bir hayat süreceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada iyilik perisi görmek çok kötü günler geçirdikten sonra kendisini toparlayarak işine ve hayatına geri döneceğine, iş ile ilgili her gün yeni çalışmaların ortaya konacağına, çok mutlu ve huzurlu bir yuvaya sahip olacağına, sıkıntılarının büyük bölümünü çözeceğine, sorunlu bir şekilde başlayan işlerin yoluna girip çok büyük miktarlarda para kazandırmaya başlayacağına, yakın bir zaman içinde evlat sahibi olunacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada kanatlı peri görmek kısa süre içinde yarar getirecek bir karar verileceğine, işlerine bereket geleceğine, elinin döneceğine, yaşam standartlarının ve hayat kalitesinin kademe kademe artacağına, tek başına başladığı işinde giderek pek çok kişiye de maaş verecek düzeye geleceğine, bir durumun ciddiyetine varacağına ve gayret göstererek güzele erişeceğine işaret eder.

Rüya yorumcularına göre kötü yola sapmayacağına, yanlış davranışı olanları uyararak, ikinci bir şans vereceğine, düşmanların barışacağına, mutluluğunun ve huzurunun yerine geleceğine, sorun yaşayan bir dostunun yanına gidip kendisine her konuda destek olmaya çalışacağına, daha azimli, daha dirayetli ve daha güçlü olarak hayata daha sıkı sarılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada küçük peri görmek mallarının hayırlı olacağına, rahat bir hayat sürüleceğine, kısmetlerinin açılacağına, rahat bir hayata sahip olacağına, aile bireylerinden çok sevilen bir kişi ile yola çıkılacağına, manevi olarak çok rahat edileceğine, gönül işlerinden yana hayır bulacağına, çevresinin hayırlı kimselerle dolacağına, kendisine iyilik ve güzellik getirecek yeniliklerle karşılaşacağına ve her şeyin olumlu yönde ilerleme göstereceğine, çok büyük ve kazançlı çalışmalar elde edeceğine alamet eder.

Rüyada mavi peri görmek düştüğü kötü durumlardan yardım ettiği insanlardan alacağı hayır duaları sayesinde kurtulacağına, kendisini bir süredir meşgul dertlerin ağırlığından kurtularak kuş gibi hafifleyeceğine, iş ve aşk hayatında karşılaşacağı olumlu gelişmelerin olacağına, başının hiç dara düşmeyeceğine, başında dönen şanssızlık bulutunun dağılacağına, sevilen kişilerle girilecek bir işte büyük ses getirecek çalışmalara imza atılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada orman perisi görmek attığı bazı adımlar sayesinde kendisini çok iyi bir makamda göreceğine, kısa zaman içinde çözmek için boğuştuğu sorunun üstesinden geleceğine, ekonomik şartlarının iyileşeceğine, mutluluğunun ve huzurunun yerine geleceğine, işle ilgili olarak şehir dışına çıkılacağına, zahmetli bir işin içinden başarıyla çıkılacağına delalet eder.

Rüyada su perisi görmek önemli yol ayrımlarında arkadaşları sayesinde kendisi için en hayırlı olanı seçeceğine, aile bağlarının günden güne daha da kuvvetleneceğine, yaptığı bir zararın daha büyümemesi ve yeni bir sorunla karşılaşmamak için çok büyük önlemler alacağına, mütevaziliğini asla elden bırakmayacağına, variyeti ile herkesi kıskandıracağına, hanesi içinde birlik ve beraberliğin hüküm süreceğine inanılmaktadır.

Rüya tabiri lugatına göre rüyayı gören kimsenin kalp kırıklığı yaşatacak bir olayla karşılaşan bir tanıdığa destek olunacağına, çok büyük mutluluklar ve çok güzel günler göreceklerine, bu sayede sıkıntıya düşülen bir anda her zaman yardıma koşacak ve rüya sahibini savunup koruyacak bir kişi olacağına, insanlar tarafından daha çok sevgi ve saygı göreceğine, sonucu kişi için hayırlı olacağına inandığı hamlelerde bulunacağına, maddi yükümlülüklerinin azalacağına, herhangi bir kaza ile ya da başka bir sorunla karşılaşmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada uçan peri görmek sıkıntısından kurtulacağına, aile bireyleri ile birlikte yapılacak bir işten alınterinin fazlasıyla karşılığını bulacağına, yeni yollara girileceğine ve mutlu olunacağına, kimseye muhtaç olmayacağına, hayallerini büyüterek, kendisine yeni hedefler belirleyeceğine, sevdiği ve değer verdiği kişilerin her zaman yardımlarını alacağına alamettir.

Rüya tabircilerine göre birçok kişiye iş imkanı sağlanacağına, rahat ve sağlıklı bir hayat yaşayacağına, iş hayatında çok çalışarak yüksek mevkilere terfi edeceğine, sevinçli ve hayırlı bir haber alınacağına, kısa süre içinde başarı getirecek bir işe girileceğine, kulluk görevini ihmale mahal vermeyeceğine, önüne çıkan tüm engelleri aşmayı başaracağına delalet eder.

Rüyada yeşil peri görmek maddi rahatlamanın yanı sıra gelirin bir kısmıyla yatırım yapılacağına, sıkıntılarından, dertlerinden ve borçlarından kurtulacağına, yaşamın tadını çıkaracağı şartlar elde edeceğine, eğer yaptığı bir yolculuk boyunca hiçbir kötü olay yaşanmadıysa, o yol için hazırlık yapan kişiye iyi, sevinçli haberler geleceğine, hayırlı yollara gireceğine, kötü işlere girmeyeceğine, evliliğinde mutlu olacağına işaret eder.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
12 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Rabia

Rüyamda evimizde yangın çıkmıştı koşup aşağı iniyoruz ön tarafa tüm camlar simsiyah olmuş arka tarafa bakıyoruz mutfak cayır cayır yanıyor alevler turuncu turuncu görünüyor. İkizlerimize bakıyoruz ikizler içerde kalmış ki normalde ne evliyim ne ikizler var ortada. Arka tarafta bir çiçek bahçesi var yangın yayıldığı için oraya doğru gidiyoruz ama biz çiçeklerin içinden geçtikçe çiçekler hafif parlayıp normal haline geliyor o çaresizlikte onların peri olduğunu düşünüp bağırıyorum “siz perisiniz dimi. Eğer periyseniz, gerçekseniz ne olur İkizlerimizi kurtarın” diye bağırıyorum o sırada bahçedeki tüm çiçekler paralayıp havaya uçurmaya başlıyor ve yağmur gibi değil bardaktan su dökülür gibi tek seferde havadan su boşalıp yangını söndürüyor. Eve koşuyoruz ikizlerimiz güvende iki tatlı kız çocuğu. İkizleri ilk o zaman gördüm ki dedim ya normalde ikiz miş çocukmuş öyle şeyler le alakam yok

Büşra

rüyada sarı ışık saçan minnak bir peri gördüm

busra

rüyamda peri gördüm sarı ışık saçan uçan küçük bir peri idi ben onu videoya kayda alıyordum o uçup kaçıyordu benden ama onu videoya cektim

Muvi

Rüyamda evimin balkonuna inmis erkek kanatlı üzerinde pelerin olan bir varlık görüyorum bu peri diyerek sesleniyorum o beni duymuyor, evi duvarının diğer tarafına geçiyor göremiyorum sonra bahçede görünüyor sesleniyorum beni duyuyor bana elini uzatıyor el sıkışıyoruz eli ottan samandan, yüzü insan ama gözleri bir garip hasta insanların gözü gibi amâ gibi sonra balkonda yanımda oturup aşağı bakanların arasından kızımı görüyor onu almaya çalışıyor (kızım sarışın renkli gözlü güzel bir genc kızdır) bizde tutuyoruz onu çekip almasına mani oluyoruz o sırada gök yüzüne bakıyorum bir sürü aynı kıyafetli erkek kanatlı varlık var ve bize bakıyorlar ona yardıma gelecekler sanıyorum ama gelmiyorlar ve gök yüzünde büyük bir istiridye var ağzı yarı açık içinde inci ve parlıyor ve istiridyeden dışarı bir çift çıkıyor (dişi ve erkek) mutlu görünüyorlar tam o sırada eşim sabah namazına uyandırdı beni. Rüyamı yorumlayabilirseniz sevinirim. Teşekkürler

Züleyha

Rüyamda çocuk periler gördüm. Bazı durumlardan kurtulmaya çalışıyorduk zamanla periler benim çocuklarım oluyorlardı. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim, teşekkürler.

Nimet

Rüyamda küçük ve kanatlı bir peri gördüm arkamda bazen omuzumda duruyordu çok güzeldi ekine dokundum çok küçük bir eli vardı güzel bir histi