Rüyada Peygamber Efendimizin Dokunduğunu Görmek

Rüyada peygamber efendimizin dokunduğunu görmek mal, mülk sahibi olacağına, büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, bundan sonra çok daha farklı bir yaşam süreceğine, karamsar ruh halinden kurtulacağına, umutsuzluklarını geride bırakacağına, kötü duygularını yeneceğine, hayır işleri ile uğraşılacağına, ev halkı arasındaki iletişimsizliğin ortadan kalkacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumu kitabına göre yeni başlayacağı bir projede tüm zorlu, zahmetli ve sancılı evrelerini ve aşamalarını göğüslemeyi göze alacağına, işlerinin istediği gibi olacağına, kolay ama doğru olmayan yollardan kesesini dolduran bir akrabanın hak yolunu bulmasında önderlik edeceğine, iyi dostları sayesinde kurtuluş yollarını bulacağına, kendisine hayır ve başarı getirecek işler yapma fırsatı elde edeceğine bu sayede önce kendini sonra da çevresindekileri kurtaracağına, yapılan işlerde büyük başarılar elde edileceğine, kardeşlerin birlikte girdikleri işte çok iyi bir noktaya geleceğine ve birden fazla işle uğraşılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada peygamber efendimizin dokunduğunu görmek hayırlı kararlar verileceğine, bu kararlar sayesinde işlerin daha iyi bir hal alacağına, hayatında tertemiz ve yepyeni bir sayfa açılacağına, çok istenen hedeflere ulaşılacağına, hedeflere kısa süre içinde kavuşulacağına, çok güzel ve hayırlı gelişmelerin ortaya çıkacağına, rakiplerin ve çekemeyenlerin yenilgiye uğratılacağına alamet eder.

Ulemaya göre rüyayı görenin etrafındaki başarılı insanların mutluluğunu paylaşıp, onları tebrik edeceğine, aile bireyleri arasındaki sorunların çok hızlı bir şekilde çözüme kavuşacağına, çok büyük kazanç elde edileceğine, çok büyük sorunlardan ve sıkıntılardan herhangi bir darbe ve yara almadan kurtulacağına, zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, iş hayatında yaşanan yorgunluktan ötürü bir tatile çıkılacağına delalet etmektedir.

Rüyada peygamber efendimizin dokunduğunu görmek helal lokmalar yiyeceğine, ailesinden alacağı desteğin kendisi için büyük bir şans olacağına, ettikleri duanın kabul olacağına, elinde bulunan ve kendisini çok daha zor durumlarda idare etmesi için sakladığı bir miktar parayı yeni işi için harcayacağına, sevdiği kişilerin mutlu olacağına, iş dünyasında çok konuşulacak bir mevkiye sahip olunacağına alamet eder.

Rüya anlamına göre rüya sahibi kimsenin ününü ülke dışına taşıyacağına, Allah’ın inayetini kazanacağına, keyfinin, neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine, gönül hoşluğu ve esenlik bulacağına, verilen emeklerin sonunda karşılığını vereceğine, işlerin rast gideceğine, ticaretin açılacağına alamettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments