Rüyada Pijama Satmak

Rüyada pijama satmak zor günlerde insanlara yardım edeceğine, şansının yaver gitmesi ile çok büyük kazanç elde edeceğine, bir olayda üzülmesine dahi gerek olmayacağına, malın ve paranın bir kısmının fakir fukaraya yardım için harcanacağına, ahiret hayatlarının da güzel olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından bir nebze olsun uzaklaşacağına işaret etmektedir.

Rüya tabiri lugatına göre rüyayı gören kimsenin yeni fırsatlar elde edeceğine, bolluk içine olacağına, miskinlikten kurtulup daha çok çalışmak için heves içinde olunacağına, kendisine destek olan, hayır yapmayı seven, dini bütün bir eşe sahip olacağına, kazancının bereketli olacağına ve hayatı boyunca hiçbir zaman parasızlık çekmeyeceğine, sevdiği kişi ile tüm özlemini gidereceğine, ters giden işlerin düzeleceğine tabir olunur.

Rüyada pijama satmak rahat bir hayata adım atılacağına, iş hayatının bozulmasına sebep olan kişileri ve rakiplerini çok büyük bir bozguna uğratacağına, haneye bolluk ve bereket geleceğine, başka projeler içinde yer alarak atılımlarını artıracağına, özel hayatında mutlu olup, eğer bekarsa sevdiği ile evleneceğine, bir ev alma konusunda kısa sürede önemli adımla atılacağına alamettir.

Rüya yorumu kitabına göre rüya sahibinin kendisini çekemeyen insanların çok kötü durumlara düşeceğine, mal ve mülk sahibi olunacağına, dertlerin ve sıkıntıların sona ereceğine, büyük bir proje için bir ortaklık kurulacağına, terfi alacağına, hayatı ile ilgili hem yeni planlar yapacağına, kendinde rakiplerini ve düşmanlarını alt edecek kudreti bulacağına tabir olunur.

Rüyada pazarda pijama satmak sevdiği kişiler ile mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, kendisine daha uygun bir hayat kuracağına, ne kadar bunalırsa bunalsın, yine de güzel, küçük haberler alarak dayanma gücünü artıracağına, endişe ve üzüntü yaratan olayların yakın zaman içinde düzeltileceğine, bazı kişiler ile iş ortaklığı kuracağına, uzun yıllar boyunca yardım ettiği insanların kendisine minnet duyguları besleyeceğine inanılır.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre vücudunu çok yıprattığı için hasta olacağına ve yakın bir zamanda bu hastalıktan kurtulup daha iyi bir duruma geleceğine, alacağı zaferlere ve başarılara da kendisinin bile inanamayacağına, malının ve parasının eksilmeyeceğine, üzüntü veren kişileri hayatından çıkartacağına, büyük ve karlı bir iş yoğunluğu yaşanacağına, ekmeğini daha kolay şekilde kazanacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments