Rüyada Pijama Seçmek

Rüyada pijama seçmek çok uzun ve zorlu bir dönemden ve sıkıntılı bir yoldan geçerek bir sıkıntıyı çözeceğine, ticarette rakiplerine karşı zafer kazanacağına, atılan her adımla sıkıntılardan biraz daha uzaklaşılacağına, kendisini üzen şeylerin sona ereceğine, işini kurtarması ve sorunlarına çözüm bulması için çok büyük maddi destek sağlayacağına, güzel ahlakı ve iyi kalbi sayesinde Allah’ın sevgili kulları arasında olacağına yorulmaktadır.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin verimliliğinin artacağına, iflas etmeyeceğine, saygıdeğer, dürüst, yeniliklerden hoşlanan, modern insanlarla tanışılacağına, yetenekleri ve becerileri sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, hayatına yeni anlamlar ve değerler geleceğine, hiçbir önemli sorunun olmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada pijama seçmek haksızlığa ve kötülüğe pabuç bırakmadan yaşayacağına, kem gözlerden ve nazardan korunacağına, hayata karşı güçlü olacağına, huzurlu ve lüks bir hayat yaşayacağına, tatlı dili sayesinde muhabbetinin hiç eksilmeyeceğine, hasretin biteceğine ve yapılan bir çalışmanın beklenenden daha fazla yarar sağlayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüya sahibinin eski küskünlüklerin giderilerek geleceğe pozitif bir şekilde bakılacağına, kendisi ile gururlanacağına, büyük miktarda kazanç elde edileceğine, çok güzel ve kazançlı günlerin başlayacağına, büyük bir hastalıkla boğuşup eskisinden çok daha iyi olmuş bir şekilde ayağa kalkacağına ve bütün sorunlarını kısa bir süre içinde hallederek sevdiği kişilere yardım edeceğine, iş hayatında çok büyük bir yardımda bulunacağına ve aile hayatı ile ilgili bir sorunu çözeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada pijama seçmek kendi işini açacağına, sorunlarını aşacağına, kendi işini kurarak, alın teri ile ekmeğini kazanacağına, hayatında olumlu gelişmelerin olacağına, kazancın her daim artacağına, eğleneceğine, yakın bir zaman içinde hayırlı kazançlar elde edeceğine ve rahat edip büyük mutluluklar kazanacağına işaret eder.

Rüya ansiklopedisine göre rüya sahibinin yaşanan pozitif gelişmelerin gözünün ve ufkunun açılmasına vesile olacağına, yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, kapanan kapıların açılacağına, aydınlık bir geleceğe adım atılacağına, birçok soruna çözüm olacak bir karar verileceğine, işlerinde yaşanan aksiliklerin herhangi bir sorun yaratmadan ortadan kalkacağına, kısa süre içinde işlerinde çok büyük bir ferahlık yaşayacağına, kıt kanaat yaşamak zorunda olmaktan kurtulacağına alamettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments